لیفت مژه لیزر چیست؟

[ad_1]

هرکسی که مژه های مژه دار و بلند و براقش به او نعمت نرسیده باشد ، می داند که هر روز صبح مژه خود را بچرخد و ریمل بزند چقدر خسته کننده است. این تقریباً خسته کننده است مانند اینکه آن را در پایان روز خاموش کنید – و این به ذکر نیست که بدبختی کسانی که فرمول های ضد آب را ترجیح می دهند.

خوشبختانه ، انبوهی از درمان های زیبایی وجود دارد که نتایج طولانی مدت را ارائه می دهند. از کشیدن مژه ، رنگ آمیزی مژه (که ما حتی در خانه در حین قفل کردن نیز نحوه انجام آن را یاد گرفته ایم) ، تا مژه و لیفت LVL مژه ، موارد زیادی وجود دارد که می تواند مژه های طبیعی شما را تقویت کرده و نیاز روزانه را نادیده بگیرد. آرایش.

با این حال ، هیچ یک از این روشهای درمانی حداکثر بیش از چند ماه طول نمی کشد. به علاوه ، نگهداری از آنها گران و وقت گیر است و قرار ملاقات ها معمولاً چند بار در یک زمان انجام می شود.

اکنون ، به نظر می رسد ، یک درمان مژه جدید در دسترس است که دارای نتایج ماندگار است سال ها. معرفی “بلند کردن مژه با لیزر” ، یک روش نوآورانه صدای کمی البته ترسناک است که شامل لیزر برای تغییر جهت رشد مژه ها از پلک است – و آن را به بهترین راه حل برای هر کسی که مژه های مستقیم یا رو به پایین دارد ، تبدیل می کند.

در اینجا ، ما با دکتر دانیل عزرا ، مشاور متخصص چشم و چشم در بیمارستان معتبر چشم مورفیلدز در لندن و خیابان هارلی صحبت می کنیم ، تا همه چیزهایی را که باید بدانید پیدا کنید …

لیفت مژه لیزر چیست و چگونه کار می کند؟

لیفت لیش لیفت با استفاده از لیزر CO2 ، که معمولاً در درمان های سطح پوست ، از آن استفاده می شود ، فرورفتگی های کوچکی ایجاد می کند ، که دقیقاً مناطق آسیب دیده کنترل شده روی لایه بالایی پوست هستند. دکتر عزرا توضیح می دهد: “فرورفتگی در بالای خط مژه در دو یا سه ردیف درست بالای ریشه مژه انجام می شود.” “وقتی لیزر به پوست برخورد می کند ، پوست کوچک یا منقبض می شود ، و پوست منقبض می شود. اکثر افراد مژه ها را به سمت پایین یا مستقیم به سمت جلو متمایل می کنند ، بنابراین با لیزر مژه لیفت ، همانطور که لیزر پوست را لمس می کند ، در واقع می توانید مژه ها را ایستاده ببینید. بالا بروید تا آنها به سمت بالا متمایل شوند. ” این تغییر مسیر مژه ها باعث ایجاد لیفتینگ می شوند و باعث می شوند چشم ها روشن و گشاد و مژه ها بلندتر به نظر برسند.

درد داره؟

به گفته دکتر عزرا ، این روش حداقل دردناک است اما وی برای اطمینان از بی حسی موضعی در این ناحیه استفاده می کند. “من قبل از درمان از کرم زیبایی روی چشم استفاده می کنم ، بنابراین در طی آن بسیار راحت است. من همچنین در بیماران با جراحی چشم تهاجمی مانند بلفاروپلاستی ، لیفت مژه را نیز انجام می دهم. [eyelid surgery]، در این صورت آنها تحت زیبایی عمومی قرار می گیرند. ”

همانند اکثر روشهای درمانی لیزر ابلیشن ، پوست می تواند برای چند روز زخم شود و ممکن است علائمی در محل لیزر وجود داشته باشد.

آیا خطری وجود دارد؟

لیزر CO2 که استفاده می شود بسیار دقیق است و به روشی کاملاً کنترل شده استفاده می شود. وی می گوید: “وقتی توسط متخصص انجام شود ، این روش بسیار ایمن است و از موارد احتیاطی مانند محافظ چشم برای محافظت از چشم استفاده می شود.”

نتایج چه مدت طول می کشد؟

به گفته دکتر عزرا ، نتایج به طور معمول حدود یک سال طول می کشد ، اما گزارش هایی از نتایج حتی طولانی تر نیز گزارش شده است.

آیا درمان روی همه تأثیر دارد؟

بیشتر افراد می توانند این روش را انجام دهند اما لازم است با یک پزشک باتجربه مشورت کنید تا مطمئن شوید این نوع لیزر برای نوع پوست شما مناسب است. دکتر عزرا هشدار می دهد: “من خیلی کم می خواهم که آن را به رنگ پوست تیره تر بدهم ، زیرا پوست رنگی 40٪ انرژی لیزر بیشتری نسبت به پوست غیر رنگدانه دارد. .

در صورت داشتن مژه های صاف ، رو به پایین و افتادگی خفیف ، بهترین نتیجه را خواهید دید.

قیمتش چنده؟

لیفت مژه لیزر با دکتر Ezra 750 پوند هزینه دارد ، بنابراین قطعاً یک سرمایه گذاری است. با این حال ، اگر شما در حال بررسی درمان هستید ، بسیار مهم است که به یک متخصص مراجعه کنید.

نه برای شما؟ در عوض ، بهترین ریمل های ریمل را بررسی کنید.

انتخاب بهترین ریمل های مژه شما مژه هایی پر و مو را به شما هدیه می دهد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>