مجموعه لباس های مارک های ظریف و لباس اسپنسر: چه چیزی بخریم

[ad_1]

درست زمانی که فکر می کردید دنیا برای این هفته خبرهای خوبی ندارد ، Finery London با تأیید Holly Willoughby همراه شده و یک عمده (و در مقابل خوش آمدید) گیلاس بالای کیک. بله: این برند در M&S با مجموعه ای از لباس های تابستانی و جداگانه که فقط * جیغ * پوشیده شده است تا تابستان امسال در پارک پوشیده شود دوباره راه اندازی شده است.

با انتشار اخباری مبنی بر اینکه بزودی مجالس در فضای باز دوباره فعال خواهند شد ، بسیاری از ما متعجب شده ایم که فکر می کنیم چه جهنمی خواهیم پوشید. و این مجموعه نسخه محدود جواب نهایی را ارائه می دهد. از 20 قطعه زیبا ساخته شده است (و قیمت ها از 29 پوند به طرز شگفت انگیزی قابل دسترسی است) ، زمان بندی به معنای واقعی بهتر نخواهد بود.

این کت M&S در همه جا به فروش رسیده است (و اگر بتوانید دست روی آن بگذارید تا تا بهار ماندگار خواهید بود)

هر قطعه با چاپی پر جنب و جوش یا رنگ تقویت روحیه (نقاط پولکا / گلهای کوچک / چاپ حیوانات) پاشیده می شود و از پارچه های لوکس بریده می شود – به علاوه ، سایه ها جهانی چاپلوس هستند. ما در حال صحبت درزهای کمر بلند ، لباس های پوششی شکل و بغل ، گردن های بلند برای زرق و برق پس از قفل کردن و البته آستین های پف دار زیادی هستیم. ظریف ، ما از شما متشکریم

خرید مجموعه کامل

همینطور این لباس چای گردن بلند که ما هستیم قطعاً در اولین شب قرار ملاقات ما – و این دامن میدی سبز چین دار مناسب دفتر – یک لباس وجود دارد که واقعاً مورد توجه قرار گرفته است: یک لباس گل آبی شناور. چرا؟ به نظر می رسد فقط مانند آنچه کیت میدلتون برای خانواده خانواده اش در سال 2019 به همراه داشت و بار دیگر در یک هفته بزرگداشت هفته آگاهی از سلامت روان مادران در ماه مه سال 2020. (نسخه اصلی آن از Boden بود و هزینه آن 60 پوند بود – بنابراین با 49 پوند ، این ادای کل یک سرقت است) .


اکنون آن را بخرید خرید مجموعه کامل

این مجموعه نشان دهنده راه اندازی مجدد برچسب انگلستان Finery London است که در سال 2017 توسط Dragons ‘Den’s Touker Suleyman خریداری شد. همه لباس ها و چاپهای Finery اکنون در کارخانه های Low Profile Group در ترکیه واقع در Touker تولید می شوند – برای ایجاد شفافیت بیشتر.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>