مارک های در حال ظهور ستاره 2021 که باید درباره آنها بدانید

[ad_1]

وقتی صحبت از زیبایی می شود ، برخی از ما در مورد آزمایش چیزهای جدید کمی تردید داریم. مثل لباسهایی نیست که بتوانید امروز و فردا اینها را با صفر تعهد بپوشید. تغییر دادن مراقبت از پوست هر یک تا دو روز کاری می تواند ویرانی خالص در پوست شما ایجاد کند.

همچنین دشوار است که پایه های مورد علاقه خود را مخفی کنید و مخفی کاری کنید زیرا خطر هزینه کردن کالایی که کاملاً با زیر و بم شما سازگار نیست همیشه ارزشمند نیست. اگر ما در حال گفتگو با مو هستیم ، شما اغلب نمی خواهید محصولی را امتحان کنید که تمام کارهای ماسک مویی را که برای زندگی عزیز در قفل کردن به آن چسبیده اید ، به عقب برگرداند. منظورم این است که منطقی است …

10 مارکی که * در واقع * زیر و بم را برای همه * درک می کنند

با این حال ، چیزی که در چند وقت اخیر آموخته ایم این است که در این زندگی ، آزمایش مهم است و تا زمانی که تحقیق می کنید ، کار خوبی است. بسیاری از تحولات در فرمول بندی وجود دارد و فقط وقتی فکر می کنید که نمی توانید از این بهتر شوید ، در اینجا یک نام تجاری کاملاً نوآورانه و تغییر دهنده بازی وجود دارد تا شما را از روزهای معتمد خود دور کند.

بر اساس شاخص Cosmetify ، تحقیقاتی است که توسط Cosmetify انجام شده است ، جایی که آنها بزرگترین مارک های زیبایی جهان را بر اساس عواملی مانند میزان دسترسی و تعامل اجتماعی خود رتبه بندی می کنند ، در چند ماه گذشته چند مارک برجسته جدید مورد توجه قرار گرفته است. در اینجا سه ​​مورد آورده شده است که اگر هنوز در مورد آنها چیز زیادی نشنیده اید ، به ما اعتماد کنید ، به زودی خواهید شنید.

این محصولات رسماً پرفروش ترین محصولات زیبایی در تمام دوران ها هستند (از جمله راز کیم کی در مژه های ضخیم طبیعی)

PÜR با افزایش 337.90٪ در جستجو در رتبه اول قرار گرفت. این مارک در ماه اوت گذشته کل مجموعه ای را به بزرگترین عروسک عروسک باربی اختصاص داد. از دیگر محصولات محبوب این مجموعه می توان به ارائه 4 در 1 با محصولاتی مانند مرطوب کننده رنگی SPF و مداد ابرو و بسیاری دیگر از لوازم ضروری آرایش اشاره کرد.

خرید همه PÜR

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

شهرت کیچ بیشتر به خاطر لوازم جانبی سرگرم کننده مو و سنجاق های بابی شعاری است که دارای کلماتی مانند “Drippin” ، “Feelings” و “Vote” است که در آریانا گراند ، لیدی گاگا و هایلی بیبر دیده می شود. یک بیانیه سیاسی واقعی مانند هر دختر باحال در اطراف بدلیجات پیچیده شده است. مسلماً ، در یک بیماری همه گیر ، بدلیجات مورد علاقه بسیاری از افراد نبوده است ، اما عرضه گسترده مارک های ماسک صورت ، روبالشتی و اسکرین های پنبه ای و ساتن باعث محبوبیت بسیار زیاد این برند در چند ماه اخیر شده است.

تمام کیچ ها را بخرید

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Merci دارای طیف وسیعی از محصولات جیب پسند ، مفید ، تمیز و رنگارنگ مانند کرم دست ، ژل های تمیز کننده دست و ملزومات حمام است. البته در چند ماه گذشته این دسته از زیبایی بسیار مورد تقاضا بوده است ، اما به این زودی ها شاهد کاهش آن نیستیم.

خرید با تشکر

در اینجا بهترین محصولات برای خرید از ستاره های در حال ظهور 2021 وجود دارد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>