مدل موی مدرن Rachel به لطف Reunion Friends در حال رایج شدن است

[ad_1]

دوستان هنگامی که The Reunion برخی از نمادین ترین صحنه ها و لحظات مد را دوباره مرور کرد ، تب به اوج جدیدی رسیده است. صحنه های بازگشت به سبک اوج دهه نود خدمت می کنند: فکر می کنید جین پرنعمت لویس ، لباس های لغزش انداخته شده روی تی شرت ها و صندل های سکویی. و البته ، دوباره توجه ما را به یکی از معروف ترین مدل های موی تاریخ فرهنگ پاپ متمرکز کرد … راشل.

آرایشگر جنیفر آنیستون داستان پشت The Rachel ، به علاوه افسانه ترین مدل موهای او را فاش می کند

به گفته خرده فروش زیبایی ، Just My Look ، از زمان پخش تیزر برای دیدار مجدد ، تقاضا برای مدل موی راشل 179٪ افزایش یافته است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در اوج محبوبیت این نمایشگاه ، سالن های سراسر جهان با درخواست برای مدل موی آنیستون مملو شده اند و حالا که نسل جدیدی با این برش ارتباط برقرار کرده است ، به نظر می رسد همه چیز در همان جهت پیش می رود.

خبر بد این است که سبک طراحی The Rachel به لطف لایه های لرزان بسیار دشوار است. خبر خوب این است که TikTok همراه با inspo است. #RachelGreen در حال حاضر 570.6 میلیون بازدید از پلتفرم اشتراک ویدیو دارد ، در حالی که # 90shair 44.2 میلیون بازدید با ژنرال Zers در حال بازسازی ضربه خشک معروف Jen دارد.

یکی از TikToker ،asapabes “نوشت:” سعی در انجام مدل موی راشل “قبل از جدا شدن و برش دادن موهایش ، طول موهای دور از صورت خود را با یک برس بشکه گرم خشک کنید ، سپس با غلتک سنجاق کنید.

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های هدف را موافقت کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

دیگری ،sarahhdls ، داغ موهای خود را از رطوبت تا خشک مسواک زد تا لایه های کرکی و لرزان را در جای خود قرار دهد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بیش از “گرم راشل” نیز احیا شده است. معلم موهای ما در ایالت Fave ،salsalhair The Rachel 2.0 را با لایه های کرک و صورت شکننده ارسال کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

تأثیرگذارهایی مانند ماریاما باعث شده اند که سشوار خشک شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

و مانند آخرین بار ، هنگامی که تایرا بنکس و کریستینا آگیلرا اجرای خود را انجام دادند ، افراد مشهوری مانند Millie Bobby Brown و Hailey Bieber با لایه های کرک دار چهره ، به روند گرایش پیدا کرده اند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

و برای کمی کمک بیشتر ، متخصصان زیبایی در Justmylook 3 مرحله ساده در مورد سبک دادن به The Rachel در خانه به اشتراک گذاشته اند.

“ریچل روی موها دقیقاً بالای شانه های شما بهترین عملکرد را دارد زیرا این طول واقعاً نشان می دهد که دهه 90 بریده شده است. با این حال ، اگر موهای شما چند اینچ پایین شانه های شما است ، می توانید یک اصلاح مدرن جدید به این نمای نمادین دهه 90 اضافه کنید. از لایه های زیادی تشکیل شده است ، با محاصره صورت به شکل قلب و کادربندی کاملاً به موهای شما بدن زیادی می بخشد. “

مرحله 1:

“این مهم است که مطمئن شوید موهای شما سبک و کرک است و از اینکه موهایتان طولانی مدت بین شستشوها طولانی نشود ، جلوگیری کنید. استفاده از شامپوی حجم دهنده بهترین گزینه برای این مدل مو است.”

گام 2:

“بعد از شستن و در حالی که موهایتان هنوز مرطوب است ، چند قطره روغن یا سرم بزنید تا موهای شما حالت صافی برای حالت دادن پیدا کند.”

مرحله 3:

“برای به پایان رساندن ظاهر ، موهای خود را روی یک برس گرد خشک کنید و از صاف کردن آنها خودداری کنید زیرا این کار حجم ایجاد شده شما را می گیرد!”

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

13 بار راشل ، مونیکا و حتی گانتر لباس هایی برای الهام بخشیدن به کمد لباس خانه خود پوشیدند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>