مجموعه H&M Spring 2021 یکی از علاقه مندان به مواد خنثی فوق العاده شیک تونال است

[ad_1]

اگر شما هم مثل ما باشید ، احتمالاً آفتاب امروز (البته خنک) را به عنوان نشانه رسمی بهار در راه خود می دانید. اگر کمی خوش بین هستید ، ممکن است این واقعیت را به شما گوشزد کنیم که اعتدال بهاری فردا است و بنابراین امروز * به طور رسمی * آخرین روز زمستان است.

اکنون که همه ما در یک صفحه هستیم و توافق داریم که بهار هوا (تقریباً) در هوا باشد ، وقت آن رسیده است که شروع به بررسی معنای آن کنیم.

البته این به معنای شب های طولانی تر و سبک تر است. این به معنی تعطیلات آخر هفته در بالکن / باغ و نه مبل است. این به معنی پایین آوردن حرارت مرکزی و شاید شروع به باز کردن پنجره ها و ورود هوای تازه به داخل یخ میز کار WFH شما باشد. اما ، البته ، این نیز ناگزیر به معنای تنظیم جزئی کمد لباس است.

12 روند مد بهار ، همه ما در اسرع وقت سقوط خواهیم کرد (سرانجام!) پوشیدن مانتو را متوقف کنیم

مسلماً ادامه قفل شدن – در آن اشکال و طبقات مختلف – در حال حاضر نیاز به تعمیرات اساسی فصلی را به تأخیر می اندازد ، اما برای کسانی که از لباس های راحتی زمستانی به طور فزاینده ای خسته می شویم ، فصل جدید بهانه کامل برای مخلوط کردن چیزهای ما فراهم می کند کمی بالا

H&M هرگز در خواندن ذهن ما کوتاهی می کند ، امروز مجموعه بهار خود را آشکار کرده است – و آن را با منگنه های فوق العاده شیک و راحت در خنثی های رنگی متناسب با روند موج می زند.


از یک کرم کلاسیک ، کت سبک سبک ، ست های لباس راحتی و جلیقه و شلوارک و یک لباس مینی نامتقارن بند دار مشکی که به ناچار یکی از اولین قطعات فروش خواهد بود ، این مجموعه ای از سایه های مدرن است که با جزئیات مینیمالیستی دهه 90 سرشار است.

H&M با استفاده از چرم کاکتوس و نخ روغن کرچک ماموریت پایداری را از طریق مجموعه جدید فوق العاده شیک راه اندازی می کند

اما وقتی صحبت از افت فنر H&M می شود فقط زیبایی نیست که قابل ستایش باشد. برجسته خیابان بزرگ با مقیاس بخشیدن به برخی از پارچه های درخشان و ابتکاری معرفی شده از طریق مجموعه های منحصر به فرد Conscious خود در طول سال ها ، گام شجاعانه دیگری را در تلاش برای پایداری خود برداشت.


Agraloop ™ Biofibre ™ ، Tencel ™ و سایر پارچه های ارگانیک و بازیافت شده با اثبات موفقیت ابتکار پایدار به عنوان جوجه کشی برای فن آوری ها و مواد جدید ، هم اکنون راه خود را به پیشنهاد اصلی بزرگتر H&M باز کرده اند که گامی بزرگ به سوی هدف بلند پروازانه H&M است. تا سال 2030 فقط از 100٪ بازیافت یا سایر مواد با پایدار استفاده کنید.

بنابراین اکنون می توانید کمد لباس خود را به روز کنید و تقریباً کاملاً احساس گناه کنید. سعادت

روز جهانی بازیافت است و به همین دلیل است که باید به مد پایدار توجه کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>