محصولات از بین بردن موی پزشکان پوست موهای رشد کرده ، برجستگی های پوستی و سوختگی های تیغ را بزنید

[ad_1]

وقتی نوبت به موی بدن می رسد ، ما بسیار معتقدیم که هرچه نگاه شما باشد ، هر کس سزاوار حق است که به پایان برسد. خواه ترجیح دهید آن را با شکوه طبیعی خود در آغوش بگیرید ، یا آن را اصلاح کنید ، بکشید ، اصلاح کنید ، موم بزنید یا نخ آن را ببندید ، موهای بدن ما (و پوست زیر آن) لیاقت بهترین ها را دارد. پس چرا ما آنقدر مایلیم که به چمدان بسنده کنیم که کارهای روزمره ما اغلب با آن همراه است؟

موهای فرو رفته و تحریک کلی مربوط به موهای بدن می تواند همه ما را تحت تأثیر قرار دهد. در واقع ، این یک تصور غلط رایج است که موهای رشد کرده و برجستگی های پوست فقط کسانی را که اصلاح می کنند تحت تأثیر قرار می دهد. هنگامی که موی در حال رشد خود را فر می کند و یا به پهلو رشد می کند ، رخ می دهد ، موهای رشد کرده اغلب درمان نمی شوند ، تحریک شده و ملتهب می شوند. و در حالی که چنین تحریکاتی یک عارضه جانبی رایج در رفع موهای زائد است ، مانند اصلاح و اپیلاسیون ، چیزی به سادگی اصطکاک لباس ما روی پوست باعث می شود که حتی موهای کاملا رشد کرده رشد کرده و یا فولیکول ها تحریک شوند.

هر آنچه در مورد هر سبک موم بیکینی لازم است بدانید (از جمله هالیوود ، سبک تعجب آور محبوب پس از قفل)

و این خطرات چیزهایی است که مغز باهوش در Skin Doctors خیلی خوب می داند. در میان بسیاری از مارک های زیبایی که هنگام پذیرش موهای زائد بدن سر خود را فرو می برند ، یک هوای تازه و هوای مطبوع دارید ، Skin Doctors محصولات تحت هدایت تحقیق را ارائه می دهد که هدف آنها مقابله با مسائل گسترده ای است که می تواند موهای زائد ایجاد کند. اگر با دست انداز ، سوختگی ریش تراش یا فقط تحریک ساده روبرو هستید ، وجود دارد هستند راه حل ها – و Skin Doctors Ingrow Go و Hair No More Inhibitor Spray ممکن است فقط بلیط باشد.

اول بالا: موهای درون ، ما به شما نگاه می کنیم. خیلی اوقات احساس می شود هر کاری که ما برای جلوگیری از آن بچه های کوچک انجام می دهیم ، فقط ادامه می دهند. در نتیجه ، ما ناگزیر به جمع کردن ، فشردن و حفاری آنها می پردازیم تا زمانی که یا طلا بزنیم یا بیشتر اوقات ، دست از تلاش برداریم و فقط امیدواریم که آنها راه خود را برآورده کنند. اما با هر محصول نوعی خطر ابتلا به عفونت ، زخم شدن و به طور کلی اوضاع بدتر شدن. وارد شوید ، پزشکان پوست Ingrow Go.


یک لوسیون سخت کوش که می تواند هم برای درمان موهای موجود در داخل و هم برای جلوگیری از بروز آنها در وهله اول استفاده شود ، Ingrow Go به سرعت با موهای داخل شده ، برجستگی های تیغ و سوختگی های تیغ مبارزه می کند. حاوی ترکیبی از مواد موثره مانند استیل سالیسیلیک اسید برای کاهش تورم و التهاب و گلیکولیک اسید برای لایه برداری ، فرمول دوستدار گیاهخواری سلولهای مرده پوست را از بین می برد که فولیکول مو را مسدود کرده و برآمدگی ها را به طور همزمان صاف می کند.

دلیل این که موهای شرمگاهی داریم بسیار جذاب است (و فقط یک دلیل برای از بین بردن آنها وجود دارد)

برای هدف قرار دادن مناطق از قبل دردسرساز ، مقداری از محصول را روی یک جوانه یا پد پنبه ای قرار دهید (بسته به اندازه منطقه ای که می خواهید درمان کنید) ، مستقیماً به منطقه آسیب دیده بمالید و آن را بگذارید تا کارهای رفع انسداد فولیکول را انجام دهد. اگر پوست شما مستعد حساسیت است ، لوسیون را به مدت 15 دقیقه روشن بگذارید و بشویید تا از تحریک احتمالی بعدی جلوگیری کند.

اگر تیغه ها یا سوختگی هایی است که شما را پایین می آورد ، یک پنبه پنبه ای را خیس کنید و به کل منطقه بمالید تا به بافت پوست صاف و لایه برداری شود. برای کسانی که موهای بدن خود را پاک می کنند ، مطمئن شوید که قبل از استفاده از Ingrow Go ، 24 ساعت از هر دو روش حذف را ترک کنید – به یاد داشته باشید که لایه برداری بیش از حد از پوست می تواند منجر به تحریک شود.

از نگهداری عمومی و مراقبت های بعدی از بین بردن مو خسته شده اید؟ ما شما را احساس می کنیم اما خبر خوب این است که پزشکان پوست نیز برای آن چیزی در نظر گرفته اند. ایده آل برای کسانی که ترجیح می دهند موهای بدن خود را از بین ببرند اما نمی توانند عواقب بعدی را تحمل کنند ، اسپری موی مهارکننده پوست دیگر حاوی عصاره های گیاهی طبیعی است ، مانند رشد مو برای کاهش رشد مجدد گیاه.

همچنین حاوی عصاره برگ اوره و فندق جادوگر ، فرمول اسپری کننده باعث تغذیه و آرامش پوست پس از از بین بردن مو می شود. بعد از خشک شدن پوست ، به راحتی محل مورد نظر را اسپری کرده و ماساژ دهید. هر روز به مدت یک هفته و دو بار در هفته از آن به بعد از آن استفاده کنید تا مواد روی آن باقی بماند. Et voilá ، روال از بین بردن موی بدون دردسر و فوق العاده روان!

برای اطلاعات بیشتر به All Beauty مراجعه کنید.

راهنمای نهایی شما برای مقابله و پیشگیری از موهای مزاحم داخلی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>