محدوده موی جدید Undone جورج نورتوود بررسی شد

[ad_1]

اگر تا به حال از Google “چطور موهای بی دردسر به دست آورید” گوگل کرده باشید ، به احتمال زیاد با جورج نورثوود ، پادشاه لغو شده ، ملاقات کرده اید. مهارت او در دستیابی به موجی عالی که صیقلی می گوید ، اما تلاش زیاد نیست ، همراه با مهارت در دستیابی به چاپلوس ترین لوب و طول حاشیه ، تنها برخی از دلایلی است که مشتری وفاداری در سالن لندن خود دارد ، از جمله بهترین همسران مو الکسا چونگ و کلودیا وینکلمن. (همچنین ما می توانیم اضافه کنیم ، زیرا او یک پسر دوست داشتنی و بی ادعا است.)

ممکن است شما او را به عنوان آرایشگری که مگان مارکل از او خواست تا نان پیچ خورده و آرامی را که عصر شب عروسی برگزار کرد ، ایجاد کند ، همانطور که از Stella MCartney خارج شد و وارد یک برقی E-Type Jag شد. یک عکس که جهان را گشت و جورج را به یک نام محبوب تبدیل کرد.

به گفته آرایشگر مگان مارکل ، 5 هک برای موهای عالی قفل شده است

و با توجه به این که بسیاری از ما به خاطر اندکی از گرد و غبار جورج تلاش می کنیم ، اجتناب ناپذیر بود که طیف وسیعی از محصولات در دستور کار قرار گیرد. و دیگر نباید منتظر بمانیم ، “Undone by George Northwood” اینجاست و با قیمت 12 پوند در Boots موجود است.

فروشگاه Full Range را خریداری کنید

جورج می گوید: این مجموعه شامل مجموعه ای از شامپو و نرم کننده ها است – زیرا این اساس موهای خوب است. وی افزود: “مردم معمولاً دیدگاه بسیار متفاوتی در مورد موهای خود دارند (یعنی بدشكلی مو) و از محصولاتی استفاده می كنند كه برای آنها بسیار غنی است. ساده ترین سوییچی که می تواند دنیای تفاوت را ایجاد کند ، شامپو و نرم کننده مناسب است. سم زدایی هفتگی به از بین بردن تجمع محصول کمک می کند. “

این آرایشگری است که مگان مارکل نمی تواند خانه را ترک کند (و این احتمالاً به این دلیل است که او بهترین فرد در صنعت است)

برای تمیز کردن روزمره خود از UNDIRTY ، برای موهای خشک UNPARCHED ، برای ترمیم آسیب دیدگی UNDAMAGED و به عنوان سم زدایی هفتگی UNPOLLUTED. همه فاقد وگان و سولفات هستند. بعلاوه یک اسپری کرم مرطوب کننده و موج دار وجود دارد و به زودی ابزارهایی از جمله سشوار و انبر دنبال می شوند.

جورج با افتخار می گوید: “آنها محصولی مستقیم هستند که 20 سال تخصص من را با هم ترکیب می کنند و نتایج لوکس را با قیمت های بالای خیابان ارائه می دهند.”

بنابراین چگونه بر عملکرد ارزیابی می شود؟ ما تخصص جورج را برای چرخش زیر دوش گرفتیم و آنچه را که چهار کارمند GLAMOR گفته اند اینجا است …

محصولات:

لغو جورج نورثوود ، با شروع از 12 پوند ، چکمه


الان بخرش

حکم:

دبورا جوزف ، مدیرمسئول
تولید – محصول: شامپو Unparched ، 18 پوند ، چکمه و تهویه مطبوع Unparched ، 12 پوند ، چکمه


افشای کامل: جورج آرایشگر من است. و همانطور که همه ما می دانیم ، عزیزان کنار ، آرایشگر ما مهمترین فرد در زندگی ما است – آنها توانایی جادویی دارند تا ما را در یک ساعت از گرانج به زرق و برق دار تبدیل کنند. بنابراین وقتی شنیدم او در حال عرضه محصولات است و من آنها را مرور می کنم ، دعا کردم که آنها خوب باشند. دعا در غیر این صورت ، بازدید قفل بعدی بازدید از سالن بعدی من ممکن است کمی گیج کننده باشد.

واقعیت؟ محصولات من را در وگان قرار داد. و بدون سولفات. و بسته بندی قابل بازیافت “کاملا”. نیازی به ذکر سبک و احساس و وزن بسته بندی ، فلزی ، سنگین و بزرگ نیست. بزرگتر از هر بطری شامپوی دیگر در دستشویی من. فکر کردم باید گران هم باشند. به هر حال ، سالن مایفر ، مشتری مشهور – همه احساس هزینه می کنند. اما نه … من به سرعت گوگل کردم – اما اکنون ، او نیز مرد مردم است و سبک منحصر به فرد خود را از آرایش ، مدل مویی که فقط از رختخواب خارج شده و به توده ها آورده است ، آورده است.

موهای من بلند ، ضخیم ، خاورمیانه و فرفری است و در خانه در طی یک اینچ از عمر خود خشک می شود. بافت آن از بالا طبیعی است و از انتها خشک است. همچنین با رنگ تزریق می شود. من همچنین یک مشکل خارش بزرگ در پوست سر دارم که توسط برخی از شامپوها و نرم کننده ها باعث می شود احساس کنم دارای ذره بینی هستم. تعداد تعداد شامپوهایی را که یک بار امتحان کرده ام از دست داده ام ، و دیگر هرگز لمس نمی شوم. بنابراین با کمی لرزش ، من شامپو و نرم کننده Unparched را امتحان می کنم – پمپ کمی محکم است ، اما بوی آن عطر گران قیمت اما لطیف است و باعث می شود موهای من بلافاصله نرم تر شوند. علیرغم اینکه بدون سولفات است ، کف را دوست دارم. و باعث خارش من نمی شود!

نرم کننده همچنین بلافاصله کار می کند و موهای من را مرطوب و نرم می کند و بزرگترین آزمایش را انجام می دهد – آزمایش سشوار – موهای من بسیار مرطوب و براق است و نیازی نیست روغن مراکش را به انتهای آن اضافه کنم. صبح بعد؟ موهای من احساس و شستشوی تازه ریشه های خود را حفظ کرده است – و خشک سالن من را به زیبایی نگاه داشته است. اغراق نمی کنم وقتی می گویم این بهترین شامپویی است که در زندگی ام استفاده کرده ام. این سالن زیبایی مایفر جورج را به حمام قفل من وارد کرده است – یک دختر دیگر چه چیزی می تواند بخواهد؟

امتیاز: 9.5 / 10

بیانکا لندن ، مدیر وب سایت
تولید – محصول: شامپو آسیب ندیده ، 12 پوند ، چکمه ، نرم کننده بدون آسیب ، 18 پوند ، چکمه ، کرم مرطوب کننده ، 15 پوند ، چکمه


سلب مسئولیت: من کمی دختر طرفدار جورج نورثوود هستم. او بهترین مدل موی زندگی من را به من داد ، دارای طرفداران مشهور (و سلطنتی) است و یکی از بهترین افراد در این کسب و کار است ، بنابراین من انتظار داشتم چیزهای بزرگی از دامنه او داشته باشم. من برای شامپو ، نرم کننده و کرم مرطوب کننده Undone برای موهای آسیب دیده چاق شدم و پسر موهای عطش و خرد شده من به شدت به آن احتیاج داشت. شستن موهای من اولویت اصلی قفل شدن نبوده است و من سه بار شستشو هفتگی را برای شامپوی خشک و گره های درهم پیچیده ریخته ام. به شما اجازه می دهم تصویری از وضعیت موهای من RN را بیان کنید.

تعداد اولین برداشت ها: بسته بندی فوق العاده براق و پایدار (کاملاً قابل بازیافت) و از نظر زیبایی برای # قفسه شما بسیار دلپذیر است. جورج توصیه می کند مقدار هر سکه از هر محصول را به داخل مو پمپ کنید اما من نافرمانی می کنم و مقدار بیشتری اضافه می کنم زیرا موهای من به طور جدی به آن نیاز دارند. این شامپو عاری از سولفات است بنابراین باعث ایجاد چنین کف زیبایی نمی شود و بوی آن از سالن آبگرم بیشتر “سالن” است اما چه کسی به این موضوع اهمیت می دهد زیرا این مواد در واقع کار می کنند. موهای من هیچ وقت تمیزتر ، قوی تر و سالم نبوده و حتی روحیه فرسوده ای به من روح تازه ای بخشیده است. من خیلی تعارف کردم (از جمله دوست پسر سخت گیرم) و نمی توانم دست از مو بردارم. قلاب شده

امتیاز: 9.5 / 10

Lottie Winter ، ویرایشگر زیبایی
تولید – محصول: شامپو سالم ، 12 پوند ، چکمه ، تهویه مطبوع بدون آسیب ، 18 پوند ، چکمه


من کاملا موهایم را در مورد قفل کردن نادیده گرفته ام. نادیده گرفتن آن کاملا راحت تر از تصدیق طول های مبهم ، انتهای شکاف و رشد بزرگ است. من تا امروز که طیف جدید Undone جورج نورث وود را امتحان کردم ، نمی دانستم که چقدر اتفاقات بدی رخ داده است. همانطور که یک سفر قبل از قفل کردن به سالن جورج همیشه موهای من را زنده می کرد و اعتماد به نفس من را افزایش می داد ، محدوده خانه او نیز دارای همان قدرت تحول کامل است.

بسته بندی شیک است – کلمه دیگری برای توصیف آن وجود ندارد. تن مات و بی صدا آن باعث استقبال از هر قفسه شده و 100٪ قابل بازیافت است. رایحه علامت پیچیده و شیک تری است و بوی موی سالنی تازه می دهد.

من شامپو و نرم کننده بدون آسیب را امتحان کردم و بعد از آن کرم مرطوب کننده را در انتهای خود و اسپری نگهدارنده موج را تشویق کردم تا موی طبیعی من را تشویق کند. عکسها خود گویاست – وقتی مقایسه کردم قبل و بعد ، فک من افتاد. تنها ایراد من پمپ های موجود در شامپو و نرم کننده است – آنها به اندازه کافی محصول در هر پمپ را توزیع نمی کنند ، بنابراین مجبور شدم حدود 20 بار فشار بیاورم. اما صادقانه بگویم ، وقتی محصولی نتیجه ای از این دست را می دهد ، من نمی توانم کمتر از این مراقبت کنم.

امتیاز: 9.5 / 10

کامیلا کی ، مدیر زیبایی
تولید – محصول: شامپو Undirty ، 12 پوند ، چکمه و کرم مرطوب کننده ، 15 پوند ، چکمه


موهای صیقلی و در عین حال لغو نشده ، موهای زائد مقدس موهای من بوده است و بعد از دو سال شنیدن زمزمه های مربوط به دامنه پیشرفت جورج ، من بسیار مشتاقم که اینها را امتحان کنم. من عاشق یک شامپوی بزرگ هستم و این بطری های براق و کاملاً قابل بازیافت در دوش من بسیار خوب به نظر می رسند ، بنابراین یکی از آزمایشات را امتحان کنید. عمل پمپاژ چندان آسان نیست ، بیرون آمدن شامپوی کافی کمی بیشتر از حد انتظار طول می کشد. من می دانم که کف کم است زیرا بدون سولفات است ، اما همیشه احساس می کنم کمی بیشتر به آن احتیاج دارم تا همان گسترش را داشته باشم. از طرف دیگر تهویه مطبوع کاملاً غنی است ، بنابراین دوز مصرف آن را آسان کنید.

سپس من کرم مرطوب کننده را به موهای مرطوب انتهای آن اضافه می کنم – دوباره احساس غنی بودن و در ابتدا کمی چسبندگی می شود ، بنابراین در اینجا کمی طولانی می شود ، اما فرو می رود. پس از خشک شدن ، موهای من تمیز و مرطوب می شوند ، و عجیب آن احساس قدرت و مقاومت بیشتری می کند اما در واقع روز بعد متوجه تفاوت رفتار موهایم می شوم ، حتی بدون سشوار کشیدن براق تر و نرم تر است. بله ، تقریباً می توانید آن را صیقلی بخوانید اما لغو شده است! بنابراین من در آن حضور دارم – ممکن است این تجربه لوکس ترین نظافتی که تاکنون داشته ام را احساس نکند ، اما نتایج آن بالا است و با توجه به قیمتی که می گویم ارزش زیبایی آن بسیار خوب است.

امتیاز: 10/10

الان بخرش

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>