مبارزات دوره خونین خونریزی با کلاله ای که به روزها در روز بهداشت قاعدگی وصل شده مقابله می کند

[ad_1]

امروز رسما روز بهداشت قاعدگی است. این یک روز در سال است که همه چیز در مورد برجسته سازی اهمیت مراقبت از قاعدگی و افزایش آگاهی در مورد فقر دوره ای است ، یعنی مواردی که افرادی که به محصولات بهداشتی و فضاهای بهداشتی و ایمن که می توانند از آنها استفاده کنند با آن روبرو نیستند. اما برای بسیاری در سراسر جهان این واقعیت نیست.

موسسه خیریه Bloody Period Good ، که محصولات دوره ای را به پناهندگان ، پناهجویان و افرادی که در غیر این صورت توانایی خرید یا دسترسی به آنها را ندارند ، ارائه می دهد ، مأموریت دارد تا با یک کارزار جدید NoShameHere که باعث امیدواری آنها می شود ، شرم دوره را پایان دهد. مکالمه را در مورد کلاله دوره شروع کنید.

ساری به اولین مجلسی در انگلیس تبدیل شده است که محصولات جدید را در یک طرح جدید “تغییر دهنده زندگی” ارائه می دهد

تحقیقات اخیر از Bloody Period Good نشان داده است که از هر 10 قاعدگی 9 نفر اضطراب دوره کار را تجربه می کنند و 63٪ می خواهند کارفرمایان صحبت در مورد دوره های کار را عادی کنند.

آنها همچنین کشف کردند که بسیاری از ما هنوز احساس نیاز به پنهان کردن محصولات دوره ای می کنیم ، رفتاری که به نظر ما “هنجار” است – 97٪ از پاسخ دهندگان در یک نظرسنجی در شبکه های اجتماعی موافقت کردند که این کار را انجام داده اند.

تجزیه و تحلیل همچنین نشان داد که 25٪ زمانی را تجربه کرده اند که به دلیل مشکلات مربوط به سلامت قاعدگی مجبور به مرخصی شده اند و این بر پیشرفت شغلی آنها تأثیر گذاشته است.

این موسسه خیریه گفت که همه گیر مشکل دسترسی و مقرون به صرفه بودن محصولات پریودی را بدتر کرده است و آنها در حال تقاضای شش برابر بالاتر از قبل از Covid هستند ، با بیش از 81،000 بسته محصول از زمان شروع قفل انگلیس توزیع شده است .

به عنوان بخشی از این کمپین ، آنها تبلیغاتی تبلیغاتی و جذاب برای ریمیکس آهنگ کلاسیک CeCe Peniston منتشر کرده اند سرانجام، توسط مادر با مشارکت Strange Beast ایجاد شده است.

این کمپین دوره “واقعیت حمام” که جنبه واقعی قاعدگی را نشان می دهد بسیار با طراوت است

این فیلم انیمیشن به موسیقی از تنظیم شده است سرانجام اما تغییر نام داد معمولا با شعرهایی که هوشمندانه برای توصیف تجربیات روزمره دوره ها بازنویسی شده است “به طور معمول من در حال آمدن هستم / پریود من شروع می شود / لطفا بگذارید اشتباه کنم / اگر فقط می دانید این مزاحمتی که ایجاد می کند / من فقط نمی توانم آن را توصیف کنم.”

Bloody Good Period از بینندگان می خواهد که به این موسسه خیریه کمک مالی کنند تا بتواند توزیع محصولات و کمک به کسانی که با فقر دوره ای روبرو هستند را ادامه دهد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

گابی ادلین ، مدیر عامل دوره خوب خونین ، اظهار داشت: “زمان 2021 است و زمان آن است که ما شرم دوره را به تاریخ محدود کنیم. در روز بهداشت قاعدگی ، ما از همه می خواهیم که دوره هایی را که بخشی از زندگی هستند بیدار شوند و تشخیص دهند که جامعه باید این روند بیولوژیکی طبیعی را بپذیرد. با تغییر نگرش و در دسترس قرار دادن محصولات دوره ای ، می توانیم به همه ، به ویژه حاشیه نشینان جامعه خود – کسانی که در فقر ، پناهجویان و پناهجویان زندگی می کنند یا فاقد تحصیلات دوره ای هستند – کمک کنیم تا زندگی را در حد کامل پتانسیل خود داشته باشند. “

می توانید یک دوره را در bloodygoodperiod.com/donate حمایت مالی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>