مخلوط کوچک در نژادپرستی فوتبال

[ad_1]

به محض اینکه انگلیس یورو را از دست داد ، نژادپرستی به سمت مارکوس راشفورد ، جادون سانچو و بوکایو ساکا فوتبالیست ها پرتاب شد ، زیرا آنها ضربات پنالتی خود را بعد از یک مسابقه شدید از دست دادند.

به محض فراموش شدن این مجازات ها ، بخشهایی از ملت بلافاصله می دانستند که نژادپرستی در میان برخی از طرفداران فوتبال ایجاد خواهد شد – و متاسفانه آنها اشتباه نکردند.

سو abuse استفاده نژادپرستانه نسبت به ورزشکاران سیاه پوست نشان می دهد ، هنگامی که سیاه پوستان اشتباه می کنند ، ما از خود دور می شویم ، از انسان خارج می شویم ، و احساس می کنیم متعلق نیستیم

تعدادی از افراد برجسته در دفاع از این بازیکنان صحبت کرده اند ، که بیشتر از فوتبال بازی کردن برای ملت ما کار کرده اند (بیایید بخاطر بسپاریم که راشفورد چگونه کار می کرد تا بچه ها وعده های غذایی را در مدرسه دریافت کنند در حالی که دولت خودمان چنین کاری نمی کند). گرت ساوت گیت ، مدیر انگلیس ، به سرعت سو abuse استفاده نژادپرستانه را “غیرقابل بخشش” خواند در حالی که شاهزاده ویلیام ادعا می کند “بیمار است”.

حالا Little Mix ، که با اظهار نظر در مورد موضوعات پیرامون نژاد غریبه نیستند ، وزن کرده اند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این بیانیه با ورود به سیستم Leigh-Anne Pinnock ، در حساب های رسمی رسانه های اجتماعی آنها منتشر شد.

آنها نوشتند: “شما می توانید در اینجا زندگی کنید اما ساکت باشید. شما می توانید در اینجا کار کنید اما نه همه شما. می توانید روی میز صحبت کنید اما نه خیلی بلند. شما می توانید برای ما بازی کنید اما نمی توانید ضرر کنید. خانمها و آقایان ، من تجربه انگلیسی سیاه را به شما بدهد. ما در کنار شما پادشاهان هستیم. “

لی آن پیش از این ارائه شده بود لی آن: نژاد ، پاپ و قدرت، مستندی با موضوع نژادپرستی در انگلیس و صنعت موسیقی.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بسیاری دیگر نیز این عقیده را تکرار کرده و گفته اند که اگر این فوتبالیست ها پنالتی هایی را که به عنوان خزانه های ملی نگه داشته می شدند ، به ثمر می رساندند ، اما به محض پیروزی ، آنها خارجی و اهداف نژادپرستی هستند.

“ما برای همه نیازهای زنان به یک فمینیسم چند جنسیتی و قهوه ای تر احتیاج داریم”: “فمینیسم سفید” بودن به چه معناست و چگونه می توان دوره صحیح را اصلاح کرد؟

پاسخ به پست های آنها پر از قلب های عاشقانه و افرادی است که حمایت خود را از بازیکنان ابراز می کنند.

در جای دیگر ، نقاشی دیواری راشفورد در منچستر که پس از بازی تخریب شد ، اکنون بازسازی شده است.

میکس کوچک همیشه درمورد آنچه باور دارند ابراز داشته و ایستاده است و ما دوست داریم آن را ببینیم.

اگر مگان ، با تمام امتیاز خود ، باور نشود ، چه امیدی برای زنان سیاه پوستی که همچنان در برابر تعصب ، نژادپرستی و زن ستیزی رنج می برند ، وجود دارد؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>