محصولات زیبایی که از طریق TikTok ویروسی شدند

[ad_1]

در اینترنت جایی نیست که بتوانید سریعتر از TikTok به یک احساس ویروسی تبدیل شوید. این برنامه در سال 2016 در چین راه اندازی شد ، به دلیل سرگرم کننده ، خلاقانه و اغلب انفجاری برای به اشتراک گذاشتن ویدیوها بین دوستان – و کل یک میلیارد کاربر TikTok ، به سرعت در سراسر جهان محبوب شد. ماهیت الگوریتمی ویدئوهای ویروسی آن هنوز هم تا حد زیادی یک رمز و راز است ، اما نمی تواند صدمه ای ببیند که برنامه ویژگی های ویرایش بازی را تغییر می دهد ، که به هر کاربر امکان می دهد فیلم های جذاب را به موقع برای موسیقی و با جلوه های ویژه زیادی ایجاد کند.

قدرت این پلتفرم به حدی است که بسیاری از اینفلوئنسرها می توانند شهرت خود را به یک ویدیوی خاص TikTok نسبت دهند که ناگهان منفجر شد و در عرض چند ساعت میلیون ها لایک به دست آورد. ابی رابرتز ، آرایشگر خودآموخته خود را به عنوان “آن دختر آرایشگر از TikTok” توصیف می کند و پس از ویروسی شدن برای تغییرات چشمگیر آرایش ، اکنون بیش از 1.1 میلیارد لایک در سراسر فیلم های خود دارد. بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک از مراجعه به چند صد مشتری به فروش یک شبه سهام خود به دلیل TikTok روی آورده اند ، زیرا برای فروش محصولات خود یا نشان دادن مهارت های منحصر به فرد خود به سیستم عامل مراجعه کرده اند.

آخرین روند زیبایی TikTok به معنای واقعی کلمه استفاده از کیسه های زیر چشم است (بله ، واقعاً) و اینترنت تقسیم شده است

بنابراین تعجب آور نیست که یک لیست از محصولات زیبایی وجود دارد که به لطف سیستم عامل به شهرت فوری رسیده اند. با میلیون ها فیلم ویروسی از نکات مختلف مربوط به آرایش ، سفرهای مراقبت از پوست و اشتباهات زیبایی ، محصولات ارائه شده در هر ویدیو نیز از مواجهه برابر برخوردار شده اند.

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مارک مراقبت از پوست ایالات متحده CeraVe را بخرید ، که پس از انتشار ویدئویی از اثر TikTok Hyram ، روی محصول مورد علاقه خود بسیار ویروسی شد ، این برند در سراسر کشور با کمبود سهام در ایالات متحده روبرو شد. بینندگان توسط قدرت تغییر دهنده محصولات برای درمان بیماری های پوستی مانند آکنه و همچنین با قیمت فوق العاده مقرون به صرفه تبدیل شدند.

به دنبال استعداد TikTok بیشتر هستید؟ مصاحبه اختصاصی GLAMOUR با آرایشگر و هیجان TikTok ابی رابرتز را ببینید

بنابراین ادامه دهید ، بهترین محصولات زیبایی را که در Tik Tok ویروسی شده اند ، بررسی کنید (و این دلیل خوبی دارد!)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>