محدوده زیبایی جدید Violette_Fr مظهر شیک دختر فرانسوی است

[ad_1]

علاقه ما به زیبایی دختر فرانسوی ارتباط زیادی با “je ne sais quoi” دارد. این عبارت کلیشه ای به نظر می رسد (زیرا زیاد از پا خارج می شود) ، اما ترجمه شده به معنای “کیفیتی است که به راحتی توصیف نمی شود” و نه به راحتی قابل دستیابی است ، به همین دلیل فکر می کنم همه ما گرفتار هستیم. ما آنچه را که نمی توانیم داشته باشیم می خواهیم.

با این حال ، ویولت (it girl) و تأثیرگذار مورد علاقه فرانسوی اینستاگرام (که توسط ویولت_فر برای 378 هزار دنبال کننده خود بهتر شناخته می شود) می خواهد همه اینها را تغییر دهد. او روح پاریسی خود را گرفته و به معنای واقعی کلمه آن را بطری کرده است. خط زیبایی وگان جدید چند رده ای وی ، همچنین به نام Violette_Fr ، آرایش ، مراقبت از پوست ، عطر و مو را از بین می برد. اما مهمتر از همه ، این برای همه است. او با لهجه نرم فرانسوی خود درباره زوم توضیح می دهد: “برای من بسیار مهم بود که همه استقبال کنند.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ویولته 37 ساله علیرغم نقل مکان از فرانسه به بروکلین که اکنون زندگی می کند ، یک متخصص خوب در زیبایی دختران فرانسوی است. با دستیابی به مهارت خود در زمینه هنرهای زیبا و نئوکلاسیسیسم در École du Louvre در پاریس ، در سن 27 سالگی به عنوان طراح آرایش بین المللی Dior موفق شد ، سپس با Estee Lauder به عنوان مدیر زیبایی جهانی این برند مشورت کرد ، وی بسیار واجد شرایط است.

بنابراین چگونه او تصمیم گرفت این ویرایش شش محصول را برای اولین بار در یک دامنه زیبایی معروف انجام دهد؟ “من واقعاً زیبایی را در کل می بینم. من نمی توانستم یک مارک زیبایی بسازم که فقط روی رنگ تمرکز داشته باشد ، بنابراین مسئله این بود: چگونه می توانم یک مارک چند دسته ای بسازم که برای کره زمین خیلی آسیب نبیند و در عین حال فرمول های شگفت انگیزی ارائه دهد؟ ” او می گوید “فلسفه من این است که فقط محصولی تولید کنم که در بازار نمی بینم.” و ، با جذابیت متمایز ، محصولات سریع ، چند منظوره و نام های زیبا “Frenglish” ، دامنه او غیرقابل انکار چیز تازه ای را ارائه می دهد. پس از سالها کار ، سرانجام به وب سایت وی (که به انگلیس ارسال می شود) و در یک داروخانه فرانسوی در پاریس راه اندازی شد. او با سر تکان داد: “همان جایی است که ما مراقبت از پوست خود را خریداری می کنیم ، بنابراین همیشه آرزوی من این بود که آنجا باشم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

عنوان اصلی شیر spritz-on Boum-Boum Mil است ، 58 دلار (43 پوند) ، یک تونر ، سرم و مرطوب کننده سه در یک که می تواند روی صورت ، بدن یا موهای شما استفاده شود. ویولت اعتماد می کند: “Boum-Boum واقعاً در مورد این واقعیت است که شما می توانید آن را اسپری کنید و” رونق دهید ، واو “- پوست شما شگفت انگیز است ، موهای شما شگفت انگیز است ، بنابراین این ایده است.” وی می افزاید: “این چهار سال طول کشید تا درست شود و این بزرگترین افتخار من است زیرا واقعاً باعث شد روال مراقبت از پوست من تغییر کند.” او می گوید: “در فرهنگ من ، ما دوست داریم پوست را بدون آرایش زیاد ، فوق العاده سالم نگه داریم ، بنابراین باید مزایای ضد التهابی داشته باشد.”

وی در مورد فرمول با شیمی دان مشهور فرانسوی ، لوک جوگلا همکاری کرد. “او استاد زیبایی پاک است و من می خواستم اطمینان حاصل کنم که با افرادی کار کرده ام که تجربه درستی داشته اند.” او مغز عقب بود از جمله شیره درخت تخمیر. ویولت توضیح می دهد: “این در صنعت مراقبت از پوست واقعا شناخته شده نیست ، اما در فرانسه ما آن را می نوشیم زیرا برای دفع سموم و كاهش التهاب شگفت آور است.” “خوبی این محصول این است که باعث کاهش عادت شما می شود ، اما شما با هیچ یک از مزایای آن سازش نمی کنید. او می گوید: “وقتی با مراقبت از پوست خود از رویکردی مینیمالیستی پیروی می کنید ، به محصولات این فرصت را می دهید تا واقعاً کار کنند.” “همچنین می توانید آن را در موهای خود بمالید – که من تمام وقت آن را برای آرایش و درمان آن انجام می دهم و همچنین بدن تو.”


الان بخرش

صرفه جویی در وقت یک موضوع است. Frange Puff ، 34 دلار (25 پوند) یک شامپوی خشک در برس است که به سرعت حرکت می کند. “من دوست ندارم هر روز موهایم را زیاد بشویم ، بنابراین من عاشق شامپوی خشک هستم. وقتی موهای من چرب می شود ، من فقط موهایم را با آن رنگ می کنم ، می زنم و کارم تمام می شود. ” “بوی آن بسیار خوب است ، فرمول آن تمیز و بافت آن شگفت انگیز است – حتی اگر موهای شما تمیز باشد می توانید از آن استفاده کنید تا حجم ریشه های شما را کاهش دهد.” برای برخی از نوآوری های بیشتر ، برس مغناطیسی می شود بنابراین می توانید آن را بیرون بیاورید ، بشویید و دوباره با یک ماده افزودنی قابل تجزیه مانند یک کیسه قند دوباره پر کنید.


الان بخرش

Avec Amour 52 دلار (38 پوند) یک عطر رول روی اندازه کیف دستی است. ویولت توضیح می دهد: “شما می توانید آن را در هر جایی استفاده كنید زیرا فاقد الكل است بنابراین در برابر آفتاب ایمن است.” او رایحه عطر و بوی مشکی را “گرم و سکسی اما در عین حال تازه توصیف می کند.” این رایحه مانند پوست دارد بنابراین در همه تغییر می کند. “


الان بخرش

Boum Shine ، 25 دلار (18 پوند) یک برجسته طبیعی به نظر می رسد. “این یکی از اولین محصولاتی بود که شاید ده سال پیش فکر کردم. من از یک بافت موزون با رنگدانه هولوگرافیک استفاده می کردم ، که در تصاویر خوب است اما در زندگی واقعی آن کمی مصنوعی به نظر می رسد ، بنابراین مدت ها کار کردم تا درخشش مناسب را پیدا کنم. این همان چیزی است که من آن را رنگدانه آینه می نامم – برای گرفتن نور و انعکاس آن است ، اما برای پوشاندن پوست نیست. بنابراین یک رنگ روی هر رنگ پوست کار می کند. ” “به نظر می رسد پوستی واقعی است که کاملاً سالم است و به زیبایی با بافت پوست ترکیب می شود.”


الان بخرش

Petal Bouch ، 25 دلار (18 پوند) تنها سایه رژ لب در مجموعه است. بنفش عمیق از گل رز قرمز سیاه و سفید از Jardin de Bagatelle در پاریس الگو گرفته شده است: “ویولت توضیح می دهد:” معمولاً وقتی مردم می گویند قرمز سیاه است ، رنگ آن بورگوندی یا قهوه ای است ، نه قرمز تیره. . “این پسر مانند گلبرگ فوق العاده مات است و واقعاً قابل ساخت است.” اگر پس از آموزش استفاده از لب قرمز کامل از استاد هستید ، “توصیه من این است که وقتی رژ لب قرمز می گذاری ، این کار را با دهان باز و سپس بسته انجام دهی. ویولت می گوید: بیشتر افرادی که می بینم آن را با دهان باز استفاده می کنند ، بنابراین شما نمی توانید تعادل و طراحی لب های خود را ببینید ، “کار دیگری که دوست دارم انجام دهم اثر” بوسه فرانسوی “است. پس از استفاده از آن ، می توانید لبه را نوازش کن و آن را تاری کن. “


الان بخرش

البته ، این مجموعه Violette بدون برخی سایه های چشم بی نظیر نخواهد بود. Yeux Paints ، 28 دلار (20 پوند) در شش سایه – سه مات و سه متالیک عرضه می شود. “من فرمول را بر اساس رژ لب های مایع بنا کردم زیرا استفاده از آنها بسیار ساده است و مخلوط می شوند. شما می توانید با انگشت خود مخلوط شوید و این کار از ابتدا کاملاً مناسب است. ” “آنها برای همیشه ماندگار هستند. یک روز را با موجهای صورتم در اقیانوس گذراندم و وقتی آخر روز به آینه نگاه کردم ، موهایم دیوانه بود ، اما آرایش چشمم بی عیب بود. این مقاومت در برابر زندگی دارد. ” “صورتی که به نظر می رسد صورتی است ، فکر می کنم بیشتر مردم شیفته آن خواهند شد. برای شروع ممکن است کمی ترسناک به نظر برسد ، اما بسیار شیک است. “ویولت می گوید:” در مورد عصای doe-foot ، “اپلیکاتور دارای یک طرف ضخیم برای جلوه چشم دودی و یک طرف دیگر نازک است ، بنابراین می توانید از آن به عنوان یک خط چشم تیز استفاده کنید – سبک فرانسوی کمی سبک و یکپارچه تر و نمایشی تر است ، ما دوست داریم داشتن درام اما ، نقص جالب است. خیلی سخت نگیرید تا کاملاً یکسان باشد. خوبه. زندگی است! ”


الان بخرش

بنابراین ، بازگشت به آن فرار “je ne sais quoi؟” ویولت می گوید ، این به فردیت و اعتماد به نفس بستگی دارد. “فقط لذت ببرید! من واقعاً از شما می خواهم که رنگ های سرگرم کننده را امتحان کنید. “این راهی برای کشف دوباره خود و عاشق شدن دوباره خود است. پاشش شگفت انگیز رنگ به چشم ها دعوت برای خارج شدن از منطقه راحتی و خلاقیت است. ”

“باب فرانسوی” مدل موی لاغری استخوان گونه است برای زمانی که آماده امتحان چیز دیگری هستید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>