مجموعه جین Ganni X Levis: چه چیزی بخریم

[ad_1]

اگر در تلاش برای یافتن مواردی هستید که بتواند روز دوشنبه دلپذیر و دلپذیر خود را جلا دهد ، ممکن است فقط بلیط را داشته باشیم. مارک مد Scandi Ganni (بله ، مغز پشت آن لباس های میدی حماسی و چکمه های چلسی چاق و چله ای است که می بینید * همه جا * روی “گرم”) و نام تجاری جین آمریکایی Levis اعلام کرده اند که برای دومین بار متحد شده اند – برای انتشار مجموعه ای از شلوار جین جین بی انتها ، کت های جین ، لباس های جین و تاپ ها. و همه این چهارشنبه برای خرید در دسترس خواهند بود.


به دنبال مجموعه قبلی “اجاره نامه” GANNI & Levi’s اجاره ای فقط اجاره ای و اجاره ای ، که در ماه اوت گذشته راه اندازی شد ، همکاری جدید باعث استقبال متقابل مارک ها از یکدیگر می شود – به طرح های بازیگوش Ganni فکر کنید (قلاده های پیتر پن و سرگرم کننده اما بی انتها) بسیار چاپ می شود) همراه با برشهای نمادین Levi. بعلاوه ، هر قطعه از وصله پشتی Levi’s® x GANNI منحصر به فرد برخوردار است.

به گفته خودی های مد ، هر مارک Scandi که در رادار خود نیاز دارید

اما در حالی که این مجموعه خود ازدواج کاملی از سبک های امضا و شکل های قهرمانانه هر برند است – اما این در واقع هیجان انگیزترین قسمت نیست. واقعیت این است که پایدار است. مجموعه جدید تلاش هر دو مارک را به سمت مد پایدار ، با هر قطعه ساخته شده جشن می گیرد کنف پنبه ای. به طور كلي شاهدانه در كشت به آب كمتر و سموم دفع آفات كمتر از پنبه مرسوم پرورش مي يابد و كنف كه در اين لباس ها مخلوط مي شود از محصولات شاهدانه ديم است كه باعث كاهش بيشتر آب مي شود. چشمگیر ، درست است؟ این کنف پنبه ای به گونه ای درمان می شود که فیبر را نرم می کند ، بنابراین هر قطعه از مجموعه راحت است و از پنبه استاندارد باتلاق قابل تشخیص نیست. بنابراین. خوبکارین هیلمن ، مدیر ارشد محصولات Levi’s در مورد این مجموعه گفت: “ما طرفداران بسیار زیادی در کارهای GANNI هستیم و این همکاری فرصتی برای تزریق امضای و زنانگی بدون دردسر آنها به جین نمادین Levi بود ، با استفاده از مواد پایدار سطح بعدی با کنف پنبه ای. کار با تیم GANNI بسیار شگفت انگیز بوده است ، ما هر دو علاقه به اصالت ، اصالت و پایداری را داریم. در نهایت ، ما تلاش کردیم تا از خود بیان واقعی الهام بگیریم – ایجاد قطعات ساده و منحصر به فرد که مردم عاشق آنها می شوند و آنها را بارها و بارها و بارها می پوشند. “

خرید همه Ganni خرید تمام Levi’s

خود ما هم نمی توانستیم بهتر بگوییم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

بعد از محتوای جین بیشتر؟ این راه را برای ویرایش نهایی بهترین قطعات جین GLAMOUR * – از لباس های جین گرفته تا شلوارهای کمر بلند – و این روش برای شلوارهای جین مادر که ما قبل از بلند کردن قفل به سبد خرید اضافه می کنیم ، پیش بروید. نکاتی بعلاوه در مورد نحوه سبک دادن به آنها ، البته.

رسمی است: این بهترین شلوار جین برای خرید زنان است که برای همیشه ماندگار است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>