مادیان از آنگوری رایس در Easttown فکر می کند که گای پیرس مقصر است

[ad_1]

نمایش های تلویزیونی addictiveT وجود دارد و پس از آن کیت وینسلت بازی می کند که یک کارآگاه مستضعف را بازی می کند مادی از Easttown. این در حالی است که Kate’s Mare در حالی که سعی در حل قتل یک مادر جوان تنها از جامعه گره خورده او در فیلادلفیا دارد ، با یک ضربه شخصی روبرو می شود و این یک کلاس مستر بازیگری است. اعتیاد آورتر از آن است خط وظیفه، و من این را سبک نمی گویم!


اوان پیترز ، گای پیرس و ژان اسمارت (بازیگر نقش مادرشوهر ریز ویترسپون در خانه شیرین آلاباما، نمادین!) همچنین همبازی می شود ، اما این عملکرد برجسته آنگوری رایس در نقش دختر کیت ، سیوبان است که با کیت پا به پا می شود. شما ممکن است آنگوری را از مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه و آینه سیاه، اما این یک عملکرد حرفه ای برای 20 ساله از ملبورن ، استرالیا است ، زیرا او با درایت به بررسی جنسیت ، سلامت روان ، ضربه و روی سن می پردازد.

در اینجا ، Angourie ، از خانه اش به زیر خانه صحبت می کند ، در مورد کیت وینسلت که در صحنه برای کمک به او در یک صحنه رابطه جنسی کمک می کند صحبت می کند ، چرا مهم است که همه ما آزادانه در مورد ایمنی زنان بحث می کنیم ، و نظریه های نقشه Mare of Easttown خودش

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ما باید تئوری صحبت کنیم! هنگامی که شما برای اولین بار مادی از Easttown به نظر شما چه کسی مقصر AF بود؟

از قسمت اول ، من به ریچارد رایان کاملاً مشکوک شدم و همه خانواده ام مشکوک هستند! حدس می زنم گای پیرس فقط نگاه گناهی به او دارد! به علاوه او پسر جدید شهر است ، داستانش چیست؟ هیچکس نمیداند!

چه چیزی شما را به سیوبان متصل کرد؟

من واقعاً با او ارتباط برقرار کردم زیرا او زندگی زیادی را پشت سر گذاشته است. او با غم و اندوه و آسیب روبرو شده است ، اما او به دنبال همه چیز کنار هم است. او همه را دور هم نگه می دارد و برای ایجاد صلح ، حل اختلاف و ایجاد اختلاف بین خانواده اش احساس فشار می کند. من گاهی اوقات شبیه به خودم احساس می کنم چون درگیری را دوست ندارم. او همچنین یک جوان 18 ساله در تلاش است تا بفهمد که چه کاری انجام می دهد ، چه کاری می خواهد انجام دهد ، چگونه خانواده خود را ترک کند و اگر می خواهد خانواده خود را برای دانشگاه ترک کند. و وقتی فیلمبرداری را شروع کردیم ، من 18 ساله بودم و مدرسه را به پایان رساندم ، بنابراین جایگاه خود را در جهان زیر سوال می بردم. منظورم این است که من هنوز سعی در کشف آن دارم اما به خصوص وقتی فیلمبرداری را شروع کردیم ، من برای اولین بار در زندگی خودم به تنهایی زندگی می کردم. من در حال یادگیری بزرگ شدن و بزرگ شدن بودم زیرا سیوبان در زندگی خود نیز این موضوع را می فهمید.

Downton Abbey 2: ما تاریخ اکران و برخی از اعضای اصلی * اصلی * جدید را دریافت کرده ایم

من 31 ساله هستم و هنوز سعی می کنم چطور یک بزرگسال باشم تا نگران نباشم …

من خیلی شوکه شده بودم که این همه لباس می پوشم ، همه کثیف می شوند ، من باید آنها را بشورم ، دوباره می پوشم و دوباره مجبورم آنها را بشویم! این یک چرخه بی پایان است و من متوجه نشدم. ناگهان ، من مثل این شدم: “اوه ، من احساس وحشت می کنم برای پدر و مادر فقیرم که مجبور هستند لباس های من را برای 18 سال بشویند!”


مادی از Easttown شامل ترکیبی از موضوعات از سلامت روان ، آسیب و جنسیت است. چه موضوعی بیشتر با شما صحبت کرد؟

بهداشت روانی در نمایش کاملاً خوب انجام شده است ، مخصوصاً تماشای آن مانند صحنه هایی با ماره در مطب روانشناس. آنها واقعاً خوش نویس و خوب اجرا شده اند. من واقعاً با آن ارتباط برقرار کردم زیرا از برخی جهات به طرز عجیبی خنده دار است ، به خصوص صحنه هایی که سه زن با هم در یک خانه زندگی می کنند. همه آنها با چیزهای خیلی جدی سر و کار دارند ، اما لحظات سبکی را نیز پیدا می کنند ، زیرا شما فقط باید ادامه دهید. شما باید زندگی خود را ادامه دهید. علیرغم اینکه احساس می کنید زندگی شما به هم می ریزد یا همه چیز اشتباه پیش می رود ، باید مرتباً چیزهایی برای خندیدن پیدا کنید. بهداشت روانی فقط در یک روش تاریک ، افسرده و وحشتناک انجام نمی شود و نشان می دهد احساسات شاد و غم انگیز می توانند همزمان وجود داشته باشند – این بسیار ظریف است.

رابطه خود شما با سلامت روان چگونه است و چگونه تغییر کرده است؟

در دبیرستان سختی کشیدم. من خودم را هانا مونتانا می دانستم. من یک زندگی داشتم که مشغول کار فیلم بود و یک زندگی دیگر در مدرسه. این دو جهان هرگز تلاقی نکردند ، بنابراین من واقعاً تلاش کردم تا بفهمم چگونه این دو قسمت از خودم را آشتی می دهم. اکنون که دبیرستان را ترک کردم ، دیدگاه بیشتری نسبت به آن پیدا کرده ام و به این فکر نمی کنم که خودم کلاه گیس هانا مونتانا را بپوشم و در زندگی کاری ام فردی کاملا متفاوت باشم. این با ترکیبی از زمان ، گفتگو با مردم و خانواده ام باعث می شود که من زمین گیر باشم ، زیرا آنها چیزی هستند که من را به تمام جنبه های زندگی من متصل می کنند.


یکی از چیزهایی که من در مورد داستان Siobhan دوست دارم این است که او با زنان رابطه دارد اما هیچ کس در خانواده وی یا جامعه او راجع به جنسیت او سوال نمی کند. بازی او در مورد تجربه کوئر به شما چه آموخت؟

آنچه مرا به سمت داستان Siobhan نیز جلب کرد ، داستان عاشقانه اوست. داستان او کمی سبک است زیرا او عاشق می شود و می فهمد ، “من می خواهم با چه کسی باشم؟” او با دوست دختر دبیرستانش است ، در واقع کار نمی کند و مشکلی ندارد. فقط این که آنها دیگر ژل نمی زنند و این بخشی از بزرگ شدن او و داستان روی سن او است. گاهی اوقات شما فقط جدا از مردم رشد می کنید. من داستان زیبا پیدا کردن شخص جدید ، شناختن شخص جدید را دوست داشتم. برای او بسیار هیجان انگیز و شگفت انگیز است.

همه تئوری های جذاب ، تکان دهنده و خسته کننده ذهن خط وظیفه ای که باید پس از قسمت جذاب شب گذشته بدانید

من عاشق این هستم که کیت وینسلت سر صحنه فیلمبرداری ماند تا از طریق اولین صحنه صمیمی شما به شما کمک کند. احساس داشتن او در گوشه خود چه حسی داشت؟

عالی بود زیرا من 18 ساله بودم و کیا (مک کیرنان) ، که در آن صحنه نقش آن را بازی می کند ، اولین روز او در صحنه بود. این یک برنامه ترسناک است که آنها برای اولین روز او برنامه ریزی می کنند و ما فقط چند هفته در حال تولید هستیم. بنابراین داشتن کیت در آنجا واقعاً خوب بود ، همچنین به این دلیل که همه چیز را سرگرم کننده و احمقانه می کرد. کیت به داخل صندوق عقب ماشین سوار شد تا بتوانیم فقط در مورد آن بخندیم ، و بدون هیچ گونه تنش و عجیب و غریبی این کار را انجام دهیم. او واقعاً وزنه ای از شانه های ما برداشت.

کیت در واقع سوار صندوق عقب ماشین شد ؟!

آره! این من ، کیاه ، دو فیلمبردار در صندلی عقب و سپس کیت در صندوق عقب ماشین بودیم و فریاد می زدیم مانند: “ما دوباره می رویم!” همچنین معمولاً ، اگر در حال فیلمبرداری در اتومبیل هستید ، آنها به واکی تاکی راهنمایی می کنند. شما در این نوع صحنه ها روی واکی تاکی جهت نمی خواهید و همه می توانند آن را بشنوند. بنابراین خوب بود.


چه ملکه ای! از کار با کیت چه آموخته اید و چه چیزی به شما آموخته است؟

این وضعیت به خوبی نشان می دهد که او دوست دارد با چه چیزی کار کند. او واقعاً خوشامد می گوید ، همیشه سر صحنه سرگرم می شود ، همه را تشویق می کند که از خود لذت ببرند و احساس امنیت و راحتی کنند. اما بسیاری از اوقات ، ما صحنه های سنگین را انجام می دادیم ، یا هوا سرد بود ، یا اواخر شب بود و او چنین رهبر تیم بود. بچه چهار ساله ای که در این نمایش حضور داشت ، کیت را به عنوان رهبر تیم صدا می کرد که روش خوبی برای قرار دادن آن بود. این نمایش به دور او می چرخد ​​، او صحنه های بسیاری با افراد مختلف داشت اما ما را به عنوان یک تیم دور هم جمع کرد.

موضوع ایمنی زنان قسمت اصلی داستان است و این در حالی است که ما در حال بحث و گفتگوهای عمومی در مورد آن هستیم ، به خصوص در انگلیس ، پس از مرگ سارا اورارد. تجربه شخصی شما در زمینه ایمنی چگونه بوده است؟

این همچنین در زمانی اتفاق می افتد که ما در استرالیا بحث سیاسی را انجام می دهیم زیرا ما چند زن را در دولت آمده ایم که می گویند محیط واقعاً سمی است. چه کسی تعجب کرده است؟ من نه! این یک چیز ثابت است که باید به آن فکر کنید ، اینطور نیست؟ یک فکر مداوم در پشت سرتان ، هر کجا که بروید ، هر کاری که می کنید. این مانند یک تهدید ثابت احساس می شود. تهدید اساسی و شما نمی دانید که این تهدید چیست و چه شکلی ممکن است باشد ، اما همیشه همیشه وجود دارد. این بسیار مهم است که مردم در مورد آن صحبت می کنند اما این باعث ناراحتی من می شود که طول می کشد چیزی به اندازه زندگی دیگر از دست رفته برای جلب مردم صحبت کردن. اما خوشحالم که مردم در حال گوش دادن به زنان هستند و زندگی در آن چگونه است. اما ما همچنین باید اذعان کنیم که عوامل دیگری نیز نقش دارند ، و اینکه چگونه این امر به طور نامتناسبی بر زنان سیاه پوست و همچنین زنان ترانس تأثیر می گذارد. این یک بحث مهم است اما همچنین می تواند طاقت فرسا باشد ، به خصوص برای زنان این آسیب را دوباره زنده می کنند و در مورد آن خیلی مرتب صحبت می کنند و داستانهای زیادی از داستان خود را می دهند تا مردم را درک کنند یا مردم را باور کنند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آیا احساس می کنید که به عنوان یک زن 20 ساله در صنعت سرگرمی – که در سال های اخیر پس از #MeToo بحث های زیادی در مورد ایمنی زنان داشته است – اینجا نشسته اید که اکنون یک محیط حمایت کننده برای زنان است؟

آره! من از 13 سالگی در فیلم های آمریکایی شروع به کار کردم و قبل از آن ، در 11 سالگی ، یک فیلم استرالیایی کار کردم. من در محیط بزرگ شده ام و همیشه احساس امنیت و محافظت می کردم. من خوش شانس بوده ام ، زیرا می دانم برخی از افراد این کار را نمی کنند و من با افرادی که با آنها کار کرده ام خوش شانس بوده ام. من همچنین می دانستم که می توانم آنجا را نیز ترک کنم ، جایی در آن سوی دنیا جایی دارم که می توانم به آنجا بیایم و از همه اینها جدا باشم. این واقعاً به بزرگ شدن من کمک کرد.

اما شما به چیزی شبیه این نگاه می کنید زن جوان امیدوار کننده و من شوکه شده داشتم آن را تماشا می کردم ، حتی فکر می کردم پنج سال پیش ، فکر نمی کنم این ساخته شود. من به آینده امیدوارم و می توانم بخشی از آن باشم. ناراحت کننده است که این مدت طولانی به طول انجامیده است و این به ضرر زنانی است که مجبورند ضربه خود را در یک فضای عمومی تخلیه کنند و مردم را به تمسخر بگیرند یا آن را جدا کنند. اما این در حال تغییر در نحوه عملکرد صنعت است و در واقع با بیماری همه گیر ، من واقعاً دیده ام که صنعت می تواند به سرعت تغییر کند ، زیرا وقتی صحبت از ایمنی از نظر ویروس می شود ، مردم فقط یک شبه تغییر می کنند. ما می توانیم نحوه کار خود را تغییر دهیم و می دانیم که می توانیم الگوها و رفتارها را تغییر دهیم. فقط انجام کار برای تحقق آن مسئله است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اما ، نوشته جین آستین. مادر من وقتی جوان بودم آن را برایم خواند و سپس در سن 17 سالگی آن را برای خودم خواندم. خیلی ها اما را بعنوان یک شخصیت دوست ندارند چون او به نوعی پست است ، او کمی بیهوده است و بدون اینکه متوجه شود می تواند کاملا بیرحم باشد. با خواندن شخصیتی که از این راهها بسیار ناقص بود و در سال آخر دبیرستان خواندنش ، مثل این بود که “اوه جان ، این چیزی است که من شبیه هستم!” اما او همچنین توانایی تغییر دارد. همه ما در افتخار کردن به بخشهایی از خود که دوست داریم و قسمتهایی از خود که دوست نداریم غالباً غافل می شویم بسیار خوب هستیم و واقعاً از این بابت متنفریم. حداقل من این کار را می کنم! او به من آموخت که می توانی تعادل خود را پیدا کنی و مقبولیت پیدا کنی ، حتی برای قسمتهایی از خودت که فکر نمی کنی دوست داشتنی باشند.

ما در ادامه می خواهیم ببینیم که در نقش جدید بت برانت در فیلم جدید مرد عنکبوتی دوباره در حال تکرار هستید ، راهی به خانه نیست، آیا چیزی در واقع می توانید در مورد آن بگویید؟

من نمی توانم چیزی به شما بدهم! سکوت بهترین سیاست است!

مادی از Easttown اکنون در Sky Atlantic در دسترس است که هر دوشنبه به صورت هفتگی اجرا می شود و اکنون در سرویس پخش جریانی است

برای کسب اطلاعات بیشتر از جاش اسمیت ، سردبیر سرگرمی Glamour UK ، او را در Instagram دنبال کنید @ joshsmithhosts

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>