مراقبت از پوست خود را برای تازه ترین و فعال ترین فرمول ها مونودوز کنید

[ad_1]

گلدان های مرطوب کننده و پیپت های سرم را فراموش کنید – روشن کننده های روشن کننده پوست معجونهای خود را در غلافها ، زبانه ها ، آمپول ها یا تکه های مناسب دوز روزانه محصول قرار می دهند.

با توجه به کمبود ظاهری و ضد احمق بودن ، مراقبت از پوست تک شات دارای مزایای شگفت انگیز دوز کامل ، حداکثر بهداشت ، به حداقل رساندن مواد نگهدارنده در حالی که قدرت اکتیو را به حداکثر می رساند ، بعلاوه برخی از صرفه جویی در پایداری.

بسته بندی مراقبت از پوست طی چند سال گذشته کاملاً متحول شده است. نه تنها تلاش های Herculean برای بازیافت بطری ها ، شیشه ها و شیشه های ما ادامه دارد – ما همچنین به دنبال تمیز نگه داشتن مواد فعال خود و دور از آلودگی هستیم. باکتری ها و اکسیژن کشنده های معجون هستند که می توانند به سرعت فرمول پیشرفته را به یک مرطوب کننده اساسی تبدیل کنند – و این چیزی نیست که شما از لباس های پوست خود بخواهید.

اما به نظر می رسد که بسته بندی می تواند در هنگام ارائه فرمول های فوق شارژ بهتر عمل کند. مونودوزینگ – معادل مراقبت از پوست لنزهای یکبار مصرف – در حال افزایش است زیرا نه تنها به مسائل آلودگی و تخریب می پردازد ، بلکه چند معمای دیگر را نیز حل می کند.

برای کسانی که ایده نگهدارنده را دوست ندارند یا نگرانند که ممکن است پوست حساس را تحریک کنند ، برخی از محصولات تک شات فاقد مواد نگهدارنده هستند در حالی که محصولات دیگر دارای مواد نگهدارنده کم هستند: زیرا دوزها تا زمانی که آنها را روی صورت خود قرار ندهید ، به طور کاملاً مهر و موم بسته می شوند ، نه کشنده باکتری مورد نیاز است.

اگر هرگز نمی دانید مقدار محصول کافی است ، مونودوزها جواب این را دارند: این ، و بس. همچنین به مواد تشکیل دهنده مانند آب ، سیلیکون و روغنهای بی اثر برای جمع شدن فرمول و پر کردن بطری نیازی کم است و یا اصلاً نیازی به آن نیست ، بنابراین دوزهای منفرد بسیار متمرکز و بسیار م effectiveثر هستند. به دلیل کمبود اکسیژن و پتانسیل کنار گذاشتن آب ، این غلاف های کوچک توانایی جلوگیری از خراب شدن مولکول های بسیار ناپایدار مانند اسید اسکوربیک (ویتامین C) را دارند و به آنها اجازه می دهد تا با تمام ابرقدرت های سالم روی پوست شما بجنگند.

آنها با داشتن محتوای متوسط ​​فقط میلی گرم ، از ارزش های شغلی چک کردن چمدان فرودگاه سرپیچی می کنند (آیا ما باید لذت این را داشته باشیم که دوباره با آنها روبرو شویم). و خوب انجام شده است ، آنها به طور جدی زباله های محیطی را کاهش می دهند: یک مارک تولید کننده مواد مخدر ، Noble Panacea ، تخمین می زند که یک بطری پلاستیکی 50 میلی لیتر 15 برابر بیشتر از 30 دوز سرم یک لایه آن زباله ایجاد می کند

هر مونودوز هر یک از این مزایا را بسته بندی نمی کند ، اما بسیاری از آنها دارای یک دسته هستند. به اسکرول ادامه دهید تا برخی از روشهای مورد علاقه ما را برای تبدیل شدن به یک شگفتی یک شبه کشف کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>