مرگ رابطه گاه به گاه با افزایش عاشقانه های جدی در طی شیوع بیماری همه گیر

[ad_1]

شما نمی توانستید به آلیشیا بپردازید تا در سال 2018 جفت شوید.

تازه از یک رابطه طولانی مدت]، و با تابستان مست کننده تابستان انگلیس (روزهای هالکونی جزیره عشق فصل چهار ، آفتاب دیوار به دیوار بیش از یک هفته و انگلستان در جام جهانی کاملا مکنده نیست) ، 27 ساله در اکثر شب ها خود را بیرون می دید ، با شبهای گرم تابستان که در باغ های آبجو با گل سرخ روزانه می نوشید یا با چرخش واقعی خرما Tinder.

به سرعت به سال 2021 منتقل می شود و همه چیز برای آلیشیا نمی تواند متفاوت باشد.

مدیر بازاریابی که اکثریت قریب به اتفاق سال گذشته را در منزل یک خوابه خود در لندن منزوی از دوستان و عزیزان خود گذرانده است ، اکنون در حال بررسی اسکان است – و اکنون به طور فعال در جستجوی یک شریک طولانی مدت است.

او به GLAMOR می گوید: “مجرد بودن و قرار ملاقات عادی بودن بسیار سرگرم کننده بود.” “اما بدیهی است که سال گذشته اوضاع بسیار تغییر کرد. قرار گذاشتن در یک بیماری همه گیر واقعاً سخت بوده است و قدم زدن در پارک کاملاً ملاقات با نوشیدن در میخانه نیست.

“من دیده ام که تعداد فزاینده ای از دوستانم با مردم سر و سامان می گیرند و با مردم جدی می شوند ، و اکنون چیزی است که من به خودم امیدوارم – به خصوص پس از بیش از دو سال مجردی.”

آلیشیا وقتی می خواهد مستقر شود در اقلیت نیست. کرونا ویروس علاوه بر بازسازی چشم انداز زندگی روزمره ، مشاهده همه ما در تلاش برای تطبیق با یک “شرایط جدید” ، ظاهراً روابط ما را در آینده نزدیک تغییر داده است – با “رونق روابط” افق سال 2021

تحقیقات جدید توسط برنامه دوستیابی Hinge نشان داده است که بیش از 53 درصد از کاربران آنها اکنون برای یک رابطه جدی و طولانی مدت احساس آمادگی می کنند ، از هر سه نفر یک نفر اکنون “فوریت بیشتری” برای یافتن یک شریک زندگی احساس می کنند.

سارا لوئیز رایان ، متخصص دوست یابی معتقد است که تعداد بیشتری از افراد به دنبال حل و فصل هستند زیرا اکنون دقیقاً می دانند که چه می خواهند.

وی افزود: “افراد بیشتری در جستجوی روابط طولانی مدت هستند زیرا در زمان اخیر قطع ارتباط مجردها آنچه را كه در زندگی می خواهند ، انجام داده اند. به خصوص در عشق ، “او توضیح می دهد.

قرار ملاقات می تواند در بهترین زمانها دلهره آور باشد ، چه رسد به اینکه بعد از قفل کردن. در اینجا توصیه های تخصصی برای بازگشت به آنجا وجود دارد

وی افزود: “بسیاری از مردم به شدت آگاه شده اند كه زندگی و زمان چقدر ارزشمند است. اکنون ، بسیاری از مجردها اکنون علاقه بیشتری به سرمایه گذاری انرژی خود در مکالمات معتبر و متصل به یکدیگر دارند که منجر به تک همسری معنی دار می شود.

“جنبش همکاری و شرایط کوتاه مدت از بین رفته است – مجردها اکنون در جستجوی معامله واقعی هستند.”

“آنها وقت داشته اند که فکر کنند چه کسانی هستند ، آنچه که آنها واقعاً می خواهند و می فهمند چه چیزی در تمام بخشهای زندگی آنها به آنها خدمت نکرده است.”

در حالی که آلیشیا همیشه از شرکت خود لذت می برد ، اما از کار موفق خود خوشحال است و توسط یک گروه دوستی قوی و حمایت کننده حمایت می شود ، او به طور فزاینده ای میل به پیدا کردن دیگری مهم را احساس می کند.

او از دوست صمیمی خود که وارد یک رابطه جدی شده است به عنوان نقطه عطفی در ذهنیت خود یاد می کند.

آلیشیا توضیح می دهد: “قبلاً هر دو در یک زمان خودمان را مجرد دیده بودیم.” “ما همیشه باهم قرار می گذاشتیم و داستان ها را عوض می کردیم.

“او از پایان سال 2019 به طور عادی دیدن کسی را آغاز کرد و پس از کمی عاشقانه گردباد ، اعلام کرد که در آغاز سال جاری منتظر بچه است. من برای او خوشحالم ، اما این باعث شد که وضعیت خودم را دوباره ارزیابی کنم. “

عاشقانه های سریع ، یا روابط “شارژ توربو” ، در طول دوره همه گیر شدن به طور فزاینده ای عادی می شوند – با زوج هایی که با سرعت بیشتری ، از طریق نقاط عطف رابطه قابل توجهی مسابقه می دهند.

یک مطالعه با سرویس همسریابی eHarmony نشان داد که 36 درصد از افرادی که تازه با یک شریک زندگی می کنند معتقدند دو ماه گذشته معادل دو سال تعهد احساس می کنند ، با نقاط مهم ارتباطی مانند زندگی مشترک بسیار سریعتر از قبل برآورده شده اند.

با این حال ، سارا لوئیز دلیل سریع روابط در زمان شیوع ویروس کرونا را دلیل این امر نمی داند که چرا تعداد بیشتری از افراد به دنبال استقرار در آن هستند.

او می گوید: “من فکر می کنم شرایط واقعی موجود در جهان که امروز در آن زندگی می کنیم تئاتر دوست یابی را ریشه کن کرده است و مجردها در حال حاضر با خودشان صادقانه رفتار می کنند مانند گذشته.”

وی افزود: “آنها می دانند كه واقعاً چه چیزهایی مهم است و وقتی اوضاع معنادار می شود ، به نظر می رسد كه مردم واقعاً حاضر نیستند به كمتر از آنچه لیاقت دارند راضی شوند ، خصوصاً در جستجوی چیز دیگری.

“بله ، در مورد این که این زمانها برای برخی تنها بوده است مورد توجه قرار گرفته است ، اما از طرف سکه من به عنوان یک مربی دوست یابی و خواستگاری ، بیش از هر زمان دیگری داستانهایی را شنیده ام در مورد افرادی که برای ارتباط با خودشان وقت می گذارند ، کار می کنند روی خودشان و ترسیم ارزشها و خصوصیات شخصیتی شخص دیگری که واقعاً برای آنها مناسب است در یک سناریوی عاشقانه برای ساختن چیزی ماندگار. “

آلیشیا مطمئناً احساس می کند امسال برای خودش وقت گذاشته است. بدون داشتن وسایل زندگی اجتماعی اش برای مشغول نگه داشتن او ، او مجبور شده است آنچه را که واقعاً می خواهد در هنگام کاهش محدودیت قفل در نظر بگیرد.

وی توضیح می دهد: “صادق بودن ، فکر می کنم بسیاری از تاریخ های Tinder که قبلاً رفته بودم برای گذراندن وقت بود.” “من می دانستم که در طولانی مدت هیچ چیز بین ما دوام نخواهد آورد ، اما من فقط از ملاقات با افراد جدید لذت می بردم.

“اکنون وقت جمع آوری سهام را داشته ام ، من دقیقاً می دانم که در کسی به دنبال چه چیزی هستم و نمی خواهم الزاماً با افرادی که می دانم برای من مناسب نیستند وقت تلف کنم.”

اگر به دنبال عشق هستید اما همه از دست شما خارج است ، 17 مورد از بهترین سایت های دوست یابی برای ورود به سیستم امروز است

سارا لوئیز مجردانی را تشویق می کند که اکنون به دنبال جفت شدن پس از همه گیری هستند باید از همان ابتدا در مورد آنچه برای روابط می خواهند صادق و صادق باشند.

وی می گوید: “مهم این است كه اگر مجرد هستید و قصد شروع یك قرار ملاقات را دارید ، در نظر داشته باشید كه ذهنیت شما در مورد دوست یابی كجاست” “شما باید فکر کنید که چقدر حاضر و آماده برای استقبال از یک فرد مناسب هستید اگر مسیر را طی کنید.

“شما باید از خود بپرسید که آیا احساس می کنید ارزش خود را می دانید. اگر این کار را انجام دادید و می خواهید صداقت را با خودتان در اولویت قرار دهید ، در جستجوی SO SO معتبر و جدایی ناپذیر باشید و سپس برای تاریخ آماده خواهید شد.

“اگر شما از مکانی از ترس ، اضطراب ، نگرانی و اشتیاق به احساس تعلق با کسی عاشقانه صحبت می کنید ، پس ممکن است تسویه حساب کنید و در نهایت با کسی که برای شما مناسب نیست در یک همکاری ناراضی باشید.

“کلمه مسمومیت در اواخر دوستیابی مدرن بسیار دور ریخته می شود و من فکر می کنم اگر دو نفر از ترس تنها بودن ، جبران وقت از دست رفته یا اضطراب در مورد خواستن ارتباط عاشقانه با هم عجله کنند ، آن چیزها بیرون می آیند در شستشو – آنها به سرعت ظاهر می شوند و هیچ یک از دو طرف در این سناریوی عاشقانه احساس امنیت نمی کنند زیرا رابطه یا پایدار نخواهد بود – یا منجر به مشارکت ناخوشایند خواهد شد. “

اما در حالی که بسیاری از افراد مانند آلیشیا اکنون مطمئن شده اند که خواهان یک رابطه جدی هستند ، ما نباید کاملاً به قفل شدن لب با افراد غریبه در میله ها پشت کنیم.

Hinge گزارش می دهد که 66 درصد کاربران آن نسبت به قرار ملاقات در سال 2021 بسیار خوش بین ترند و اطمینان دارند که تاریخ امسال بسیار بهتر از آنچه در سال 2020 تحمل می کردیم ، خواهد بود.

و با انتظار می رود باغ های میخانه در اواسط آوریل درهای خود را باز کنند و کلوپ های شبانه نیز تصور می کنند که در ماه ژوئن نیز این روند را دنبال می کنند ، ممکن است همه آرزوهای استقرار برای یک تابستان دیگر از عشق متوقف شوند.

آلیشیا مطمئناً فکر می کند این مسئله ممکن است هنگامی که جامعه یک بار دیگر خود را باز کند ، چنین باشد.

او می خندد: “من فکر می کنم که اکنون چیز جدی می خواهم ، در حالی که همه رستوران ها و میخانه ها تعطیل هستند ، اما من می توانم وسوسه شوم که در آینده دوباره به یک قرار ملاقات غیرمعمول برگردم.”

“صادقانه بگویم ، هرگاه Inferno دوباره درهای خود را باز کند ، تمام امیدهای داشتن یک دوست پسر طولانی مدت می تواند مستقیم از پنجره بیرون برود!”

از تاریخ پس از شیوع همه گیری می ترسید؟ سارا لوئیز رایان نکاتی دارد …

  • مطمئن باشید شخصی که به دنبال او هستید نیز به دنبال شماست.
  • باز باشید ، صادق باشید و اصیل باشید – به یاد داشته باشید که شما باید همان انرژی باشید که می خواهید جذب کنید.
  • بیاموزید که یک ارتباطی استثنایی باشید. هنگامی که شما آنچه را که می خواهید برقرار می کنید ، به هر چیزی احتیاج دارید و آرزو می کنید یا کسی که با آن همسو نشود در کنار جاده قرار می گیرد – راه را برای خوشبختی و اتصال واقعی هموار می کند.
  • با توجه به تجربیات خود در دوستیابی و روابط تاکنون ، در مورد آنچه نمی خواهید ، درس بیاموزید – با خود صادق باشید.
  • با تحقیق بیشتر در مورد دلبستگی عاشقانه و زبان های عاشقانه خود ، نحوه برقراری ارتباط بین عشق و مراقبت در رابطه عاشقانه را بیاموزید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>