لیندسی لوهان در یک فیلم جدید کریسمس نتفلیکس بازی می کند

[ad_1]

در اخباری که هر هزاره را به هسته اصلی خود متزلزل خواهد کرد: لیندسی لوهان بازگشت. و او قصد دارد در یک فیلم کریسمس نتفلیکس بازی کند. (بله واقعا!)

ما از زمانی که لیندسی در دوران کودکی دوقلو بازی می کرد (یکی با لهجه بریتانیایی سوال برانگیز) ما را دوست داشتیم جمعه دمدمی مزاجی. هنگامی که نقش برجسته کدی را در فیلم 2004 و کلاسیک فرقه ای بازی کرد ، او سپس خود را به عنوان ملکه رام-کام ثابت کرد. دختران متوسط.

خبر بزرگ: تینا فی به تازگی در مورد فیلم “Mean Girls Musical” به روز رسانی کرده است و کاملاً ناراحت به نظر می رسد

در حالی که اخیراً لیندسی کمی از بازیگری فاصله گرفته است ، او به تازگی به عنوان ستاره یک رام-کریسمس جدید کریسمس Netflix تأیید شده است. و ما بسیار هیجان زده هستیم.

این هفته ، غول پخش جریانی خبر با تأیید توئیتر نوشت: “لیندسی لوهان در یک کمدی عاشقانه جدید در مورد یک وارث هتل تازه نامزد و خراب بازی خواهد کرد که خود را تحت مراقبت یک صاحب خانه زیبا و یقه آبی و دختر زودرس خود می یابد در یک حادثه اسکی دچار فراموشی کامل می شوید. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

راستش ، به نظر شگفت آور می رسد و ما نمی توانیم صبر کنیم. لیندسی به افرادی مانند ونسا هاجنز ، که ملکه سلطنتی فعلی فیلم های کریسمس Netflix با کلاسیک فوری مانند سوئیچ پرنسس و شوالیه قبل از کریسمس.

با این حال، تنوع گزارش داده است که تولید این فیلم تا نوامبر امسال آغاز نمی شود ، بنابراین نباید انتظار داشته باشیم که این فیلم تا کریسمس سال آینده روی سیستم عامل پخش شود.

اینها * بهترین * فیلمهای کریسمس Netflix برای شمارش معکوس جشن هستند

طرفداران لیندسی ، که آخرین اعتبار بازیگری در فیلم 2019 بود ، در میان سایه ها، به طور قابل قبولی در مورد اخبار وجد دارند.

یکی از طرفداران نوشت: “جی الو و بن افلک دوباره با هم هستند ، لیندسی لوهان در یک فیلم جدید بازی می کند و من در خانه پدر و مادرم زندگی می کنم. سلام 2004. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

دیگری گفت: “رنسانس لیندسی لوهان بر ما است و من احساس برکت جدی می کنم.”

با فیلم هایی مثل جمعه دمدمی مزاجی، اعترافات یک ملکه درام نوجوان، فقط شانس من، یک سرنخ پیدا کن و قانون جورجیا به عنوان بخشی از کارنامه او ، ما فکر می کنیم این آخر هفته یک ماراتن فیلم 00s برگزار خواهیم کرد تا هیجان خود را تقویت کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>