مدرس موسیقی آزاد در طول امور مالی ویروس کرونا

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: شیرجه هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
مشتاق شکستن تابوی پول ، ما در حال گفتگو درباره همه امور مالی شخصی هستیم ، از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه به ما درمورد اقتصادی خود می پردازد و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …

فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید فیس بوک GLAMOUR ، Money Matters ، بپیوندید و از طریق آدرس [email protected] با ما در تماس باشید و دفترچه یادداشت پول ناشناس خود را ارائه دهید.

آنتونیا * یک معلم آزاد تئاتر موسیقی 26 ساله و مربی آواز در West Midlands است. اینجا ماه پول اوست …

من در حال حاضر 38 ساعت در هفته (بدون احتساب زمان آماده سازی برای کلاس ها) به عنوان یک معلم آزاد کار می کنم. قبل از دسامبر سال 2020 ، من در واقع در یک استودیوی رقص در دبی زندگی می کردم. با این وجود علی رغم ادامه کار تمام وقت و بدون تعطیلات ، حقوق من به دلیل Covid به 50٪ کاهش یافت. این فقط یک اقدام “موقتی” بود ، با این وجود پس از باقی ماندن از ماه آوریل تا دسامبر با حقوق پایین و هزینه های بالای زندگی ، من در موقعیتی نبودم که آن را کنار بگذارم. این باعث شد من وسایل خود را جمع کنم و به انگلیس برگردم ، جایی که اکنون با مادر و گربه ام زندگی می کنم.

من همیشه احساس می کردم افراد دیگر خیلی بیشتر از من توانایی مالی دارند. هیچ وقت احساس نمی شود که من پول لازم را برای خرج کردن در کارهایی مانند تعطیلات یا تهیه اتومبیل بهتر یا پس انداز برای یک خانه داشته باشم. در حال حاضر هیچ پس انداز واقعی ، صندوق اضطراری ، سرمایه گذاری یا برنامه بازنشستگی ندارم و هرچه به 30 نزدیک می شوم این مسئله بیشتر نگرانم می کند!

من می خواهم یک خانواده داشته باشم بدون اینکه خیلی به شریک زندگی ام اعتماد کنم اما این خیلی دور از واقعیت است.

واقعاً اشتغال به کار در طی بیماری همه گیر ویروس کرونا چگونه است (و توصیه هایی که اگر شما هم هستید به آن نیاز دارید)

من طی 12 ماه گذشته تعداد زیادی کتاب شخصی مالی خوانده ام ، اما به نظر می رسد که این کتابها همیشه به دنبال افرادی است که پول زیادی دارند اما آنها را در مکان های مناسب خرج نمی کنند ، در حالی که من 15 ماه گذشته را زندگی کردم آنچه به نظر می رسد کمترین بودجه است و فقط از آوریل تاکنون توانسته است نمونه کارهای مستقل من را در انگلیس ایجاد کند.

سوال اصلی من این خواهد بود که حتی از کجا شروع کنم؟ اکنون پول وارد می شود ، من 30٪ برای مالیات کنار می گذارم ، و سپس قانون 50/30/20 را باقیمانده دنبال می کنم ، اما خارج از آن احساس می کنم باید در 26 سالگی بسیار امن تر باشم.

من فقط می خواهم به آخر ماه برسم بدون اینکه شبهای بی خوابی داشته باشم که آیا پول کافی برای گذاشتن بنزین در ماشین خود دارم یا نه. من سخت کار می کنم و هرگز احساس نمی کنم تراز بانکی من این را نشان دهد.

حسابهای من

حساب جاری: 164 پوند
حساب پس انداز: 160 پوند (به صورت نقدی ، در کیف در اتاق خواب من)

درآمد من

حقوق سالانه: 29،220 پوند تقریباً… امیدوارم (مالیات قبل از ارزیابی خود)
دستمزد ماهانه: قبلاً بین 200 تا 500 پوند بود ، اما برای ماه مه 2435 پوند می گرفت
سایر پرداخت های دریافتی: کمک هزینه 100 پوندی از دوست پسرم برای تهیه هزینه های خودم (اما این خرید به خرید بنزین و غذا ادامه داده است)

کارهای من

اجاره / رهن: زندگی با اجاره پدر و مادر رایگان
صورتحساب: 40 پوند پوند برای بنزین ، 50 پوند پوند برای غذا / غذای گربه
دیگر: 9.99 پوند Netflix ، 9.99 پوند Apple Music ، میزبانی وب 15 پوند ، قرارداد تلفنی 10 پوندی
سرریز: من واقعاً هرگز غرق نمی شوم ، اما ماهیانه 50 پوند به خودم می دادم تا جای لوازم آرایش و لوازم آرایشی / بهداشتی را بخرم یا لباس های کار را بخرم
بودجه هفتگی: درآمد من اخیراً به قدری کم و غیرقابل پیش بینی بوده است که به تازگی کارت خود را در تسکو اسکن کرده ام و امیدوارم که افت نکند
آنچه در این ماه صرف کردم: 490 پوند

بدهی های من

1000 پوند به مادر ، 100 پوند پس از پرداخت هزینه لپ تاپ برای کار من ، ماهیانه پس داده می شود

نظرات من

امیدهای مالی من برای آینده: برای اینکه نگران رسیدن به پایان ماه نباشید ، می توانید با نیمی دیگر من خانه ای بخرید و برای داشتن یک خانواده تسویه حساب کنید
بدترین عادت پول من: مامانم را وادار می کند تا مانده حساب بانکی خود را برای من بررسی کند تا مجبور نشوم که جستجو کنم
نگرانی بزرگترین پول من: که هرگز در موقعیتی نخواهم بود که به راحتی خانواده ای داشته باشم
حال و هوای کنونی پول: 🤢

1. شکوه مالی همیشه میلیونها نفر در دنیا وجود داشتند که می توانستند از پس شما بیشتر بروند و ماشینهای زیبایی هم داشته باشند (بله ، اینطور نیست) اما همه گیر شدن این شکاف باعث گسترش و آشکارتر شدن این شکاف شده است. شاید دوستان شما در بخشهای پردرآمد کار می کنند یا در مورد همه گیری موفق شده اند و در واقع پس انداز کرده اند. یا به طور منطقی تر ، آنها فقط بهترین بیت های خود را در شبکه های اجتماعی به شما نشان می دهند. PS شما خیلی خوب برای یک جوان 26 ساله کار می کنید … همه ما مقایسه می کنیم ، اما نگرانی در مورد اینکه چگونه می توانید زندگی بقیه را بپردازید با تعریف یک بازی بازنده است. یک فرم بندی مفید این است که از خود بپرسید: چگونه می توانید زندگی خود را که می خواهید در حالی که کار مورد علاقه خود را انجام می دهید ، بپردازید؟

2. امسال آینده شما نیست اما اول ، شما باید با خود مهربان تر باشید و شرایط خود را در متن ببینید: شما سعی کرده اید در یک بخش تجاری یک کسب و کار را اداره کنید که طی یک سال و نیم گذشته تقریباً به هیچ چیز نرسیده است. می توانستید منصرف شوید ، اما این کار را نکردید. اشتباه قابل درک شما این است که تصور می کنید سال گذشته یا همین حدود نشانه ای از آینده شماست. آیا می توانم قول بدهم که طی چند سال دیگر 6 رقم کسب کنید و در خانه 4 تخته خود زندگی کنید؟ نه ، اما آنچه من می دانم و آنچه درآمد رو به رشد شما نشان می دهد این است که از اینجا فقط اوضاع بهتر خواهد شد.

من به صورت مستقل می روم ، چگونه می توانم پول خود را مدیریت کنم؟

3. نمای طولانی زمان می برد و شما باید این را به عنوان یک بازی طولانی ببینید. “اکثر مردم آنچه را که می توانند در یک سال انجام دهند بیش از حد ارزیابی می کنند و آنچه را که می توانند در مدت ده سال انجام دهند دست کم می گیرند.” هکی که از زندگی خود اشتغالی آموخته ام این است که به فکر مالیات خود در سه ماهه و سال برخلاف ماه ها باشم. این یک ترفند روانشناختی است. تأثیر مالی یک قرارداد در اثر سقوط یا بیماری می تواند ضربه مهمی برای ماه مالی شما باشد اما اگر در عرض 3 ماه یا یک سال تنظیم شود ، انگیزه کمتری دارد. همچنین نگاه طولانی باعث می شود که پذیرفتن مدتی شغل اقتصادی شما بسیار راحت تر شود. فریلنسینگ آسان نیست و تقریباً همیشه در روزهای ابتدایی هزینه مالی دارد. تلنگر این است که برخلاف دوستان شاغل شما ، از لحاظ تئوری هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید بدست آورید وجود ندارد. 5 سال آینده را متمرکز کنید و در تجارت خود سرمایه گذاری کنید.

یک راهنمای واقعا ساده برای حقوق بازنشستگی و اطمینان از بازنشستگی با شرایط خود

4. اولویت بازنشستگی اگر یک قدم عملی بردارید ، شروع بازنشستگی است. فقط یک چهارم افراد خود اشتغالی مستمری بگیرند که به طرز نگران کننده ای کم است. در حالی که از مشارکت های کارفرمایان بهره مند نمی شوید ، اساساً پول رایگان در قالب تخفیف مالیاتی دریافت می کنید: بنابراین پولی که به مأمور مالیات می رفت ، به آینده شما می رود. بدون ذهنیت به عنوان یک قاعده کلی ، سنی را که شروع به مشارکت در بازنشستگی خود کرده اید (نیمی از آن (13)) در نظر بگیرید ، در حالت ایده آل ، این درصد درآمد شما قبل از مالیات است که می خواهید در هر سال پرداخت کنید. من قدردانی می کنم که حس خیلی زیادی دارد اما به یاد داشته باشید که در نتیجه مالیات کمتری پرداخت خواهید کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد حقوق بازنشستگی ، در اینجا یک کلاس مستر فوق العاده رایگان در دسترس است. اگر کنار بگذاریم ، ممکن است 30٪ برای مأمور مالیات در این کار کمی زیاده روی کند.

5. جستجو درباره ارائه دهندگان بازنشستگی شخصی تحقیق کنید. مدیران ثروت دیجیتال (با نام مستعار مشاوران روبو) مانند PensionBee ، Wealthsimple و Nutmeg ارزش بررسی دارند ، آنها با استفاده از وجوه منفعل بسیار ارزان هستند ، برنامه های آنها برای استفاده آسان است و اصطلاحات سرمایه گذاری کمتری برای جابجایی وجود دارد. این اتهامات مهم هستند زیرا ممکن است در بازگشت شما از بین بروند ، بنابراین قبل از ارتکاب بررسی کنید که چه چیزی هستند.

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است. برای مشاوره و راهنمایی بیشتر در مورد پول ،gofundyourself را دنبال کنید.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید.
* نام تغییر کرده است.

بیشتر درآمد شما برای اجاره و صورتحساب است؟ بله ، ما نیز اما هنوز راههایی وجود دارد که باعث می شود پول شما بیشتر کشیده شود تا در واقع بتوانید از زندگی لذت ببرید – در اینجا نحوه ارائه این روش آورده شده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>