مردم هنوز در مورد موهای قرمز تبعیض قائل می شوند

[ad_1]

موهای قرمز سایه ای است که بازیگران ، نوازندگان و سوپرمدل ها معمولاً برای قدرت سرگردانی خود انتخاب می کنند ، فکر می کنند لحظه بدنام گیلاس کیم کارداشیان ، تبدیل شدن جیجی حدید به عنوان یک سرخ و Arlo Parks یک نمایش وزوز نارنجی رنگی را در بریتانیا نشان می دهد. سایه های موی قرمز از چوب بلوط گرفته تا مس در طول تاریخ و در سراسر کره زمین مورد احترام بوده است. با وجود ادعای انگلستان در مورد یکی از بالاترین درصد موهای قرمز ، این امر برای صاحبان طبیعی این سایه از بین نمی رود که همیشه تعارف را به خود جلب نمی کند ، در واقع می تواند کاملاً برعکس باشد.

جنیفر ، سرآشپز و بنیانگذار شرکت پذیراییgingrkitchen می گوید: “در دبستان ، به طور واضح به یاد دارم که وقتی او کمی دیر به کلاس پیوست ، با او موافق بودم.” موضوعی که ما در مورد آن بحث می کنیم موهای قرمز است ، و مبحث تبعیض غالباً بحث نشده ای است که بسیاری از موهای سرخ به دلیل رنگ طبیعی مو و به اصطلاح ضخیم شدن زنجبیل تجربه می کنند.

کیم کارداشیان به تازگی موهای قرمز گیلاس * را به رنگ سال 2020 درآورده است. در اینجا روش کم نگهداری برای کپی کردن او وجود دارد

وی اظهار داشت: “من فکر می کنم معلم فقط سعی در ایجاد احساس راحتی با یک زنجبیل دیگر داشت.” جنیفر س questionsال می کند: “من به یاد دارم که فکر عجیب و غریب بود ، چرا پذیرفتن گروه ما فقط بر اساس رنگ مو قابل قبول است؟” او توضیح می دهد: “شما به نوعی از دیگران متفاوت هستید به خصوص در مدرسه.” جنیفر تأکید می کند: “هنگامی که یک کودک توهین می کند ، آنها از سریعترین و آسانترین کار استفاده می کنند. به عنوان یک مو قرمز ، شما را زنجبیل یا لثه می نامد.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

جنیفر توضیح می دهد: “مو قرمز بودن یک چیز بزرگ است” او می گوید: “این بخشی از هویت من است و مهمتر از همه نحوه توصیف من است.” به همین دلیل او تصمیم گرفت کلمه “زنجبیل” را در نام تجاری خود وارد کند. او توضیح می دهد: “من ممکن است مالک آن باشم.” اما این وضعیت موی قرمز عمیق تر از فقط رنگ مو است. “هنگامی که از کنار مو قرمز دیگری عبور می کنید ، این تصدیق وجود دارد. مثل اینکه ما همه آن را پشت سر گذاشته ایم ، یک سر تکان می دهم. ”جنیفر به ما می گوید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اینفلوئنسرrosehoneymorgan دقیقاً می داند جنیفر درباره چه چیزی صحبت می کند. رز با تأمل در کودکی خود با موهای قرمز اعتراف می کند: “از کودکی سرگرم کننده نبود.” غریبه ها حداقل هفته ای یک بار وقتی در مدرسه بودم فریاد می زدند. بزرگسالان نیز “، رز اعتراف می کند. “عمدتا مردم فقط با صدای بلند” giiiingerrrr “را صدا می کنند ، و شما نمی دانید چه کسی آن را فریاد زده است. یا باید تظاهر می کردید که نشنیده اید ، یا با هم می خندید ، یا چیزی را فریاد می زنید. سایر اظهارات رایج این بود: موهای شما در حال آتش سوزی است ، عجایب زنجبیل ، بچه های زنجبیل روح ندارند (با احترام از South Park). کودکان خردسال واقعاً نمی توانند رنگ موهایشان را تغییر دهند ، بنابراین اینکه باید با قلدری کنار بیایند باعث ناراحتی من می شود. ”

“موهای قرمز یکی از معدود نکات ظاهری است که مردم احساس راحتی می کنند و دیگران را از این بابت آزار می دهند. این یک تابو نیست ، “رز افشا می کند. “جوک های قرمز مو هنوز هم بازی عادلانه ای در فیلم و تلویزیون است. معلمان و والدین نیز آن را اصلاح نمی کنند. در حالی که اظهار نظر در مورد وزن و رنگ پوست از مرزها خارج است ، موهای موی موازی نیستند »رز خلاصه می کند پدرشوهرم آخر هفته گذشته ، شوخی زنجبیل را گفت و سپس اصرار کرد که موهای من زنجبیل نیست. من اغلب این را می گیرم – افرادی که اصرار دارند موهای قرمز ندارم. رز آن است که بلوند توت فرنگی یا بلوطی است ، مانند داشتن موهای قرمز یا زنجبیل چیز وحشتناکی است. ”

بلوط ، گیلاس و الکترو: این بهترین ظاهر موهای سرخ مشهور است

جنیفر داستان خاص خود را برای اضافه کردن دارد. “چند ماه پیش ، من بچه دوستم را بیش از حد داشتم. او هشت ساله است و گفت: “اما تو زنجبیل هستی. اوه ، هیچ کس نمی خواهد با یک زنجبیل ازدواج کند. او با من صحبت می کرد ، اما پسر مو قرمز من نیز در اتاق بود. من به او گفتم که مسخره نباشد و گفتن این حرف احمقانه ای است ، اما او حتی با پوست تو هم خوب جواب داد – ببین چقدر سبک هستی. من هشت ساله ام و از تو برنزه ترم. در آن زمان من آن را کنار زدم ، و صادقانه بگویم حتی به آن فکر نمی کردم. اما بعداً فکر می کردم ، واقعاً این خیلی بد است که او هشت ساله است و قبلاً این عقیده را تشکیل داده است. “

بچه ها حرف های احمقانه می زنند ، درست است؟ اما این مورد چند احساس کبودی نیست. این یک رفتار جدی آسیب رسان است. “کودکان مو قرمز در اثر زورگویی خودکشی کرده اند.” رز ناامید می شود. “من نمی دانم چرا پیش داوری جدی تر گرفته نمی شود.”

اتحاد ضد قلدری کاملاً از آمار قلدری آگاه است.
مارتا ایوانز ، مدیر اتحاد مبارزه با زورگویی می گوید: “تحقیقات نشان می دهد بیش از نیمی از جوانان به دلیل ظاهر خود مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.” “جوانان به ما می گویند که آنها نگران بسیاری از مواردی هستند که ممکن است” برجسته “شوند از جمله ظاهر ، معلولیت ، فرهنگ یا مذهب آنها. اغلب ما این را از سر قرمز نیز می شنویم. این بسیار مهم است که یاد می گیریم چیزهایی که همه ما را متفاوت می کند ، و واضح است که هرگز قلدری کردن به هر دلیلی مشکلی نیست. اگر در کاهش آزار و اذیت جدی هستیم ، باید با هم کار کنیم. به صورت آنلاین باشد ، در جامعه یا در مدرسه ، همه ما بخشی برای بازی کردن. ”


هیچ کس پس از چنین تجربه هایی تصمیم به دور شدن از قرمز را زیر سوال نمی برد ، اما امروز ، هر دو رز و جنیفر با اطمینان رنگ طبیعی موهای خود را می پوشند. آنها مادران خود را دارند که به خاطر آن تشکر می کنند. “من همیشه برجسته های بلوند را می خواستم ، اما مادر من اجازه نمی داد.” جنیفر می گوید. “او مثل بود ، جرات نمی کنی. مادر من موهای قرمز دارد ، بنابراین او می گوید ما زنجبیل هستیم و افتخار می کنیم. او اجازه نمی دهد من این کار را انجام دهم. “جنیفر می خندد. “من از بچگی آرزو داشتم موهایم را رنگ کنم ، اما مادر من به من گفت که موهای خود را مردن مانند خال کوبی است و اگر زیر 18 سال سن داشته باشید به امضای والدین احتیاج دارید. صبر کنید … آیا این حتی درست است؟” سوالات رز به شوخی.

این غرور موهای قرمز نیز فیلتر شده است. حتی پس از تجربه نبردهای شخصی با موهای قرمز ، جنیفر و رز هر دو تمایل خود را برای انتقال ژن موی سرخ ابراز می کنند. رز می گوید: “این بخش مهمی از هویت من است و سبک زندگی من را آگاه می کند.” “مانند پرهیز از خورشید. من آرزو دارم کمی مو قرمز داشته باشم که با آن در سایه بنشینم ، “او می خندد. و جنیفر؟ او می گوید: “من سه بچه دارم و سومین موی سرخ مو بود ، بنابراین همیشه شوخی را برای بار سوم خوش شانس می کنم.” “من همچنین همیشه به طور غریزی موهای قرمز را جذب و جذب کرده ام ، که فکر می کنم واقعا جالب شاید این مسئله مربوط به زنده نگه داشتن ژن باشد. “

کیم کارداشیان به تازگی موهای قرمز گیلاس * را به رنگ سال 2020 درآورده است. در اینجا روش کم نگهداری برای کپی کردن او وجود دارد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>