لیست سطل های قبل از کودک: چرا زنان برای تحت فشار قرار دادن “همه کارها را انجام می دهند” احساس فشار می کنند

[ad_1]

هر چقدر که ما از پذیرش آن متنفر باشیم ، اگر زنی هستید که بچه می خواهید ، می تواند احساس کند که یک محدودیت زمانی وجود دارد که باید برای یک کودک تلاش کنید.

از کودکی به ما گفته شده است که تعداد تخمهای ما از 35 به بعد “به یک صخره سقوط می کند” و برای بسیاری از ما ، این بدان معناست که اگر می خواهیم بچه دار شویم باید تلاش کنیم اواخر دهه 20 یا اوایل 30 سالگی انجام دهیم. من می گویم تلاش برای اینكه برای بعضی از زوج ها ، به ویژه آنهایی كه با مسائل ناباروری روبرو هستند ، سالها طول می كشد تا باردار شوند.

15 مادر آنچه را که آرزو می کردند شخصی هنگام بارداری به آنها گفته باشد ، تقسیم می کنند

من یکی از کسانی هستم که همیشه می دانم بچه می خواهم – اما این احساس مداوم را دارم که مکانهای زیادی وجود دارد که می خواهم ببینم ، چیزهایی که می خواهم تجربه کنم و اهداف شغلی که می خواهم قبل از اینکه فکر کنم بچه دار شدن در صورت تمایل یک لیست سطل قبل از کودک.

قبل از همه گیری ، احساس می کردم در این مسیر قرار دارم. من به عنوان یک نویسنده سفر ، به اندازه کافی خوش شانس بوده ام که از کشورهای باورنکردنی بازدید کرده و لحظاتی را در طول زندگی تجربه کرده ام (دیدن طلوع خورشید بر روی بیابان صحرا با مادر من چیزی است که همیشه برای آن عزیز خواهم بود). اما نمی توانم کمک کنم اما احساس کنم که همه گیری طیف زنگ زده ای را در این برنامه ها انداخته است.

یک سال از زندگی ما به دلیل همه گیر شدن از بین رفته است ، و وقتی که به 30 نزدیک می شوم ، فشار فزاینده ای برای “انجام همه کارها” را احساس می کنم قبل از اینکه ساعت باروری بلندتر شود. و من تنها نیستم.

سارا کامپتون ، 30 ساله ، از بدفورد می گوید هنگامی که از کار خود منصرف شد ، از این فرصت استفاده کرد و رویای خود را در لیست سطل های قبل از کودک به سر برد.

سارا توضیح می دهد: “من قبلاً مدیر محصول در لندن بودم اما همیشه آرزو داشتم كه خانه خود را داشته باشم و نیمی دیگرم كه در یك مزرعه بزرگ شده ام نیز همینطور.” “وقتی از کار من خلاص شد ، می دانستم که فرصتی برای شروع دوباره دارم. بنابراین من و شوهرم شهر را به سمت حومه ترک کردیم.

“خانه ما به کار زیادی احتیاج دارد ، بنابراین قبل از اینکه آرزوی دوم خود را برای تشکیل خانواده دنبال کنیم ، من مشغول ساختن مرغ گوشتی ، جوجه ریزی جوجه ، کاشت سیب زمینی ، کمپوست و جمع آوری تخم مرغ بوده ام. بعد از این لیست ، ما باید یک قلم برای بزهای به زودی پذیرفته شده ایجاد کنیم ، یک حوضچه برای اردک های خود ایجاد کنیم ، یک سیستم جمع آوری آب باران مرتب کنیم و امیدوارم که در نهایت از بلیط های چند بار رزرو شده خود برای تعطیلات به یونان استفاده کنیم ! “

این بهترین محل های اقامت برای هر نشان ستاره ای است – زیرا برج حمل و سرطان ایده های مختلفی در مورد زمان خرابی دارند

دوستانی که اخیراً با آنها صحبت کرده ام همان فشار زمانی را دارند اما چرا ما ، به عنوان زن ، احساس می کنیم باید “همه کارها را انجام دهیم”؟

پاسکال لین ، مربی زندگی ، نویسنده و بنیانگذار گروه عضویت Surviving to Thriving ، به GLAMOR می گوید: “برای اکثر زنان ، تلاش برای رسیدن به زمان مناسب برای بچه دار شدن می تواند یک سر خراش واقعی باشد.”

“این مشکل است زیرا ما باید پیشرفت شغلی و ساعت های بیولوژیکی را در کنار زمان با بسته های کوچک عشق و امنیت مالی خود متعادل کنیم. این می تواند طاقت فرسا باشد و به نظر من به همین دلیل است که بسیاری از زنان در حال حاضر در آینده زندگی برای بچه دار شدن را انتخاب می کنند. ”

Kirsty Taylor ، عضو دایرکتوری مشاوره و روان درمانگر می گوید که “غیرقابل انکار است” که زنان وقتی فکر می کنند که بچه دار می شوند ، بار ذهنی بیشتری دارند.

“وحشت کودک” که معمولاً زنان تجربه می کنند ، اضطراب از دست دادن شانس خود برای بچه دار شدن است. با ساعتی بیولوژیکی طراحی شده تا زنان در مورد انتخاب های باروری خود فکر کنند ، جامعه ای که هنوز به ما می گوید ما باید در یک سن مشخص و با انتظارات بیشتر از هر زمان دیگری از چیزهایی که می خواهیم قبل از بچه دار شدن بدست آوریم ، بچه دار شویم. ، این فشار عظیمی است و بیشتر از هر نسل دیگر است. “

“برخی از نقاط عطف وجود دارد که از نظر موفقیت تقریباً به عنوان تمرینات تیک تیک شناخته می شوند – تحصیلات ، مسافرت ، ازدواج ، موفقیت شغلی ، خانه و همه این موارد برای دستیابی به آنها و تأخیر در آنها به تأخیر می اندازند.”

این واژه نامه باورنکردنی کریسی تیگن به عنوان فراخوان برای توزیع در میان پزشکان ، کلینیک ها و کلاس ها برای تغییر نحوه گفتگو با زنان باردار و مادران جدید و باردار توزیع می شود

Kirsty گفت ، هزاره ها نسلی هستند که به ویژه احساس می کنند فشارهای بیشتری برای دستیابی به این نقاط عطف جامعه افزایش یافته است.

كرستي مي گويد: “در انتظارات اجتماعي از زنان تغييرات زيادي شده است و بسياري از اينها از نظر برابري و پيشرفت تحولات شگفت انگيزي هستند.

“با این حال ، این انتظارات تغییر کرده است و زیست شناسی ما تغییر نکرده است. بدن ما هنوز به گونه ای طراحی شده است که در دهه 20 و اوایل 30 سالگی بچه دار شود و دستیابی به این ایده “لیست سطل قبل از کودک” به این معنی است که بسیاری از زنان کودکان را به اواخر دهه 30 و اوایل 40 سالگی موکول می کنند ، جایی که احتمال بارداری به طور قابل توجهی وجود دارد پایین تر

بهترین راه برای مقابله با این فشار ، در نظر گرفتن اولویت هایی است که برای شما مهم است ، نه این که انتظارات اجتماعی از ما داشته باشد. برای من ، من می دانم که تمام زندگی خود را برای پیشرفت شغلی و دستیابی به چیزهایی که می خواهم به آنها برسم ، دارم ، اما برخی از سفرهایی که می خواهم انجام دهم پس از تشکیل خانواده از نظر مالی امکان پذیر نیست.

“شما می توانید با یک کودک کوچک به دنیا سفر کنید ، اما در واقع این کار دشوارتر از انجام این کار قبل از بچه دار شدن است. اگر این یک رویای مادام العمر باشد ، تصمیم گیری برای انجام این کار و به طور بالقوه قرار دادن برخی آرزوها دیگر ممکن است راه حل خوبی باشد. ”

“مهم است که به یاد داشته باشید که ادامه دستیابی به موفقیت های زیادی بعد از بچه دار شدن کاملاً ممکن است. ما نمی توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که زندگی به طرز چشمگیری تغییر خواهد کرد و صفحات بیشتری برای دستکاری وجود خواهد داشت ، اما در عین پدر و مادر بودن هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که می تواند بدست آورد. “

آیا شما “خماری اجتماعی” را تجربه می کنید؟ یک دلیل عصبی وجود دارد که شما بعد از دیدن دوستان احساس خستگی جسمی و روحی می کنید

من فکر می کنم این چیزی است که من و بسیاری از زنانی که در اواخر 20 سالگی و اوایل 30 سالگی هستند و شروع به فکر داشتن یک خانواده می کنند ، باید آن را بخاطر بسپاریم. فقط به این دلیل که ما یک کودک داریم این بدان معنا نیست که زندگی ما باید به شدت تغییر کند. در حالی که مطمئناً ، زندگی ما به طور حتم تغییر خواهد کرد (دیگر در زمین های چسبناک اینفرنوس رقص نخواهیم داشت در ساعت 1 بامداد) ، به عنوان انسان هایی که ما برای سازگاری با تغییرات ساخته شده ایم و گاهی این تغییرات بیشترین لذت را به همراه می آورند.

كرستي ادامه مي دهد: “بسياري از زنان ترجيح مي دهند كه به تحصيل بازگردند ، و يك آرزوي شغلي مادام العمر را دنبال كرده و تغييراتي را انجام دهند كه هم پس از مادر شدن براي خود و هم براي خانواده شان مثر باشد.”

“مهم است که واقعاً فکر کنید که این ایده ها از نظر انجام همه کارها از کجا ناشی شده است. آیا این نشانگرهای موفقیت که ما خود را نسبت به آنها متصور هستیم ، یا ترکیبی از انتظارات زیاد از خانواده ، دوستان و جامعه هستند؟ شما می خواهید به چه جیزی برسید؟ خوشبختی از نظر شما چگونه است؟ اینها مواردی است که باید ما را به حرکت درآورد ، نه انتظارات دیگران. “

بنابراین در حالی که ممکن است احساس شود شما مجبورید همه موارد موجود در لیست سطل های قبل از کودک را از بین ببرید ، به یاد داشته باشید که هنوز ثابت هستید شما بعد از بچه دار شدن ، همه آرزوها و آرزوها و اهداف شما معتبر است و در هر مرحله از زندگی قابل دستیابی است.

از عقب نشینی های تقویت کننده سیستم ایمنی گرفته تا فوران های بزرگ تابستانی: این وضعیت در سال 2021 به نظر می رسد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>