مارگوت رابی در اسکار 2021 اولین حاشیه را زد

[ad_1]

از زمانی که مارگوت رابی هالیوود را به عنوان همسر اغواگر لئوناردو دی کاپریو در هم شکست گرگ وال استریت، موفقیت او هیچ نشانه ای از فرومایگی نشان نداد.

مارگوت علاوه بر مهارت بازیگری و حرکات تجاری فمنیستی خود ، نقش اصلی را هم دارد. این که آیا او با پوست براق و موهای ژولیده و یا خط چشم آبی آزمایشی روی ساقه های شنل آن را ایمن بازی می کند ، هرگز اشتباه نمی کند. و اکنون مارگوت یکی از تفرقه برانگیزترین مدل های مو در همه زمان ها را به نمایش می گذارد: حاشیه – و مانند هر نگاه زیبایی دیگری که سعی می کند ، مارگوت نیز با زاویه دید ظاهر را از بین می برد.


این بازیگر تهیه کننده است خوش قول زنان جوان، که امشب برای پنج گونگ آماده است ، و واقعاً بخشی از لباس شب نقره ای شانل را به نظر می رسید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

حاشیه نرم و پر او که آرایشگر وی چندین رنگ تیره به خود گرفته است ، در شبکه های اجتماعی با بازخوردهای زیادی روبرو شد و ما پیش بینی می کنیم در انتصاب بعدی موی خود افرادی که درخواست حاشیه پر می کنند را شاهد باشیم.

نگاه زیبایی مارگوت ، که توسط هنرمند محبوب او پاتی دوبروف ایجاد شده است ، رویکرد عقب ترتر به نظر می رسد. پتی انتخاب گونه های نرم و برافروخته را که با لب صورتی تیره و مژه های ریمل جبران شود ، ترجیح داد تا چشم های آبی مارگوت ظاهر شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در مصاحبه گذشته با GLAMOR ، پتی نشان داد که مراقبت از پوست همیشه نقطه شروع هر نگاهی است ، برای ایجاد احساس نور از درون و بهتر پوست “آبدارتر”.

خیره کننده ترین موها و زیبایی ها از BAFTA های 2019 به نظر می رسد

“پوست همه چیز است. منظور من این است که همه چيز و من بیشتر از آرایش روی پوست خواهم گذراند. این باعث می شود که سایه چشم یا رژ لب سریعتر از بین برود ، و اگر پوست به نظر باورنکردنی نرسد ، مهم نیست که ویژگی های آن چقدر بزرگ است ، آنها ظاهر خوبی ندارند. آماده سازی مراقبت از پوست آن را زنده تر نشان می دهد ، بنابراین مجبور نیستید که آن را با پایه ، رژگونه ، هایلایتر تقلبی کنید. “

روال آماده سازی کامل پوست او؟ “در حالت ایده آل ، نیم ساعت وقت خواهم داشت ، اما اگر وقت خود را بخورم ، روی ماسک ملحفه ای ظاهر می شوم. این تقلب در وقت من است ، بنابراین اگر من نمی دانم مشتری من از قبل چه لباسی می پوشد ، به من زمان می دهد تا رنگ های کیت خود را مرور کنم. وقتی ماسک ملحفه از بین می رود ، همه چیز در مورد ماساژ است. ”

کاری را که انجام می دهید متوقف کنید – اینها همه نمای حماسی * فرش قرمز اسکار امشب است

انگشتان دست می گویند ، انگشتان همیشه ابزارهای روشن شما هستند که می توانید به آنها اعتماد کنید. “فقط با انگشتان وارد آن شوید و در امتداد استخوان گونه بر روی نقاط فشار حک کنید و به حرکت مایعات از ناحیه زیر چشم کمک می کند. فشار دادن به سمت دو طرف پل بینی نیز به انتقال مایعات لنفاوی کمک می کند. “

ما در حال یادداشت برداری هستیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>