ما روند مو 70s TikTok را امتحان کردیم

[ad_1]

آواتار My Slack Donna Summer است که روی جلد آلبوم Once Upon a Time او است. شما یکی را می شناسید – عکس مشهور عکس گرفتن از او در یک لباس سفید توری ، شانه اش با ظرافت بالا رفته ، سرش کمی متمایل به بالا ، اگرچه هنوز به سمت شما نشان داده شده است. او چهره آرامی دارد ، نگاه ملایمی که شما را راحت می کند. آرایش چشم او دود نرم دارد.

از لایه بندی درمانی گرفته تا مواد شستشوی مواد معدنی: یک آرایشگاه A-list دارای 6 دستور برای سالم ترین موهای شما است

اما مورد مورد علاقه من در مورد تصویر ، البته ، موهای او است. این صورت او را قاب می کند ، یک هاله آبشار موی حلقه ای که در نتیجه انتهای چرخانده شده به کمال تبدیل می شود و یکی از مدل های مورد علاقه من را در تمام دوران ایجاد می کند.


من کاملاً شیفته مد و زیبایی دهه 70 هستم و بوده ام. به نظر من ، پر زرق و برق ترین زمان تاریخ بود و سبک شخصی من تا حدی نشان دهنده این مسئله است – فقط از من بپرسید که چه تعداد بلوز و لباس پروانه ای یا آستین بالونی دارم. من عاشق یک دایره خوب در دهه 70 Afro هستم (گرچه من هنوز موهایم را روی خودم انجام نداده ام زیرا ترجیح می دهم یک مدل موی قلبی شکل داشته باشم) ، و تلنگر Farrah Fawcett سبکی است که من در جوانی به آن نگاه می کردم و موهایم آرام بود . هیچ چیز دیگری بیش از استفاده از اتوی داغ InStyler برای پرتاب انتهای موهای من وجود نداشت.

در طول چند ماه گذشته ، این نوع دهه 70 ، دیسکو ، ظاهر موهای فره فاست مانند روند مرسوم بوده است. یک ویدیوی خاص که از آن زمان ویروسی شده است ، کاربر Mallory Jade را با نام مستعارgroovy_mal نشان می دهد ، در حالی که موهایش حالت گرفته و انتهای آن بالا است. در دوربین ، او سر خود را بالا و پایین می دهد تا حماسی ترین موهای دیسکو را نشان دهد. بسیاری دیگر از کاربران از این سبک تقلید کرده اند و به موفقیت های مختلفی دست یافته اند. و این شامل شما نیز می شود.


برای امتحان کردن نگاهم ، با گرفتن قلم مو خشک کن خشک شکن Drybar Double-Shot شروع به کار کردم تا فرهای 3C / 4A را منفجر کنم تا در واقع صاف شوند. من قسمت به قسمت رفتم و با کمی آب به موهایم پاشیدم و یک محافظ حرارتی ، مومیایی ضد پشم سفید پروتئین Spirulina IGK اضافه کردم. وقتی کل سرم را باد زد ، وقت شعله کش بود.

بهترین صاف کننده های مو برای هر بودجه و نوع مویی که ارزش آن را دارد که کاملاً سرمایه گذاری کنید

Mallory Jade برای دستیابی به شکل ظاهری از چیزی که به نظر می رسد یک کشوی استاندارد 1 اینچی است استفاده می کند ، بنابراین من به دنبال GYD Gold Professional Performance Styler رفتم ، آن را به برق وصل کردم و شروع به کار کردم. قبل از عبور از هر بخش ، کمی از Unite’s Re: Unite Silky Smooth Heat Activator را کمی اسپری کردم تا کمی از حرارت محافظت کند. (من واقعاً موهایم را دوست دارم – آنها فوق العاده سالم و مشخص هستند ، و من دوست دارم آنها را به همین ترتیب حفظ كنم.) بعد از آن ، موهایم را با فلتیرون زدم ، مطمئن شدم كه انتهای هر قسمت را بالا می اندازم. کل مراحل ، از سشوار گرفتن تا صاف کردن ، حدود دو ساعت طول کشید.

سپس ، زمان لرزش بود. موهایم را به بالا و پایین تکان دادم ، درست همانطور که مالوری جید در این ویدئو کرده بود. نتایج ، در حالی که آنها به من احساس می کردند Donna Summer Once Upon a Time ، ظاهر دقیق آن را نمی دهد.


گتی ایماژ / جیحان فوربس

اما تعجب نکردم. در حالی که من موهای زیادی دارم ، اما درست کردن این سبک با داشتن برش صحیح شروع می شود. میشل سلطان ، آرایشگر می گوید: “تنها راه کارایی واقعی این مدل مو ، شروع یک مدل موی لایه ای عالی است.” “برش پایه برای اطمینان از پشتیبانی هر لایه از لایه زیر بسیار مهم است.”

او بخوانید ، مردم ، زیرا سلطان در حال انداختن سنگهای قیمتی است: “یک حاشیه پرده کلیدی در این ظاهر است ، بنابراین آرایشگر خود را وادار کنید که موهای چتری را بلندتر و سکسی تر از صورت نگه دارد.”

اگر می خواهید این سبک را دقیقاً همانطور که هست ناخن بزنید ، از آرایشگر خود یک برش لایه لایه یا یک کفال نرم بخواهید – که اتفاقاً هر دو در حال حاضر ترند هستند.

در حالی که من و مالوری جید هر دو از یک فلتیرن برای ایجاد بافت استفاده می کردیم ، سلطان خاطرنشان می کند که اگر می خواهید این مهارت ها را امتحان کنید ، با برس گرد و سشوار نیز می توانید به این شکل برسید.

سلطان توضیح می دهد: “از عقب ، از یک برس گرد متوسط ​​یا بزرگ با سشوار استفاده کنید ، مطمئن شوید که نازل جریان هوا را به سمت پایین هدایت می کند. برس را دنبال کنید تا ساقه مو صاف شود و فرهای بشکه بزرگ ایجاد کنید.” “پس از اتمام هر بخش و در حالی که موهای شما هنوز گرم است ، قبل از رفتن به بخش بعدی ، از یک چسب بزرگ برای تنظیم و نگه داشتن مو استفاده کنید.”

هنگام ایجاد فرها مطمئن شوید که موهای خود را از صورت خود دور می کنید.


بعد از اینکه همه فرهای خود را درست کردید و آنها به حالت نشسته درآمده اند ، اسپری آن را با اسپری مو بزنید تا کمی مهار شود. سلطان به اشتراک می گذارد: “هنگامی که موهای شما خنک شد ، دسته ها را کاملاً بردارید ، با استفاده از یک برس پر شده ، شکل را بهم نزدیک کنید.” “مطمئن شوید که به سمت پایین مسواک بزنید و انتهای آن را دور از صورت بکشید.”

پس از اتمام این کار ، می توانید موهای خود را تکان دهید و فانتزی Studio 54 خود را زندگی کنید.

پس چه چیزی یاد گرفتم؟ یکی ، اینکه بیش از یک راه برای انجام این سبک وجود دارد ، اما همچنین ، اگر می خواهید از یک روش خاص بیرون بیاید ، باید برای انجام آن مدل موی مناسبی داشته باشید. موهای من به شکل قلب شکسته می شود بنابراین ایده آل نیست ، اما من احساس لعنتی می کنم و مطمئناً در آینده این مدل را دوباره امتحان خواهم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>