محافظه کاری در انگلستان معاونان نامیده می شود – این چگونه کار می کند

[ad_1]

جلسه مستند جلسه محافظه کاری بریتنی اسپیرز قاب بندی بریتنی اسپیرز سیستم محافظه کاری ایالات متحده را در کانون توجهات قرار داده است ، و باعث اعتراض جهانی در مورد نحوه درمان بریتنی شده است. کمپین #FreeBritney در حال مبارزه برای پایان دادن به محافظه کاری است که توسط پدرش جیمی اسپیرز کنترل می شود و استدلال می کند که بریتنی از اساسی ترین حقوق بشر خود محروم شده است.

در واقع ، در جلسه محافظه کاری خود در 23 ژوئن ، مشخص شد که بریتنی مجبور به استفاده از روش پیشگیری از بارداری بر خلاف میل خود (علی رغم خواستار داشتن فرزندان بیشتر) شده است ، تحت ارزیابی های روانشناختی خسته کننده ای قرار گرفته و مجبور به انجام نمایش ها و استفاده از داروهای دو قطبی شده است.

این خانم 39 ساله در دادگاه گفت: “پدر من و هر كسی كه در این محافظه كاری و مدیریت من درگیر باشد ، كه وقتی در جواب منفی گفتم” نه “در تنبیه من نقش زیادی داشت ، باید در زندان باشند.”

“من فقط زندگی ام را می خواهم برگردانم”: 8 مورد تکان دهنده ترین چیزهایی که باید از جلسه محافظه کاری بریتنی اسپیرز بدانید


این باعث تعجب بسیاری از ما شده است: چگونه این عمل حقوقی غیرانسانی مجاز است در سال 2021 انجام شود ، و آیا افراد خارج از ایالات متحده تحت همین امر قرار دارند؟ در انگلیس ، ما محافظه کاری داریم ، اما اصطلاح چیدمان در انگلیس و ولز “معاون” نامیده می شود.

کاترین اسمیت ، همیار ارشد دادگاه JMW می گوید: “محافظت از منزل یا همان سرپرستی همانطور که شناخته شده است ، فرایند حقوقی ایالات متحده است که هنگامی اعمال می شود که شخص نتواند در مورد خود یا دارایی خود تصمیم بگیرد – این کار پیچیده است و می تواند بین ایالت ها متفاوت باشد.” بخش حفاظت

“این سیستم فقط در ایالات متحده است. در انگلیس و ولز به عنوان معاون شناخته می شود. دادگاه حفاظت می تواند معاون تعیین كند و در آنجا 2 نوع دارد: امور مالی و مالی و بهداشت و رفاه.”

کمپین #FreeBritney به چه معناست؟ با توجه به شنیدن سخنان دلخراش محافظه کاری بریتنی اسپیرز ، در اینجا همه آنچه را باید بدانید آورده شده است

طبق گفته وکلای مینکف ، معاونت های بهداشت و رفاه درباره درمان پزشکی و نحوه مراقبت از فرد تصمیم گیری می کنند – اما دادگاه به ندرت این موارد را تأیید می کند.

افراد به چند دلیل ممکن است فاقد توانایی ذهنی باشند:

  • آنها با یک آسیب جدی مغزی یا بیماری رنج می برند
  • آنها با نوعی زوال عقل زندگی می کنند
  • آنها از نظر یادگیری ناتوانی شدید دارند

یک تفاوت اساسی ، اسمیت می گوید ، این است که یک عضویت باید با در نظر گرفتن سلامت روانی یک فرد عمل کند ، مطابق قانون خاصی که هدف آن توانمندسازی افرادی است که توانایی کافی ندارند.

“نمایندگان طبق اصول قانون توانایی ذهنی 2005 عمل می کنند که تأکید می کند شخص در تصمیم گیری بخشی از اوست و از او حمایت می شود و از همه مهمتر منافع شخص در درجه اول قرار دارد. هر کس بالای 18 سال می تواند درخواست کند معاون ؛ با این حال ، این تصمیم دادگاه است که منصوب می شود. به طور معمول ، یک عضو خانواده یا دوست نزدیک به عنوان معاون غیر روحانی یا وکیل به عنوان معاون حرفه ای منصوب می شود. “

طبق گفته Mincoff Solicitors ، تفاوت اساسی دیگر بین نمایندگی انگلیس و محافظه کاری بریتنی اسپیرز این است که در انگلیس و ولز ، “نمایندگان موظفند گزارش دقیق تصمیماتی را که به عنوان معاون خود گرفته اند ، نگهداری کنند و گزارش سالانه خود را به دفتر عموم ارائه دهند. نگهبان (OPG)

عکاسی که بریتنی اسپیرز را رد کرد ، اما به دلیل رفتار وحشتناک وی دست از کار کشید ، آنچه را که شاهد بوده ، نشان می دهد – و این تکان دهنده است

ممکن است معاونان هزینه های معقول انجام شده در نقش خود را جبران کنند ، اما هزینه های غیر معقول برای بازپرداخت به OPG لازم است و ممکن است منجر به حذف نمایندگی شود. این کاملاً متفاوت از روشی است که براساس آن محافظه کاران بریتنی اسپیرز توانسته اند امور او را اداره کنند: گرفتن درصدی از درآمد وی و همچنین حقوق و دستمزد از امور منصوب شده برای مدیریت. “

در حالی که معادل محافظه کاری انگلیس از نظر تئوری ممکن است ملاحظه بیشتری داشته باشد ، تصمیم گیری از طرف شخص دیگری اغلب بحث برانگیز است و می تواند اختلافات خانوادگی ایجاد کند. به همین دلیل است که بیشتر افراد در انگلیس یک متخصص حقوقی را در یک بخش معاونت منصوب می کنند تا به عنوان معاون مشترک عمل کند و بر تنظیم و رسیدگی به امور نظارت کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>