مجموعه لباس های تابستانی Marks & Spencer به طور جدی حماسی است

[ad_1]

در حالی که اکنون ممکن است زمان مناسبی برای بحث در مورد مد تابستان به نظر نرسد – چه وضعیت هوای انگلیس ظاهراً از کار افتاده است – ما از اواخر هفته آینده زمزمه های مبهم آسمان روشن را شنیده ایم و این وسوسه کافی برای دیدن ما است – شاید ساده لوحانه – در حال طراحی کمد لباس فصل جدید ما. نه ، ما زیاد قانع نمی شویم …

به روشی معمول ، مارکس و اسپنسر علاقه مجدد ما به لباس پوشیدن در آب و هوای منصفانه را ترجیح داده و تصمیم گرفتند اوایل این هفته یکی از بهترین مجموعه های لباس تابستانی خود را کنار بگذارند.

این مجموعه با ترکیبی از مینی های شیک و فوق العاده سرگرم کننده یکی از آن مجموعه هایی است که نه تنها جهانی چاپلوس است بلکه کاملاً همیشگی است. با چاپ های اصلی حیوانات و گلها که از میان تکه های منگنه کننده و آنگلیس کلاسیک برودری استفاده می شود و لهجه هایی به لباس های ظریف تر اضافه می کند ، این لباس هایی است که اکنون باید داشته باشید و سال های سال ادامه خواهد داشت. برای همیشه کلید هنگام خرید پایدار.

12 روند مد تابستان ، همه ما در اسرع وقت سقوط خواهیم کرد (بالاخره!) پوشیدن مانتو را متوقف کنیم

M&S ، چه کسی اطمینان می دهد که 100٪ پنبه لباس آن اکنون از طریق پارچه های ارگانیک و بازیافتی Fairtrade با دوام بیشتری تأمین می شود ، مدتهاست که یک مانع برای بازدیدهای خیابانی است (دامن جیر و کت صورتی * آن را بخاطر بسپارید؟) ) ، و به نظر می رسد در این تابستان بیش از یک موفقیت فروش موفقیت آمیز باشد.

اگر شما به دنبال یک شماره پرتاب فوق العاده آسان هستید که با همه تلاش های شیک ما تلاش می کنیم ، ممکن است شما را به سمت میدی دوزی سفید ، شماره گردن گل گلدان صورتی یا میداکسی سیاه بدون آستین هدایت کنیم که تقریبا با هر کفشی که از قبل دارید.

37 گرمترین جفت صندل برای تابستان 2021 (برنامه شما هرچه باشد!)

اگر چیزی را کمی رسمی تر می خواهید – شاید برای بازگشت به دفتر کار یا عروسی یک دوست – اگر هنوز می خواهید بیانیه ای ارائه دهید ، یا لباس خال خال های قهوه ای رنگ برای چیزی ظریف لمسی. و به یاد داشته باشید که ممکن است بتوانید با این کد تخفیف Marks و Spencer در خرید خود پس انداز کنید.

برای انتخاب 17 مورد برجسته از مجموعه لباس های تابستانی حماسی Marks & Spencer به پایین بروید …

برای کسب اطلاعات بیشتر از Charlie Teather ، سردبیر مد Glamour UK ، وی را در اینستاگرامcharlieteather دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>