ماسک کوچک ورق کوکو من در حال فروش است

[ad_1]

علائم کشش کاملاً طبیعی است – حامله یا نه – بنابراین چیزی نیست که از آن شرمسار شوید. اما اینکه بخواهیم تغییرات پوستی که در دوران بارداری اتفاق می افتد را به حداقل برسانیم ، ضد زنانه نیست.

هیچ رویکردی متناسب با همه وجود ندارد و همه به انتخاب بستگی دارد – اما اگر شما علاقه مند به مراقبت از پوست هستید که برای حفظ لطافت در شکم هدف قرار گرفته است ، باید یک ماسک ملحفه ای داشته باشید که باید در مورد آن بدانید.

ماسک مورد علاقه ورق A-lister دارای لیفت صورت است تا * حتی * بهتر شود

نام تجاری Rochelle Humes ، My Little Coco ، در ابتدا برای بچه های جوان طراحی شده بود ، اما اکنون این برند جنبش بزرگی پیدا کرده است ، بنابراین ستاره در حال حاضر برای زنان باردار نیز محصولات ایجاد می کند.

و Bump Mask همان چیزی است که توجه همه را به خود جلب کرده است – قبلاً یک بار قبلاً فروخته شده است ، اما در حال حاضر موجود است.


الان بخرش

مانند هر ماسک ملحفه ای معمولی ، آن را به دور پوست می پیچد ، و آن را در لایه ای از رطوبت و مواد مناسب پوست می پوشاند.

My Little Coco Bump Mask حاوی آلوئه ورا و گل سرخ برای خنک شدن پوست و فرار از ماسک های کششی است. این کار دقیقاً مانند هر ماسک ملحفه ای برای صورت ادامه می یابد و در طول 15-20 دقیقه جادوی خود را انجام می دهد (به این معنی که باید لحظه ای متوقف شده و آرام شوید). پوست را جدا کنید و ظاهراً پوست نرم کودک را نشان می دهد.

ماسک ورق DIY خود را در این مراحل ساده برای یک گزینه پایدارتر در خانه ایجاد کنید

مادر سه نفر پس از استفاده از ماسک های ملحفه ای طراحی شده برای صورت بر روی دست انداز بارداری خود ، شروع به تولید محصول کرد. وی در اینستاگرام نوشت: “در تمام دوران بارداری و در اولین قفل من در حال تهیه یک دامنه برای ما مادر بودیم ، زیرا در تمام دوران بارداری تمرکز ما بر این است که نوزادان خود را خراب کنیم و از ما مراقبت نکنیم.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این ماسک اکنون هر دقیقه به فروش می رسد و جای تعجب نیست – این اولین ماسک در نوع خود در بازار انگلیس است.

ماسک 5.99 پوندی در حال حاضر در Boots به 3.99 پوند رسیده است ، آیا آیا زمان بهتری برای امتحان آن وجود داشته است؟

الان بخرش

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>