مستند آلن علیه فارو ادعا می کند وودی آلن از دیلن فارو ، دختر فرزندخوانده اش بدرفتاری کرده است

[ad_1]

آلن علیه فارو، مستند جدید HBO که به تازگی در ایالات متحده پخش شده است ، ادعاهای سو abuse استفاده جنسی علیه وودی آلن ، فیلمساز را بررسی می کند.

این مجموعه چهار بخشی می بیند که دیلن فارو ، دختر خوانده آلن و میا فارو ، ادعاهایی را در مورد سو abuse استفاده جنسی کودکان علیه آلن مطرح می کند. فارو که اکنون 35 ساله است ، در آن زمان هفت ساله بود.

در اینجا همه آنچه را که باید در مورد داستان پشتی بدانید آورده شده است آلن علیه فارو

این مستند درباره چیست؟

طبق خلاصه داستان رسمی HBO ، این مستند “پشت سرگذاشت سال های پر سر و صدا برای آشکار کردن داستان خصوصی یکی از رسوائی های مشهور و عمومی هالیوود است: اتهام سو abuse استفاده جنسی علیه وودی آلن که شامل دیلان ، دختر 7 ساله او بود میا فارو ؛ محاکمه حضانت بعدی آنها ، فاش شدن رابطه آلن با دختر فارو ، سون یی ؛ و پیامدهای بحث برانگیز سالهای بعد. “

نظر لنا دانهام را در مورد نامه دیلن فارو بخوانید

آلن علیه فارو از مصاحبه های اختصاصی با دیلن و میا فارو ، رونان فارو (برادر دیلن) ، دوستان خانوادگی ، بستگان ، محققان و کارشناسان استفاده می کند.

الگوی ترسناک سو abuseاستفاده از طریق اسناد دادگاه ، مدارک پلیس ، تصاویر فیلم خانگی و تماس های ضبط شده بین آلن و فارو که قبلاً شنیده نشده بود ، آشکار می شود.

این مستند همچنین “اثرات آسیب روحی بر روی یک خانواده را بررسی می کند ، و صداهای برجسته فرهنگی را نشان می دهد که بدن آلن را در زمینه گسترده تری کاوش می کنند و در مورد چگونگی افشاگری های عمومی در مورد زندگی شخصی هنرمندان می توانند منجر به ارزیابی مجدد آثار آنها شوند.”


آیا آلن تاکنون به اتهام آزار جنسی کودک متهم شده است؟

در سال 1992 ، هنگامی که زنگ خطر برای اولین بار به صدا درآمد ، آلن این ادعاها را رد کرد. وی آن را نامید: “یک کار غیرعاقلانه و مخرب صدمه آور به کودکان بی گناه به انگیزه های انتقام جویی و خودپسندی”.

در یک تحقیق شش ماهه در سال 1993 نتیجه گیری شد که دیلن مورد سوused استفاده جنسی قرار نگرفته است. یک قاضی رفتار آلن با دیلن را “کاملا ناشایست” خواند اما این رفتار را ماهیت جنسی نمی داند.

بعداً در سال 1993 ، آژانس رفاه کودکان نیویورک از وزارت خدمات اجتماعی امور خارجه تحقیقات 14 ماهه در مورد این اتهامات را متوقف کرد و نتیجه گرفت که مدارک کافی در مورد سو abuse استفاده یا بدرفتاری وجود ندارد.

بنابراین وودی آلن هرگز درمورد ادعاهای سو abuse استفاده جنسی کودک با اتهامی روبرو نشده و بارها ادعاها را رد کرده است

این موضوع در سال 2014 وقتی آلن جایزه یک عمر موفقیت را دریافت کرد ، دوباره مطرح شد و میا و رونان فارو علیه آلن صحبت کردند. در روباز نیویورک تایمز نامه ، آلن نوشت: “من دیلن را بدرفتاری نکردم”.


آیا او به این مستند پاسخ داده است؟

آلن علیه فارو “کیفرخواست وحشتناکی از وودی آلن” خوانده شده است و بسیاری گزارش کرده اند که این مطمئناً به کار وی پایان می دهد.

اما در بیانیه ای که به هالیوود ریپورتر، آلن و همسرش سون-یی پروین (دختر خوانده میا فارو) گفتند كه سازندگان فیلم “سالها با همكاری پنهانی با فاروها و توانمندسازهای آنها برای ایجاد یك كار كلاهبرداری مملو از دروغ ها صرف كردند”.

می توانم تماشا کنم آلن علیه فارو در بریتانیا؟

نه هنوز. انتظار می رود این مستند در اواخر سال در انگلیس پخش شود اما هنوز جزئیات آن تأیید نشده است.

می توانید پیش نمایش تریلر زیر را مشاهده کنید …

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>