ما قبل از هر کس دیگری ماسک رنگی کاملاً جدید Olaplex N8 Bond را امتحان کردیم و نظرات ما این است

[ad_1]

متعصبان مو در همه جا با رژیم درمانی Olaplex آشنا خواهند شد که افراد حرفه ای زیبایی نمی توانند بدون آن زندگی کنند – و دلیل خوبی هم دارد. این باعث تغییر بازی درمان های مو شده است که می تواند هم در سالن ها و هم در خانه انجام شود ، همانطور که می بینیم بسیاری از ما در طول قفل کردن ، تمایل به ریشه های رشد کرده ، تغییر رنگ رنگ شجاعانه مشغول آزمایش موهای خود هستیم. از رنگ جعبه ، کشش ، پیچش یا حلقه و دستکاری الگوهای حلقه ای ما به طوری که چیزهای تازه ای برای حفظ هیجان انگیز داشته باشیم – هم برای خودمان و هم برای گرم.

گرچه ممکن است شبکه های ما عالی به نظر برسند ، اما موهای ما تحت فشار این فرآیندهای شیمیایی و فیزیکی قرار گرفته اند – اینجاست که Olaplex وارد می شود.

Olaplex که مورد ستایش افراد مشهور است سریعترین راه برای قوی شدن مو در خانه است

این فناوری چند مرحله ای موهایی را که به شدت آسیب دیده و رنگ شده یا شیمیایی شده اند ترمیم می کند و همچنین درمانی براق و تقویت کننده را برای انواع و بافت های مو ارائه می دهد. تاکنون ، درمان چند مرحله ای محبوب ، پیوندهای دی سولفید موجود در مو را می سازد که می تواند با رنگ آمیزی ، شیمیایی یا استفاده از گرمای زیاد روی مو شکسته شود.

در حال حاضر ، این برند بازیکن جدیدی را به نام Olaplex No. 8 معرفی کرده است. این یک ماسک ترمیمی 4 در 1 است که با آن فناوری برجسته ساختمانی Olaplex Bond Building تزریق شده است و نوید می دهد رطوبت شدید ، حجم و صافی مو را تأمین کند. ، بدن و درخشش. به نظر می رسد درمان ایده آل موهای آسیب دیده است.

بنابراین ما 5 نفر از تیم GLAMOR برای آزمایش آن داریم و حکم ما این است.

محصول:

(از 8 آوریل فقط برای کاربران برنامه و سپس در سایت از 9 آوریل)


بررسی ها:

الا سیمپسون ، مدیر ارشد بازاریابی ، کاند نست انگلیس


من همیشه در مورد آزمایش محصولات مویی که فقط مخصوص فر نیستند ، کاملاً بدبین بوده ام. به عنوان یک دختر خمیده ، وقتی محصولات لباس “یک اندازه متناسب با همه” باشد ، به من یادآوری می کند – فقط کار نمی کند! بنابراین وقتی دیدم که ماسک مرطوب کننده OLAPLEX Nº.8 Bond Intense Moisture برای همه انواع مو است ، احساس کردم کمی عوض شده ام.

موهای من اخیراً به دلیل قفل شدن رنج می برد و فرهای من به دلیل عدم توجه آرایشگرها واقعاً شکننده ، نازک و خشک شده اند. استفاده از این ماسک بسیار ساده بود – من فقط برنامه عادی شستشوی خود را انجام دادم و سپس محصول را از طریق موهایم استفاده کردم (از ریشه جلوگیری کردم) و قبل از شستشو 10 دقیقه آنجا را ترک کردم. سپس محصول معمول حلقه ای خود را اعمال کردم و اجازه دادم دقیقاً مانند معمول خشک شود.

ماسک قطعاً مطابق نام خود عمل کرد! به محض اینکه فرهای من خشک شد ، احساس مرطوب تر از حد معمول و لمس آنها بسیار نرمتر بود. من همچنین متوجه شدم که آنها پرتر و کمتر از هم جدا شده اند ، به این معنی که من یک حلقه ضخیم تر ، بزرگتر از یک رشته نازک و رشته ای دارم. این تازه کننده است که بدانید یک محصول “انواع مو” وجود دارد که در واقع روی موهای من کار می کند و باعث می شود احساس سلامتی و سیری بیشتری داشته باشید. من قطعا دوباره از آن استفاده خواهم کرد!

امتیاز: 10/10

چارلی تیتر ، سردبیر مد


من صادقانه می گویم – و دعا می کنم که هریت مولدون ، رنگارنگ من ، این مطالب را نخواند – وقتی صحبت از مراقبت از مو می شود ، من همیشه تنبل هستم. من یک بار چهار سال بدون آنکه اصلاح کنم به لطف ترس ایجاد شده پس از یک “مشکوک” خیلی پنداشته شده در حدود پانزده سال پیش ، و اگر این جایزه سفید من نبود ، من احتمالاً از آرایشگاه برای دیگری جلوگیری می کردم چهار همانطور که هست ، من سه سال پیش در لری کینگ برای پلاتین غرق می شدم و از آن زمان هر 8 هفته گذشته با وفاداری برمی گشتم. این البته تا زمان برخورد قفل بود.

پس از اینکه دستم را در Olaplex No.8 گرفتم ، برای لحظه ای کوتاه تصمیم گرفتم دقیقاً همان کاری را که برای موهای من گفته شده بود انجام دهم. من تازه شامپو زدم ، 2 پمپ توصیه شده را اعمال کردم (چند مورد بیشتر) ، روی رایحه خوشمزه چرخیدم – دقیقاً در دستورالعمل ها وجود ندارد ، اما من شما را به چالش می کشم که همان کار را نکنید – و محصول را از طول میانی ام کار کردم تا با انگشتان من کمی بیشتر از 10 دقیقه توصیه شده منتظر ماندم (در واقع ، من آن را در یک گره بالا گره زدم و حمام کردم زیرا # از خود مراقبت می کنم بلکه همچنین به این دلیل که چه کسی می خواهد خشک شود تا فقط زیر دوش بیاید؟) قبل از شستشو ، هوا خشک کردن به طور معمول و صاف کردن. دروغ نخواهم گفت ، من آماده بودم به شما بگویم که “هیچ تفاوت محسوسی” وجود ندارد ، اما من احتمالاً فقط برای رایحه خریداری مجدد می کنم. به هر حال ، یک روش درمانی چقدر می تواند این سر سفید شده و پوسته را بهبود بخشد؟ معلوم شد ، خیلی معلوم شد که متخصصان واقعاً می دانند در مورد چه چیزی صحبت می کنند.

واقعاً بسیار قوی تر احساس می شود ، من موهای ولگرد کمتری دارم که در هر جهتی که انتخاب کنند جوانه می زند – حتی رنگ کلی موهای من پس از برخی از ملایم سازی های تصادفی در خانه یکدست تر می شود. چهار یا پنج اینچ که قبلاً به یک خرد کردن خوب احتیاج داشتید نیز به یک یا دو کاهش یافته است ، که یک علامت بزرگ در کتاب من است. من برای اثبات صداقت خود حداقل به یک ایراد ، هرچند جزئی ، اذعان می کنم ، اما هیچ موردی را نمی توانم پیدا کنم – بسیار آسان ، موثر بود ، بوی عالی دارد و بسته بندی برای # شلف ایده آل است. من قبلاً برای برنامه بعدی ام هیجان زده ام.

امتیاز: 10/10

شی مامونا ، دستیار زیبایی و ویژگی ها


من مخصوصاً به همین مناسبت قفسه های مصنوعی خود را بیرون آوردم ، Olaplex مدتی است که روی لبهای گورهای مو نشسته است و زمان آن فرا رسیده است که من این روند را مورد استفاده قرار دهم. نامیدن این روند به عنوان یک مزاحمت برای نام تجاری که از سال 2014 در درمان موهای آسیب دیده ثابت بوده و از آن زمان طرفداران وفادار خود را حفظ کرده است. من می شنوم که این فقط آخرین مد نیست ، بلکه معامله واقعی است ، بنابراین من جلو رفتم و یک ضربه به آن زدم.

من یک آفریقا دارم که می توانم آن را به عنوان یک ترکیب وحشی و غیر قابل پیش بینی از سیم پیچ های 4b-4c دسته بندی کنم. آنها خشک و شکننده هستند و اگرچه من هرگز آنها را رنگ نکرده ام ، اما در هر زمان مشخص می کنید که من یک سبک محافظ دیگر را تجربه کرده ام. موهای من مانند پالت هنری من است ، من عاشق تغییر حالت منظم هستم ، اما دستکاری بیش از حد می تواند هزینه داشته باشد.

از برداشت های اول ، من عاشق بطری و اپلیکیشن هستم. من با استفاده از دو پمپ پیشنهادی محصول شروع کردم. موهای من ضخیم است و اجازه ندهید بلندی که در تصویر می بینید گول شما را بخورد ، جمع شدگی واقعی است و دو پمپ آن را کاملاً پوشانده نیست ، بنابراین من با دو (یا سه) بیشتر داخل شدم! من خیلی بی تاب شدم اما دفعه بعد که از آن استفاده کردم ، احتمالاً اجازه می دهم بیش از ده دقیقه توصیه شده بماند.

احساس اولیه محصول روی مو کمی خشن و خشک شده بود ، نگران شدم ، اما بعد از شستشوی نهایی ، داستان دیگری بود. به محض اینکه شروع به مسواک زدن خیس کردم ، شانه به آرامی از بین رفت. موهای من به طور قابل توجهی براق تر ، موهای نرم و نرم و نرم تر به نظر می رسند. این انتظارات را برآورده کرد ، بنابراین من قصد دارم آن را در برنامه معمول موهایم پیاده کنم و نمی توانم صبر کنم تا ببینم نتایج بلند مدت چگونه خواهد بود.

امتیاز: 8.5 / 10

سلیا گومز ، ویرایشگر فیلم


من تازه موهایم را رنگ کرده بودم و از این که Olaplex را امتحان کردم بسیار هیجان زده شدم زیرا ادعا می کند برای ترمیم موهای آسیب دیده بسیار موثر عمل می کند. اگر مثل من موهای پرپشت و مجعدی دارید ، باید از تعداد زیادی پمپ محصول استفاده کنید تا مطمئن شوید همه آن را می پوشانید حتی اگر از ریشه جلوگیری می کنید ، و وقتی تعداد زیادی را می گویم ، منظور من چند مورد است. این عطر و بوی تازه ای دارد ، گرچه علاقه خاصی به آن نداشتم.

بعد از اینکه تمام محصول را به طور سخاوتمندانه از طریق طول موهایم ماساژ دادم ، در نهایت حدود 15-20 دقیقه آن را ترک کردم و ده دقیقه توصیه شده احساس نکردم که اجازه می دهد زمان کافی برای خیساندن محصول از طریق فرهای من باشد. بعلاوه به عنوان یک رنگ کننده موی معمولی ، من به تمام کنترل آسیب هایی که می توانم پیدا کنم نیاز دارم. پیشگیری از درمان!

من که انتظار یک معجزه فوری را داشتم متعجب شدم. با ماسک های مشابه مو ، معمولاً بعد از دو تا سه دقیقه موهایم نرم می شوند ، اما با این یکی ، ابتدا تفاوت زیادی مشاهده نکردم.

با این حال ، جادوگری پس از آن اتفاق افتاد. اجازه دادم موهایم ابریشمی ، براق و مرطوب شود. من همیشه به دنبال حجم هستم ، وقتی صحبت از موهایم می شود ، هرچه بزرگتر بهتر است. من از نظر حجم بالا احساس نمی کردم ، بنابراین این شاید تنها چیزی بود که برای من کم بود ، اما به طور کلی ، هنوز هم یک درمان مو واقعا عالی است.

امتیاز: 10/10

کامیلا کی ، مدیر زیبایی

خوب پس در اینجا آنچه شما نیاز دارید بدانید – من و Olaplex به عقب برمی گردیم! و اعتراف می کنم در بیشتر دهه های گذشته اعتیاد به مراقبت از مو بوده است. از زمان راه اندازی ، درمان فقط حرفه ای شماره 1 [Shei please check this is the correct number] سردبیران زیبایی محصول می خواستند دستشان را بگیرند ، اما به جای آن ، شماره 3 درمان در خانه به یک محصول ترمیم کننده مو تبدیل شد. من به معنای واقعی کلمه تقریباً هر هفته یک بار در آن می خوابم. و از آن زمان تقریباً هرگز از هم جدا نشده ایم.

فناوری ساخت پیوند حس ترمیم را به هر ماسک دیگری که امتحان کرده ام می دهد (و این باید تعداد 100 باشد) و باعث می شود موهای سفید شده من ، که معمولاً ظرف یک ماه از بریده شدن روی انتهای آن خرد می شود – نرم ، قابل کنترل و تقریباً قابل قبول به عنوان سلامتی است.

و گرچه موارد بعدی مانند شامپو و نرم کننده خوب بودند ، اما شماره 3 همیشه یکی نبود. تا حالا که بود! ورود شماره 8 ممکن است تاج را به عنوان قهرمان جدید موهای من بدست آورد. قوام ماسک با ضخامت رضایت بخش ، فرمول مایع شماره 3 را پایین آورده و برای انجام شامپوی کار فقط ده دقیقه زمان لازم است. نیازی نیست منتظر بمانید تا خیس بخورد. با این وجود عادت های قدیمی در اینجا به سختی می میرند و من هنوز هم آن را به عنوان یک درمان قبل از شستشو قرار می دهم و حدود یک ساعت می گذارم تا کار کنم جادو است. این باعث شد موهای من خیلی ابریشمی شود و بعد از شستن نیازی به حالت دادن نیست. در اینجا جای تعجب نیست ، من متقاعد شده ام و این یکی از مواد اصلی در دوش من است.

امتیاز: 9.5 / 10

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستیار زیبایی و ویژگی های Glamour UK Shei Mamona ، وی را در Instagramsheimamona دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>