مجموعه افراد رایگان Zandra Rhodes X: چه چیزی بخریم

[ad_1]

برای انتقال از لباس های ورزشی و لباس راحتی به مهمانی های مناسب در دنیای واقعی می جنگید؟ ما شما را احساس می کنیم سخت است. طاقت فرسا است. و کمی غیر طبیعی به نظر می رسد. خوشبختانه ، Zandra Rhodes ، طراح متولد انگلیس – که بیشتر به خاطر باب صورتی داغ و لباس پوشیدن مانند پرنسس دیانا و فردی مرکوری مشهور است – اینجا است تا به شما کمک کند تا الهام بگیرید. بله ، زندرا با سلطنت همکاری کرده است ملکه ها از لباس تابستانی ، Free People ، برای طراحی یک مجموعه کپسول از قطعات تزئین شده با چاپ که مطمئناً همه مشکلات کمد لباس تابستانی را فوراً برطرف می کند. و شما می خواهید * همه چیز * را بخواهید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این مجموعه بیش از دو سال پیش متولد شد! آنها با هم چهار چاپ تقویت کننده خلق و خو را شناسایی کردند که هر یک باعث ایجاد خوش بینی می شود که ما * از همه دیرهنگام به آن احتیاج داشته ایم – کاملاً با شبح های بوهمی مورد علاقه مردم آزاد جفت شوید. به کت های دوچرخه سواری ، لباس های تابستانی شناور ، کیمونو و دامن های ماکسی فکر کنید.

یک چاپ ستاره وجود دارد که از خیابان کارنابی در دهه 1960 الهام گرفته شده است ، یک چاپ آزتک که به سفرهای اولیه طراحان به مکزیک اشاره می کند و یک چاپ پوسته که اولین بار در سال 1970 ایجاد شده است. نتیجه؟ یک مجموعه هشت قطعه ای با دقت و تمیزکاری پر از چاپ بایگانی رودز در 50 سال گذشته.

زندرا برای فالوورهای فداکار خود در اینستاگرام نوشت: “هیجان زده است که مجموعه منحصر به فرد 8 قطعه ای خود را با freepeople @ باور نکردنی اعلام می کند …” “ما به بایگانی خود فرو رفتیم و چهار چاپ برجسته را با الهام از سفرهای Zandra مشخص کردیم که با تمجید از سیلوئت های امضای Free People کپسولی از هشت قطعه بی انتها را ایجاد می کند که به طور غیرقابل توجیهی مد بالا را به سبک آرام تری تزریق می کند – ترکیبی کامل از ذهن ها.”

47 لباس تابستانی که تابستان امسال در سراسر خوراک اینستاگرام شما وجود دارد

زندرا در سن 80 سالگی هنوز 12 روز کار می کند – و در تمام مراحل شیوع بیماری به این کار ادامه داده است. در حقیقت ، او پیشگام تعدادی از همکاری های دیرهنگام بوده است ، از جمله یکی با IKEA و دیگری با Happy Socks. همانطور که گفته شد ، این مجموعه کپسول boho به زیبایی با Free People باید مورد علاقه ما باشد. بدو ، راه نرو قرار است به فروش برسد.

خرید Collab خرید همه افراد رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>