مجسمه سازی نرم تکنیک نرم کانتورینگ برای استخوان گونه های ظاهری طبیعی است

[ad_1]

به نظر می رسد اکنون که با چهره های ناخوشایند خود آشنا شده ایم ، همه ما آرزوی داشتن زیبایی بیشتری داریم. پوست پوستی به عنوان یکی از بزرگترین گرایش های زیبایی در سال 2021 ظهور کرده است. اصطلاح؟ با مراقبت بیشتر از پوست مراقبت بیشتری از پوست خود انجام می دهیم ، سپس با آرایش دوباره تماس می گیریم تا همه کارها بدرخشند.

با رفتن به جلو ، می خواهیم ظاهری برهنه داشته باشیم ، اما بهتر. در حال حاضر ما حرکتی به سمت مرطوب کننده رنگی دیده ایم. حتی کیک صورت خود اعتراف ، هود کتان در هیئت مدیره. GloWish آخرین خط در امپراطوری زیبایی او ، جنبه های زیبایی HUDA Beauty را با تخصص مراقبت از پوست Wishful ترکیب کرده است. اولین محصول آن؟ کتان به ما گفت: رنگ پوست چند شبنم (25.60 پوند) که “حتی به نظر نمی رسد که شما آرایش کرده اید ، بلکه به نظر می رسد پوست زیبایی است.”

آرایش ظاهری طبیعی این تابستان را به خود جلب می کند ، بنابراین در اینجا نحوه ناخن زدن به ظاهر بدون ظاهر ، اما بهتر ارائه شده است

اگر ما از پایه خود راحت تریم ، نتیجه این است که ما می خواهیم با بقیه آرایش خود نیز همین کار را انجام دهیم ، بنابراین کانتورینگ سنگین و ظاهری آشکار تغییر مشابهی پیدا کرده است. این طور نیست که ما دیگر نخواهیم استخوان گونه تقویت کنیم (در واقع ، به گفته بابی براون ، جستجوی کانتورینگ صورت 141٪ افزایش یافته است) نگاه کن مانند ما استخوان گونه ، بینی و خط فک را با آرایش واضح ترسیم کرده ایم.

‘پوست دلفین’ روند آرایش تابستانی است که چهره های تازه را به سطح بعدی می رساند

برای پر کردن جای خطوط سنتی ، مجسمه سازی نرم در حال بلند شدن است. این یک روند ظریف تر و پراکنده تر است که باید به طور نامحسوس با پوست ترکیب شود ، بنابراین در عین حفظ برخی از تعریف ها ، چهره ای تازه به نظر می رسید.

بابی براون طرفدار هنرمند ، Aimee Morrison ، توضیح می دهد: “استفاده از یک برنز کرمی بر روی برس مخلوط کردن شما ، محصول را به طور یکپارچه با پوست شما ترکیب می کند ، این یک رویکرد ظریف تر برای مجسمه سازی برای آن ظاهر آرایش روزمره است.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Aimee می گوید ، برای داشتن ظاهری براق و برنز ، یک برنزر یا کانتور کرم استفاده کنید ، اگر فرم چوبی دارد ، “به جای اینکه روی صورت خود خطوطی را که می خواهید مجسمه بزنید ، برس را به سمت آن ببرید”. او می گوید: “با این کار ، ترکیب شدن آن سریعتر و راحت تر خواهد بود. از بالای استخوان گونه شروع کنید ، به سمت بالا به سمت خط موی خود ، تا روی شقیقه ها و از پایین خط فک خود مخلوط شوید.” راز ظاهری یکپارچه آن این است که مخلوط شود ، سپس برخی دیگر را مخلوط کنید.

در مورد ابزارها ، Aimee توصیه می کند با استفاده از برس قهوه ای دقیق (با قیمت 37.00 پوند) از Bobbi Brown Skin Foundation Stick با ابعاد عمیق تر و خنک تر (32.00 پوند) استفاده کنید. وی می گوید: “این برای انواع پوست های خشک تا خیلی خشک بسیار مناسب است ، زیرا Skin Foundation Stick کره Shea دارد و به آرامی روی پوست ترکیب می شود.”

راهنمای طراحی کانتورینگ توسط این هنرمند گریم ، قلاب گونه شما تا به حال به دست می آید

ما همچنین پیشنهاد می کنیم Contour & Powder Bronzer Duo و پودر مجسمه ساز اصلی کریسمس پاتریک تا (35 پوند) که می تواند به آرامی گونه ها را برای یک پایان طبیعی جاروب کند ، و یا ساخته شود تا به شکل خنده دار اضافی درآید.

پوست های مات Fenty’s Match Stix (21 پوند) عمق رنگ زیبایی دارند و می توان آنها را با استفاده از برس به صورت یکپارچه در هم آمیخت و یا برای تعریف بیشتر از روی چوب راه راه استفاده کرد.

و کیت کانتور کرم Sleek Makeup’s Cream (10.99 پوند) یک پالت شش سایه است که به شما امکان می دهد رنگی را که برای شما مناسب است به صورت سفارشی ترکیب کنید.

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>