لی-آن پینوک از Little Mix باردار است!

[ad_1]

لی-آن پینوک از Little Mix به تازگی اعلام کرده است که در انتظار اولین فرزند خود با نامزد آندره گری است!

این خواننده 29 ساله در اینستاگرام شرکت کرد و اخبار خوشحال کننده را با 6.5 میلیون فالوئر خود ، با پوشیدن یک لباس سبز ابریشمی با برلت و دامن متناسب ، با دست انداز کودک خود به اشتراک گذاشت.

لی آن آن عنوان را زیر عنوان عنوان کرد: “ما مدتهاست که در مورد این لحظه خواب می بینیم و نمی توانیم باور کنیم که سرانجام رویا تحقق می یابد … ما نمی توانیم منتظر ملاقات شما باشیم.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اندکی پس از آن لی لی آن اعلامیه خود را دنبال کرد تا از هواداران بخاطر آرزوی خیرخواهانه شان تشکر کند و در توییتر خود نوشت: “از همه به خاطر همه پیام های دوست داشتنی شما برای پشتیبانی متشکرم! دیگر نمی توانم صبر کنم تا همه شما را بگویم”.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در واقع ، تبریکات زیادی از مشاهیر و طرفداران به طور یکسان آمده است ، و همکار کوچک پری ادواردز اظهار داشت: “من نمی توانم جلوی خیره شدن به این تصاویر را بگیرم. شما یک چشم انداز هستید ایلی هر دو خیلی! تبریک خواهر زیبای من! ️.

به همین ترتیب ، جید Thirlwall ، هم گروه ، گفت: “خیلی دوستت دارم … به این خانواده نگاه کن.”

خواهر بزرگتر لی-آن ، سایرا ، نیز برای به اشتراک گذاشتن شادی و هیجان خود در مورد این پست اظهار نظر کرده است و می نویسد: “خواهر کودک من قرار است یک مومیایی شود … صبر نمی کنم این تجربه شگفت انگیز را با شما به اشتراک بگذارم! @ sian_sommers8421 یک عمه شلوغ خواهد بود.

افراد مشهور دیگری که به آنها تبریک می گویند عبارتند از: کلارا آمفو ، الکساندرا بورک ، جزیره عشقدانی دایر و چیزهای غریبه ستاره ملی بابی براون ، که اظهار داشت: “مبارک <3 خیلی خوشحالم برای شما بچه ها x".

این اولین فرزند لی-آن با نامزد فوتبالیست آندره گری خواهد بود. این زوج در ماه مه سال گذشته نامزدی خود را اعلام کردند و از سال 2016 با هم قرار گذاشته اند. ما نمی توانیم برای لی و آنر و آندره خوشحال تر باشیم (و این یکی خواهد بود) به طور جدی عزیزم عزیزم!)

GLAMOR زنان سال سازندگان موسیقی در موسیقی: میکس کوچولو در دهه خود در اوج و زندگی جدید به عنوان یک سه نفر – “ما واقعاً نشان داده ایم که زنان کنار هم ایستاده اند”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>