مراقبت از پوست Multi-Hyphenate برای ساده سازی برنامه های معمول ما در اینجا است

[ad_1]

احتمالاً شما در زندگی خود کسی را می شناسید که چند تنی (یا جهنمی باشد ، حتی ممکن است خودتان یکی باشید). مولتی هافناتی نوعی از شخصی است که همه ما در تلاش هستیم تا باشیم. آنها نوعی از افراد هستند که در هر زمان تخمهای متعددی در سبد خود دارند و به نظر می رسد همه شغلهای خود را به صورت یکپارچه دست و پا می زنند. فکر کنید: مدیرعامل-مادر-شمعدان ساز ، Ad Exec-Podcaster-DJ یا حتی Doctor-Pilates مربی-رمان نویس. و بنابراین ، علی رغم بت پرستی از سبک زندگی و مشاغل چند ترفندی ، چرا وقتی صحبت از روال معمول مراقبت از پوست ما می شود ، فکر اینکه مولی هیپنات هر چیزی باشد باعث لرزیدن ما می شود؟

اگر بخواهید محصولات مراقبت از پوست روزانه خود را با یکی از 10 سال قبل مقایسه کنید ، احتمالاً تفاوتهای جدی وجود دارد ، و نه تنها در خود محصولات. می بینید ، کارهای روزمره مراقبت از پوست مربوط به سال های گذشته کارهای ساده ای بود ، به دنبال یک برنامه تمیز ، تن و رطوبت در سه مرحله ، متشکل از محصولاتی که حاوی ترکیبی از مواد تشکیل دهنده برای ارائه نتایج کاملاً استاندارد بودند.

از AHA ها گرفته تا اسید گلیکولیک: لایه برداری شیمیایی صورت در خانه بهترین چیز بعدی برای صورت حرفه ای است. این چرا …

سریع به جلو می رویم و زرادخانه مراقبت از پوست یک فرد معمولی نمی تواند از چنین سادگی فاصله داشته باشد. ما اولین پاک کننده ها ، پاک کننده های ثانیه ای ، اسانس ها ، مه ها ، سرم ها ، روغن ها ، مومیایی ها و لوسیون ها را داریم – شما اسم آن را بگذارید ، آن را دریافت کردیم. و چه کسی می تواند ما را سرزنش کند؟ با پیشرفت چشمگیر در تحقیقات کیهانی و ظهور رسانه های اجتماعی ، یک خریدار متوسط ​​زیبایی بیشتر از هر زمان دیگری در مورد مراقبت از پوست اطلاعات دارد.

در واقع ، ما خیلی نگران محصولات واقعی که می خریم می شویم و بیشتر به آنچه در آنها است توجه می کنیم. ما دیگر فقط به اطلاعات موجود در بسته بندی ، از اسید سالیسیلیک گرفته تا رتینول اعتماد نمی کنیم ، می خواهیم بدانیم دقیقاً چه موادی برای پوست ما چه کاری انجام می دهند. به همین دلیل ، ما شاهد افزایش چشمگیر تعداد محصولات هدایت شده توسط مواد تشکیل دهنده در بازار (و در روال معمول خود) هستیم.

معمولی یک کانسیلر درست کرده است تا با موفقیت بنیان خود رقابت کند. ما تمام جزئیات را داریم …

به عنوان مثال ، The معمولی DECIEM را در نظر بگیرید. The Ordinary که هنوز هم یکی از پرفروش ترین مارک های زیبایی در سراسر جهان است ، اولین مارک مراقبت از پوست بود که رویکردی با هدایت مواد تشکیل دهنده را در پیش گرفت. فروش بطری های کوچک از مواد بسیار غلیظ ، فرموله شده برای لایه لایه یا به تنهایی استفاده می شود ، با قیمت فوق العاده مقرون به صرفه. و کاملاً بازی را تغییر داد.

در حالی که تأثیر DECIEM برای بسیاری از افراد تغییر دهنده بازی بوده و آموزش گسترده را تشویق می کند (و هیچ کس می تواند از آن شکایت کند) ، چیزی برای گفتن درباره سردرگمی ایجاد شده است در میان کسانی که به همان اندازه که متعهد به برنامه های مراقبت از پوست خود هستند ، وجود دارد.

برای مبتدیان ، لازم به ذکر است که همه نمی دانند (چه مواد خاصی را می خواهند بدانند) ، و این کاملاً درست است. سپس ، ما به این واقعیت پی می بریم که بیش از هر زمان دیگری مهمترین زمان است و همه ما نمی توانیم از این بابت که 10 و بیش از 10 محصول را هر روز صبح و عصر روی صورت خود بمالیم ، اذیت شویم. و سرانجام ، به نظر می رسد که وقایع سال گذشته باعث شده است که بسیاری از ما کاملاً کارهای روزمره خود را ارزیابی کنیم.

این مارک تجاری حماسی K-Beauty که به تازگی در انگلستان راه اندازی شده است و علاقه مندان به زیبایی ذهن خود را از دست می دهند

در دسامبر سال گذشته ، جان لوئیس اعلام کرد که پیش بینی کرده است که مانترا زیبایی سال 2021 “خرید کمتر ، خرید بهتر” باشد. در طول سال 2020 ، خرده فروش مشتریانی را دید که به طور متوسط ​​6.2٪ بیشتر برای هر مورد زیبایی هزینه می کنند. کارشناسان این افزایش را برای افرادی که می خواهند با مسئولیت پذیری بیشتری خرید کنند ، برنامه های معمول خود را تنظیم می کنند و متعاقباً مصرف اضافی را به حداقل می رسانند.

و خبر خوب این است که ما در حال مشاهده تغییر در انواع محصولات موجود برای تأمین خواسته های در حال تغییر هستیم. معرفی: مراقبت از پوست چند هیفنات. محصولات مراقبت از پوست با چند هایفنات بسیار بیشتر از برنامه های چند وظیفه ای قدیمی مدرسه که ما به آنها عادت کرده ایم ، سخت ترین عملکرد را دارند. هدف آنها ساده سازی برنامه های معمول ما بدون به خطر انداختن نتیجه است. از محصولات مرطوب کننده و سرم گرفته تا پاک کننده ها و لایه بردارها ، محصولات مولتی هایفنات در اینجا هستند تا کارهای روزمره مراقبت از پوست شما را بسیار راحت کنند.

بنابراین ، اگر کاملاً از رژیم پیچیده خود فراتر رفته اید ، اینها محصولات مراقبت از پوست با چند هیفنات هستند که رادار شما را قرار می دهند ، هر آنچه پوست شما بخواهد و نیاز دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>