مزایای کلروفیل مایع چیست؟

[ad_1]

12 ماه گذشته واقعاً سالی برای یادگیری ایجاد ایده های عجیب و غریب و جالب غذای از طریق TikTok بوده است.

از زمان اولین قفل ملی ، ما در چالش های آشپزی مانند نان ابر ، قهوه زده شده و غلات پنکیک شرکت کرده ایم. در سال جاری تا کنون ، شاهد بوده ایم که مردم غلات و حبوبات ذرت ، جو دوسر و جو دوسر را پخته می کنند اما ، البته ، یک روند آشپزی جدید بر TikTok حاکم است – و به طرز شگفت آوری سالم است.

کاربران TikTok نمی توانند از مزایای کلروفیل خسته نشوند ، زیرا ادعا می کنند که مکمل سلامتی به پوست و حتی بوی بدن آنها کمک کرده است (به ویژه در زیر). گرچه به نظر می رسد معجون هری پاتر باشد ، این یک داروی درمانی باستانی است که به صورت مکمل یا مایع در می آید که میراندا کر ، کورتنی کارداشیان و گوینت پالترو (البته) آن را وارد جریان اصلی کرده اند.

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد مواردی که TikTokkers ادعا می کند باعث افزایش سلامتی آنها می شود وجود دارد و زیبایی

کلروفیل چیست؟

کلروفیل که با رنگ سبز زنده خود قابل تشخیص است ، رنگدانه ای سبز است که در جلبک ها و گیاهان یافت می شود. وحشتناک به نظر می رسد اما ما را تحمل کنید.

در گیاهان ، برای فتوسنتز کاملاً ضروری است – فرآیندی که در زیست شناسی GSCE درباره آن یاد گرفتیم و به گیاهان اجازه می دهد انرژی را از نور جذب کنند. این عملکردهای متابولیکی در گیاهان مانند تنفس و رشد را انجام می دهد.

این ماده به طور طبیعی در سبزیجات سبز مانند یونجه و اسفناج یافت می شود و گیاه گندم به ویژه از آن غنی است.

اینها چیزهای مرسوم در حال پخت و پز مردم در TikTok و دقیقاً نحوه تهیه آنها است ، از رول های دارچین گرفته تا انواع قهوه ای های دیگر

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چه فواید سلامتی برای انسان دارد؟

در سال های اخیر ، افزایش مکمل های کلروفیل افزایش یافته است ، زیرا تحقیقات نشان می دهد مصرف آن می تواند چندین فواید سلامتی برای انسان داشته باشد ، از کمک به بیماری های پوستی و سم زدایی از خون گرفته تا مبارزه با بوی بدن و تقویت ایمنی.

کلروفیل مملو از آنتی اکسیدان است که به عنوان عوامل ضد التهاب در داخل بدن کار می کنند.

یک متخصص از کلروفیل مایع Nature’s Sunshine توضیح می دهد: “ما به طور مداوم در معرض طیف گسترده ای از سموم ، مواد شیمیایی و آلاینده ها هستیم.” “برخی از آنها توسط بدن خودمان به عنوان مواد زائد متابولیکی ساخته می شوند ، اما بسیاری از آنها سموم خارجی محیط اطراف هستند. در حالی که بدن ما به گونه ای طبیعی طراحی شده و عناصر ناخواسته را دفع می کند ، توانایی مقابله با این چالش ها می تواند با افزایش فزاینده ای کاهش یابد بیش از حد سموم “. آنجاست که کلروفیل وارد می شود.

در حالی که نتایج تحقیقات متفاوت است و مطالعات دقیق تری برای تعیین میزان موثر بودن کلروفیل در رژیم سلامتی شما مورد نیاز است ، مطالعات کمی برای اثبات مزایای آن انجام شده است.

مطالعات اثرات احتمالی برای کاهش التهاب و رشد باکتریها در زخمهای پوستی را نشان داده است و یک مطالعه آزمایشی 2015 در مجله Drugs in Dermatology مزایای آن را در افراد مبتلا به آکنه و منافذ بزرگ پوست نشان داد. مطالعه دیگری نشان داد که استفاده از کلروفیل موضعی در طی 8 هفته باعث بهبود پوست آسیب دیده از آفتاب می شود – اما مطالعات اندک بود.

TikTokers ادعا کرده اند که از کلروفیل به عنوان مکمل کاهش وزن یا نفخ شکم استفاده می کنند ، اما به سختی می توان تحقیقاتی راجع به مزایای آن برای هریک از اینها انجام داد.

آیا مصرف کلروفیل خطری دارد؟

Noelle Reid ، MD ، پزشک پزشکی خانوادگی مبتنی بر LA ، با تایید هیئت مدیره ، به NBC گفت: “با این وجود کلروفیل را انتخاب می کنید ، مطمئن شوید که با دوز کمتری شروع می کنید و فقط در صورت تحمل آن به آهستگی افزایش می یابد. کلروفیلین ممکن است باعث اثرات دستگاه گوارش شود. از جمله اسهال و تغییر رنگ ادرار / مدفوع. مانند هر مکمل دیگری ، همیشه باید قبل از شروع با پزشک خود مشورت کنید ، زیرا در شرایط مزمن ممکن است تداخلات دارویی و سو male اثراتی وجود داشته باشد. “

قهوه Dalgona را فراموش کنید ، آخرین روند تصرف TikTok “proffee” است و در اینجا نحوه تهیه آن آورده شده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>