ما 17 بهترین میز کنار تخت را برای هر سبک و بودجه گرد آورده ایم

[ad_1]

خواه اجاره کنید ، یا توانسته اید پای خود را روی نردبان مسکن بگذارید ، خانه یک زن واقعاً قلعه اوست. و پس از یک سال گذراندن (در درجه اول) در خانه در قفل کردن ، تزئین شیک قلعه شما هرگز مهمتر نبوده است.

در حالی که ممکن است مد خرج ما (با وجود لباس راحتی) و تعطیلات (* هق هق * *) پایین آمده باشد ، همه ما بیش از گذشته پول داخلی خود را صرف می کنیم. از ایجاد فضای زندگی با یک فرش جدید ، به روزرسانی ظروف شیشه ای ما برای رقیب یک رستوران با ستاره میشلن و نگه داشتن دکوراسیون مطابق با گلهای خشک ، کوچکترین تغییرات گاهی اوقات می تواند بسیار مثر باشد.

در اینجا انتخاب بهترین و شیک ترین فرش های سال 2021 است

بنابراین اگر می خواهید اتاق خواب خود را به روز کنید (یا قصد دارید یک تعمیرات اساسی انجام دهید) ، ما تجدید نظر در میزهای تختخواب خود را توصیه می کنیم. علاوه بر تختخواب شما ، یک میز کنار تخت یکی از مبلمان اتاق خواب است که غیرقابل مذاکره است – تلاش شما برای توازن لیوان آب هنگام خواب * یک بار * روی زمین است تا شما موافقت کنید. آنها به عنوان مکانی برای ذخیره همه چیز ، از مواد خواندن قبل از خواب شما گرفته تا اسباب بازی های جنسی شما ، و علاوه بر اینکه مبلمان کاملاً کاربردی هستند ، بیانیه ای سبک نیز هستند.

ما برخی از بهترین سایت های مبلمان منزل را جستجو کرده ایم – مانند Made.com ، Graham & Green و خانه H&M تا بهترین میزهای کنار تخت را در آنجا پیدا کنیم. و ما 17 گزینه شیک و کاربردی برای هر سبک از خانه ارائه داده ایم. ویرایش ما از پرنعمت ، گرفته تا جذاب ، مینیمالیستی تا طبیعی ، برای هر سبک و بودجه ای مناسب است. خرید خوبی داشته باشید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>