مجموعه مراقبت از پوست Elemis Superfood می تواند راز پوست درخشان باشد

[ad_1]

آنچه وارد بدن خود می کنید از طریق پوست نشان داده می شود ، درست است؟ این یک داستان زیبایی قدیمی است. و اگرچه اطمینان حاصل می کنیم که همه مواد مغذی و اسیدهای چرب ضروری خود را از ابرخوردهای متخصص اعلام کرده ایم که می تواند به طور جدی برای پوست مفید باشد ، اما حقیقت این است که دستیابی به یک رژیم غذایی کاملاً متعادل و سالم ساده تر از انجام آن است. با توجه به صرف وقت و پول ، جای تعجب نیست که بسیاری از ما ترجیح می دهیم پوست خود را از رویه های زیبایی به جای رژیم های غذایی خود بگیریم.

اما چه می شود اگر به شما بگوییم درخشش روشن از سوپرفودها بدون نیاز به مصرف یک وعده کلم پیچ یا حتی یک نیش اسفناج امکان پذیر است؟ وقتی صحبت از سلامتی پوست می شود ، با قدرت غذاهای فوق العاده غریبه نیست ، Elemis مارکی است که یکی دو چیز را در مورد درخشش می داند.

ترکیب مواد فعال فوق العاده شارژ شده با برخی از قدرتمندترین مواد طبیعی برای ایجاد فرمولهایی مانند آبگرم که باعث می شود روح شما به اندازه پوست شما احساس رضایت کند ، محصولات Elemis به دلیل رویکرد چند جانبه خود برای تأمین این درخشش مشهور هستند. اما وقتی نوبت به درخشش طبیعی و درخشان از درون می رسد ، مجموعه Superfood Skincare آن همه چیز را به سطح جدیدی می رساند.

بهترین مکمل های زیبایی برای درخشش پوست ، موهای سالم و ناخن های محکم در حالی که جستجو سر به فلک می کشد

غذاهای فوق العاده چطور می توانند به پوست کمک کنند؟

حدس زده اید ، محصولات فوق آماده ویتامین ها و محصولات موجود در مجموعه مراقبت از پوست Superfood که با پری بیوتیک ها ، مواد فعال گیاهی تخمیر شده و بله ساخته شده اند ، هدف شما فراهم کردن آنچه پوست شما برای داشتن ظاهر سالم و احساس سلامتی لازم دارد ، است. اما چه چیزی در مورد مواد غذایی فوق العاده غذایی است که برای پوست ما بسیار عالی هستند؟ همه چیز به همان پری بیوتیک ها برمی گردد.

پری بیوتیک ها در تعدادی از غذاهای فوق العاده یافت می شوند و به تغذیه باکتری های خوب کمک می کنند. در حالی که ما قبلاً می دانیم که مراقبت از میکروبیوم روده و تعادل باکتری های خوب و بد برای سلامت عمومی ما مهم است ، اما معلوم می شود که پوست ما نیز می تواند مفید باشد. دقیقاً مانند روده ، پروبیوتیک ها به تغذیه باکتری های خوب سطح پوست کمک می کنند و به نوبه خود به مقابله با خشکی ، قرمزی و تحریک کمک می کنند و در نتیجه باعث افزایش درخشش ظاهری می شوند.

و الیمیس روی این موضوع روشن شده است. Superfoods Collection با تنوع گسترده ای از غذاهای پربیوتیک مانند کلم پیچ ، دانه های چیا و دانه کتان ، بعلاوه یک پری بیوتیک طبیعی مشتق شده از قند ، نقش مهم مهم پری بیوتیک ها را در حفظ سلامت پوست ما دارد. علاوه بر این ، هر سوپرفود همچنین به دلیل داشتن ویتامین زیاد و مواد مغذی ، فواید تقویت پوست خود را دارد.


با توجه به این نکته ، چه نوع ابرغذایی به تقویت درخشش و درخشندگی کمک می کند؟

در حالی که طیف وسیعی از Superfood Elemis از قدرت سبزیجات برگدار برای کمک به تعادل و تغذیه پوست حمایت کرده است ، این مارک اکنون توجه خود را به قدرت های فوق العاده غذایی برخی میوه ها معطوف کرده است – و توانایی های تقویت کننده درخشش در سطح بعدی قرار دارند. مجموعه Superfood با دو محصول تزریق شده میوه تازه جلوه جدی پیدا کرد.

مراقبت از پوست «میکرو دوز» چیست و آیا همه باید این کار را انجام دهیم؟

اگر به دنبال روح بخشیدن به روح کسل کننده روح تازه ای هستید ، Elemis Superfood Fruit Vinegar Liquid Liquid می تواند لطف صرفه جویی شما باشد. یک تونر که با تعدادی سرکه میوه لایه بردار تزریق شده و همچنین پری بیوتیک مشتق شده از قند ، باعث تقویت درخشندگی می شود بدون اینکه تعادل طبیعی پوست را به هم بزند. AHA های حاصل از سرکه سیب ، زردآلو و هلو با سلولهای مرده و کدر کننده پوست مقابله می کنند ، ظاهر منافذ را به حداقل می رسانند و باعث گردش سلول می شوند ، در حالی که سرکه شاه توت – تمشک به بازگرداندن تعادل اسید طبیعی پوست و درخشش پوست مانند پوست کمک می کند.

با لایه بردارهای تقویت کننده درخشندگی که گاهی اوقات باعث تحریک می شوند ، اینجاست که پروبیوتیک مهم بازی می کند. در تلاش برای حمایت از سد طبیعی پوست ، پری بیوتیک همراه با کیفیت مغذی ، تسکین دهنده و آنتی اکسیدانی کاکتوس گلابی خاردار به این معنی است که می توانید روز بدرخشید زیرا می دانید در برابر اثرات آلودگی و تحریک محافظت می کنید. در واقع ، آنقدر ملایم است که می توان آن را دو بار در روز روی پوست تمیز کشید – فقط مطمئن شوید که SPF خود را به عنوان آخرین مرحله در برنامه صبحگاهی خود استفاده کنید ، زیرا AHA می تواند حساسیت به آفتاب را افزایش دهد!


اما در مورد ناحیه چشم چطور؟

در حالی که درخشندگی عمومی پوست کلیدی برای درخشش مهم و مهم آن است ، اما درست است که چشم پنجره های روح است. اگر احساس خستگی و ریزش می کنید ، بهتر است باور داشته باشید که چشمان شما بازی را هدیه می کند. با وجود شگفتی های تقویت کننده درخشندگی سرکه های میوه ای برای پوست ، ناحیه چشم به ویژه لطیف است و نیاز به رویکرد فوق العاده غذایی کمی متفاوت دارد. Elemis Superfood Matcha Eye Dew یک ژل شاداب کننده میوه ای است که باعث خیس شدن ، خاموش شدن و روشن شدن چشمهای خسته می شود.

میوه کیوی سرشار از آنتی اکسیدان روشن کننده ویتامین C ، و همچنین خربزه عسل برای رساندن آب بدن به آب ، باعث لکه دار شدن آن در اطراف ناحیه چشم می شود ، هر زمان که به انتخابی نیاز دارید ، تازه سازی نهایی را ایجاد می کند. و در اینجا متوقف نمی شود. همچنین حاوی ویتامین ، ماده معدنی و چای ماتچا غنی از آنتی اکسیدان ، عصاره دانه کاکائو تئوبروما (که حاوی پپتیدهای آبرسان ، تسکین دهنده و چاق کننده ، ساکاریدها و پلی فنول ها) و البته مهمترین پروبیوتیک ، این ژل سبک باعث کاهش پف و افزایش روشنایی فوری می شود.

غذاهای فوق العاده با چه مشکلات پوستی می توانند به شما کمک کنند؟

هر آنچه پوست شما گریه می کند ، یک محصول مراقبت از پوست فوق العاده غذای مناسب برای شما وجود دارد. در واقع ، شما می توانید پوست خود را به طور کامل پیک نیک تابستانی تقویت کننده سلامتی درمان کنید. از آب میوه های مغذی (Elemis Superfood Kefir-Tea Mist آخرین طراوت پوست در تابستان است) و آرام کردن سیکا گرفته تا کدو تنبل و توت های متعادل کننده روغن باعث افزایش درخشش می شود ، غذاهای فوق العاده موجود در مجموعه Elemis نمی توانند کاری کنند.


اکنون مجموعه Elemis Superfood را در elemis.com خریداری کنید.

اختصاصی خوانندگان GLAMOR: هر کالای Elemis Superfood Skincare را بخرید و یک دو نفره انحصاری Elemis Glowing Skin شامل مومیایی کننده پاک کننده Pro-Collagen 20g و Superfood Glow Priming Moisturizer 20ml با ارزش 21.80 پوند دریافت کنید! هنگام پرداخت از کد “GLAMOR” استفاده کنید. T & C اعمال می شود *.

کمد لباس مواد مراقبت از پوست که همه باید برای بهترین پوست زندگی خود بدانند

* هر کالای مراقبت از پوست Elemis Superfood را در اندازه کامل بخرید و کد “GLAMOR” را برای دریافت یک هدیه دو تکه شامل Superfood Glow Priming Moisturizer 20ml و Balm Cleaning Pro-Collagen 20g اعمال کنید. جایگزین نقدی موجود نیست. پیشنهاد در ساعت 9 صبح روز دوشنبه 16 آگوست 2021 یا با دوام سهام به پایان می رسد. منوط به در دسترس بودن معتبر فقط در مورد محصولات مراقبت از پوست Superfood در اندازه کامل. در مجموعه ها ، اندازه سفر ، پارچه های تمیزکننده ، کوپن های هدیه ، یا کالاهای فروش / کاهش یافته معتبر نیست. فقط یک کد تبلیغاتی می تواند در هر سفارش استفاده شود. هدیه های رایگان ممکن است در هر زمان تغییر یا حذف شوند. در صورت دریافت کالای رایگان به عنوان بخشی از پیشنهاد و بازپرداخت یا لغو کلیه یا بخشی از سفارش ، کالای (های) رایگان باید به همراه کالا برگردانده شود وگرنه بازپرداخت شما در کل کمتر از RRP کالا خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>