مراقبت از پوست Youth To The People در انگلستان آغاز به کار کرده است. آنچه شما باید بدانید در اینجا آورده شده است

[ad_1]

آیا نام Youth To The People را شنیده اید؟ صادقانه می گویم ، من چنین نکرده ام. اما وقتی روابط عمومی مرا با پدیده مراقبت از پوست آشنا کرد ، به سرعت پیرو پیروان فرقه آن شدم.

شاگردان برند وگان مانند محصولات خود محصولات خود را دوست دارند واقعاً آنها را دوست داشته باشید – این ممکن است توضیح دهد که چرا Kale + Green Tea Superfood Cleanser شماره یک بهترین فروش در Sephora ایالات متحده است ، یا چرا این نام تجاری به یکی از بیشترین درخواست های کالت زیبایی تبدیل شده است همیشه (ورود آن به انگلستان امروز بزرگترین راه اندازی سال خرده فروشان است).

21 مورد از داغترین مارک های زیبایی وگان که در رادار شما هستند

علیرغم آغاز به کار آن در سال 2015 ، ساخت جوانان بسیار طولانی مدت است. توسط عموزاده های گرگ و جو تاسیس شد و بر اساس سه دانش دانش مراقبت از پوست ، توسط مادربزرگ دنباله دار آنها ، اوا ، که در دهه 70 شرکت مراقبت از پوست خود را تاسیس کرد ، ایجاد می شود. جو به GLAMOR می گوید: “اوا یک پیشگام بود.” مخلوط مراقبت از پوست زیبایی درجه یک وی و گیاهان دارویی آنتی اکسیدانی طرح اصلی مارک تجاری آنها را که دارای “غذاهای مغذی و ویتامین های فراوان است” در هسته قرار داد. گرگ توضیح می دهد: “همه آنچه در لیست مواد تشکیل دهنده مشاهده می کنید ، با درصد هدفمند وجود دارد که تغییرات قابل مشاهده ای در پوست شما ایجاد می کند.”

اساساً ، هر فرمول برای پوست شما مانند یک آب میوه غول پیکر است و از استقبالی که در ایالات متحده انجام شده است ، مردم آن را لمس می کنند. گواهی های بی شماری درباره توصیف محصولات این برند به عنوان “بهترین مواردی که من تاکنون امتحان کرده ام” وجود دارد و تعداد انگشت شماری از قهرمانان این برند قبلاً افتخارات و جوایز این صنعت را از جمله Allure’s Reader Choice انتخاب کرده اند. دلیل؟ هیچ چیز زمین شکن نیست. به سادگی که کار می کند ، بر روی مواد طبیعی تمرکز دارد و به جای اینکه پوست را از بین ببرد ، احساس شادابی و راحتی می کند.

البته ، Youth To The People تنها مارک مراقبت از پوست برای غذاهای فوق العاده غذایی نیست ، بنابراین چه چیزی آنها را متمایز می کند؟ جو می گوید: “ما همیشه فراتر از مراقبت از پوست بوده ایم. ما یک جنبش هستیم.” “بله ، ما فرمولاسیون های موثری ایجاد می کنیم که به وضوح پوست شما را بهبود می بخشد ، اما ما همچنین از سیستم عامل های خود برای فعال سازی تغییرات مثبت برای مردم و کره زمین استفاده می کنیم. این ما هستیم که هستیم و جامعه ما راجع به ما قدردانی می کند.”

لیگ عدالت: این برندهای زیبایی فعال از پلتفرم خود برای همیشه استفاده می کنند

فعالیت عدالت اجتماعی این برند سه رکن را شامل می شود. به صندوق آینده به سازمانهای جوانان کمک می کند به صندوق سیاره برای ابتکارات آب و هوایی و به صندوق مردم یک میلیون دلار برای مقابله با فقر غذایی تا سال 2024 تعهد کرده است. یک مارک فعال که پول خود را در دهان می گذارد؟ اکنون این نوعی فرقه است که قطعاً می توانیم از آن بخریم.

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

در زیر به پرفروش ترین های این برند مراجعه کنید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>