مجریان گرمی 2021 شامل تیلور سویفت و BTS هستند

[ad_1]

گرمی بزرگترین جشن موسیقی در جهان است و فقط به این دلیل که رویداد امسال نمی تواند همانطور که می دانیم برگزار شود ، به این معنی نیست که این یک اتفاق حماسی نخواهد بود.

نمونه مورد: لیستی از بازیگران گرمی 2021.

BTS ، Taylor Swift و Harry Styles پس از عقب راندن از تاریخ اصلی خود در تاریخ 31 ژانویه ، در این مراسم که در 14 مارس برگزار می شود ، شرکت می کنند. اگر این برای روحیه دادن شما کافی نبود ، Dua Lipa ، Megan Thee Stallion ، Bad Bunny ، Doja Cat ، Cardi B و Billie Eilish نیز به صحنه می آیند.

در حالی که ما نمی دانیم دقیقاً این رویداد چگونه خواهد بود – یا اینکه به دلیل Covid مخاطبان زنده ای حضور خواهند داشت – اما می دانیم که اجراها ارزش تنظیم آن را دارند.

بازیگر ورزشی GLAMOR زنان سال: نائومی اوزاکا در مورد فعالیت ، نژادپرستی و صحبت کردن – “من می خواهم صدای تغییر باشم”

در وب سایت جوایز آمده است: “هنرمندان دور هم جمع می شوند ، در حالی كه هنوز با خیال راحت از هم دور هستند ، و برای همدیگر به عنوان یك جامعه موسیقی پخش می كنند و از موسیقی كه همه ما را متحد می كند ، جشن می گیرند.”

همه مجری ها برای گرمی معرفی شده اند ، تیلور سویفت ، بیانسه ، دعا لیپا ، مگان تی استالیون ، بیلی ایلیش ، گربه دوجا و سایر نامزدها چندین بار در ماه نوامبر دریافت کرده اند.

BTS پس از انداختن آلبوم جدید خود در سراسر جهان رو به گسترش است ، بنابراین در اینجا دلیل این است که K pop اینترنت را خراب می کند (به علاوه 15 گروه موسیقی پاپ کره ای که باید بشناسید)

ما با کاهش جزئیات بیشتر از Grammys 2021 که یکشنبه ، 14 مارس ، ساعت 8:00 بعد از ظهر / 5:00 بعد از ظهر به وقت زنده از CBS پخش می شود ، شما را به روز می کنیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>