مجموعه H&M x Brock: نگاه اول ، قیمت ها و تاریخ راه اندازی

[ad_1]

دقیقاً همانطور که بالاخره ضربان قلب ما پس از یک تلاش بسیار شدید Glastonbury-esque برای ورود به وب سایت H&M در ماه مارس برای جمع آوری قطعات (هر قطعه!) از مجموعه محبوب محبوب Simone Rocha ، بالا بود ، دوباره به زمین بازگشت. street stalwart امروز اعلام کرده است که همکاری بعدی طراحان آن با برچسب Brock Collection مستقر در LA است. و خیلی زودتر از حتی پرتاب می شود ما انتظار می رود…

به موقع برای درخشش کمد لباس بعد از قفل کردن ، در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون درباره H&M x Brock Collecton می دانیم.

H&M x Brock Collection چه زمانی راه اندازی می شود؟

شما باید لیست خواسته ها را آماده و آماده کنید ، زیرا مجموعه قرار است هفته آینده (!) از اول ژوئن راه اندازی شود. احتمالاً در ساعت 8 صبح در محل فرود خواهید آمد ، حتماً آن ساعت های زنگ دار را تنظیم کنید زیرا به نظر می رسد این یکی دیگر از فروش های تضمینی است.


مجموعه H&M x Brock چگونه به نظر می رسد؟

تعجب آور نیست که این مجموعه ای پر از قطعات Regencycore شایسته Bridgerton است که از جزئیات طراحی آرام و عاشقانه و پرنعمت از کلمات Brock Collection نهایت استفاده را می برد.

به لباسهای بند دار ، جزئیات پوزن ، کرست های گل و جواهرات تزئین شده با مروارید فکر کنید. همچنین یک انتخاب ویژه عالی از قطعات اصلی جین وجود دارد که هم به صورت جداگانه و هم در کنار موارد بیانیه بیشتری پوشیده می شوند.


این مجموعه از محصولات “هوشیار” مارک های خیابان است ، زیرا از مواد پایدار مانند پارچه های آلی ، پنبه آلی ، پنبه بازیافتی ، پلی استر بازیافتی و Tencel ™ Lyocell ساخته شده است.

به همین دلیل شما * باید * به مد پایدار توجه کنید و عادتهای خرید خود را تنظیم کنید

ماریا استبلوم ، رئیس طراحی در H&M توضیح داد: “ما از همکاری با Brock Collection ، که به خاطر ساختگی مجلل ، سازه های بی عیب و نقص و ساختارهای بی عیب و نقص مشهور است و افراد مشهور زیادی دارند ، بسیار خوشحال هستیم.”

“اما در این واقعیت که طرح های آنها همیشه خاکی ، متفکرانه و پوشیدن آسان احساس زیبایی می کنند – من معتقدم که این رمز موفقیت آنهاست. ما می خواهیم عاشقانه را جشن بگیریم و آن را برای بسیاری قابل دسترسی کنیم. با افزودن موارد بیشتر مواد پایدار همکاری ایجاد می کند که امیدواریم مشتریان ما در سراسر جهان عاشق آن شوند. ”


همکاری قبلی طراحان H & M؟

H&M همکاری های طراحان خود را از سال 2004 با مجموعه کارل لاگرفلد آغاز کردند ، قبل از اینکه خطوط بعدی را با: استلا مک کارتنی (2005) ، ویکتور و رولف (2006) ، روبرتو کاوالی (2007) ، Comme des Garcons (2008) ، متیو ویلیامسون (2009) راه اندازی کند ) ، جیمی چو (2009) ، سونیا رایکل (2010) ، لانوین (2010) ، ورساچه (2011) ، مارنی (2012) ، Maison Martin Margiela (2013) ، ایزابل مارانت (2013) ، الکساندر وانگ (2014) ، بالمین ( 2015) ، Kenzo (2016) ، Erdem (2017) ، Moschino (2018) ، Giambattista Valli (2020) ، همسر خون آشام (2020) و Simone Rocha (2021).

بهترین ایده های سبک طراحی تأثیرگذار برای هر کسی که موفق به جمع آوری قطعه ای از مجموعه فروش Simone Rocha x H&M شود


برای دیدن همکاری کامل H&M x Brock Collection ، که از 1 ژوئن برای خرید در دسترس است ، پایین بروید.

برای اطلاعات بیشتر از Charlie Teather ، ویرایشگر مد Glamour UK ، وی را در Instagramcharlieteather دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>