ماریا شاراپووا در زمینه کار بیرون ، بهداشت روان و بازنشستگی.

[ad_1]

ماریا شاراپووا در 17 سالگی ویمبلدون را به شهرت رساند و توانست 5 عنوان قهرمانی در مسابقات تک گرند اسلم کسب کند ، شماره یک جهان شود ، 11 سال متوالی بیشترین درآمد را از بین زنان ورزشکار بدست آورد ، حتی نام تجاری شیرین خود را نیز راه اندازی کرد ، سوگاپووا و در میان بسیاری از معاملات تأییدش ، ماریا هنوز سفیر جهانی اویان است.

وقتی صحبت از انعطاف پذیری ، عزم راسخ و جاه طلبی می شود ، یافتن شخصی با مانیفست بهتر از ماریا شاراپووا سخت خواهد بود. پس چه کسی بهتر از 34 ساله که در اوایل سال 2020 از تنیس بازنشسته شد ، برای آخرین GLAMIFESTO برای زندگی به ما بپیوندد؟

تماشا کنید: GLAMIFESTO ماریا شاراپووا

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مانترا روزانه من

…هر بار یک قدم. هرچقدر که به نظر ابتدایی می رسد ، احساس می کنم که گاهی اوقات با اهداف و اولویت هایم خیلی جلوتر از خودم قرار می گیرم و گاهی اوقات این مساله مانع حضور من می شود.

… باید یک تمرین باشد. من معمولاً روزم را با عرق شروع می کنم و این 15 ، 20 دقیقه است – یا یک ساعت یا یک ساعت و نیم ، اگر بخواهم خودم را فشار دهم 0 قطعاً در طرف مقابل احساس بهتری دارم. روحیه ام بالا می رود ، احساس سلامتی می کنم ، در طول روز خیلی بهتر غذا می خورم و وقتی تمرین می کنم هیدراته می مانم. احساس می کنم پایه خوبی برای بقیه روز است. با تمرین کردن ، من خیلی راحت خسته می شوم ، زیرا فکر می کنم همه ما با تمرینات روزمره کار می کنیم ، اما شما باید ثابت قدم باشید ، بنابراین من سعی می کنم دو یا سه تمرین مختلف را با هم مخلوط کنم. من با قدرت شروع می کنم زیرا معتقدم که قدرت پایه و اساس همه کارهایی است که شما انجام می دهید ، به ویژه در هسته. و بعد از بازنشستگی ، احساس می کنم کمی بیشتر روی بازوهایم کار می کنم ، زیرا این امر به طور طبیعی در ورزش من رخ داد و من واقعاً کارهای زیادی را در زندگی روزمره انجام نمی دهم.


… سلامت روان در تمام طول روز با ما همراه است. از لحظه بیدار شدن تا زمان خواب. احساس می کنم می خواهیم خود را در این سطلهای مختلف قرار دهیم و دوست دارم این اهداف را تعیین کنم و این سطلها به آسانی فکر کردن هستند ، “خوب ، امروز من لیست کارهای کوچک خود را دارم. من می خواهم وقت خود را با خانواده ام بگذرانم ، می خواهم کارهایم را به پایان برسانم ، می خواهم از بدن خود مراقبت کنم ، اما این همیشه از خودم شروع می شود. چه احساسی دارم؟ آیا من انرژی دارم؟ من تازه هستم؟ بدن من چه چیزی کم دارد؟ ‘ و یک خواب خوب. من فکر می کنم روز بعد وقتی خواب خوبی دارید شروع می شود.

هیدراته ماندن یکی از کلیدهای زندگی است …

… روزم را با یک لیتر آب شروع می کنم. من این را با ورزش خود آموختم زیرا هنگام سفر به دور دنیا با جت لگ و شرایط مختلف و امواج گرما از تابستان تا زمستان روبرو می شوید. شما هرگز نمی دانید که در کجا بازی خواهید کرد و بدن شما در طول روز چه واکنشی نشان می دهد. من همه آن روالهای پس از بازنشستگی را انجام داده ام ، زیرا آنها واقعاً به زندگی روزمره من کمک می کنند. احساس شادابی می کنم من می دانم که از کار با evian در نه سال گذشته!

من واقعی ترین خودم را احساس می کنم وقتی …

… من به آنچه هستم وفادار هستم ، وقتی زندگانی را دنبال می کنم که برای من معتبر باشد ، زمانی که با خانواده ام وقت می گذرانم و احساس می کنم زمین هستم زیرا این ریشه های شماست. من فکر می کنم هرچه کمی بزرگتر می شوید ، می فهمید که شاید به اندازه زمانی که خیلی جوان و نوجوان بودید وقت ندارید. بنابراین شما واقعاً آن لحظات صمیمی کوچک در کنار خانواده خود را گرامی می دارید و من در سال گذشته کارهای زیادی انجام داده ام.

چیزی که بدون آن نمی توانم زندگی کنم is

… صداقت من فکر می کنم صداقت داشتن یک ویژگی واقعا مهم در مورد طرز فکر شما ، در مورد اینکه کی هستید ، در مورد افرادی که با آنها هستید ، به اصالت و سپس خلوصی که خودتان را با خود حمل می کنید ، و زندگی خود را با و نگاه شما به زندگی با.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بهترین چیزی که در سال گذشته آموخته ام is

… که می توانید خیلی جلوتر از خود باشید. هربار به مانترا برمی گردد و چندان به آینده فکر نمی کند. تجسم و داشتن اهداف مهم است و من همیشه در زندگی و در زندگی شغلی خود چنین کاری انجام داده ام ، اما گاهی اوقات بهترین کار این است که کارهای روزانه انجام شود و اجازه ندهید اهداف واقعی شما مانع تک تک اهداف شما شوند. روز ، زیرا حال همان چیزی است که شما از آن عبور می کنید. اما ما همیشه می گوییم که سفر بسیار بهتر از مقصد است و احساس می کنیم موفقیت این احساس باورنکردنی روی یک پایه است. و این است ، اما بسیار کوچک است و بسیار کوتاه است. سفر همان چیزی است که شما را از آن عبور می دهد و بسیار طولانی تر است ، بنابراین اگر می توانید آن لحظات زیبا را که گاه گاهی چالش برانگیز هستند پیدا کنید و اگر بتوانید از آنها عبور کنید ، فکر می کنم زیبایی در آن طرف است و خیلی هیجان انگیز.

کلارا آمفو در مورد چگونگی دستیابی به کمال ابرو ، مزایای رقصیدن در اطراف آشپزخانه و عشق او به میراث غنیان

من با شکست مقابله می کنم …

… از راه های مختلف و هیچ فرمول کاملی برای آن وجود ندارد ، زیرا گاهی اوقات به شما می رسد و گاهی اوقات شما متفاوت یا مناسب تر از آن استفاده می کنید. اما فکر می کنم درسهایی که در راه مقابله با شکست و غلبه بر آن کسب می کنید در نهایت به شما کمک می کنند تا در آینده با چالشهایی روبرو شوید.

کتابی که زندگی من را تغییر داد is

… من طرفدار بزرگ آدام گرانت هستم و طی چند سال گذشته شخصاً با او آشنا شده ام. برداشت او از زندگی بسیار انسانی است و به نظر من باورنکردنی نحوه ارتباط داستانها با تجربیات واقعی زندگی و روشی که او کلمات خود را روی کاغذ می گذارد.


بهترین توصیه ای که دریافت کردم is

… این معمولاً از پدر و مادرم در زمانهای سخت حاصل می شود. در ورزش ، این همه فراز و نشیب وجود دارد و ما پیروزی هایی داریم که با شکست همراه است. یادم می آید که مادرم به من می گفت زندگی مثل خط گورخر است ، تو خطوط تاریکی داری و همیشه به گوشه گوشه و به هر شکل زندگی آفتاب وجود دارد. شاید نه از نظر شغلی ، اما شخصاً این اتفاق خواهد افتاد و در این صورت شما باید آنقدر واقع بین باشید که بدانید دوام نخواهد آورد. اما در این صورت دوباره با چالش ها و شکست بالقوه روبرو خواهید شد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که در روند فکر خود محکم باقی بمانید و در صورت موفقیت ، آن را به عنوان بالاترین نقطه در زندگی یا حرفه خود تصور نکنید. . یا وقتی لحظه ای پایین هستید ، فکر نمی کنید پایین ترین سطح شما باشد. پیروزی های خود را جشن بگیرید ، اطمینان حاصل کنید که هنگامی که پایین هستید از خود مراقبت می کنید ، اما بیش از همه ، فقط ، در احساسات و سپس روند فکر خود ثابت قدم باشید.

من دوست دارم میراثم این باشد که …

… من به آنچه اعتقاد داشتم و آنچه می خواستم از آن نمایندگی کنم ، واقعی ، واقعی و معتبر باقی ماندم. من می گفتم در هسته اصلی هر کاری که کردم این اعتقاد بود که من می خواستم هر آنچه را که تا آخرین لحظه و آخرین نکته داشتم بدهم. من می خواستم کسی شوم که اگرچه در یک ورزش کاملاً فردی بازی می کردم ، اما یک هم تیمی تصمیم می گیرد شما را به میدان بیاورد در حالی که واقعاً مهم است. وقتی همه چیز خوب پیش نمی رود و آنها باید یک رهبر را انتخاب کنند تا به آنجا برود و برای آنها بازی کند و برای آنها رقابت کند. من همیشه می خواهم آن شخص باشد.

ماریا شاراپووا سفیر جهانی برند evian است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>