مستند منحنی های خطرناک مستند BBC: از Thicc مطلع شوید ، در مورد سو Of استفاده از آپاتین بیمار شوید

[ad_1]

رسانه های اجتماعی می توانند مکانی سمی و خطرناک باشند ، خصوصاً در مورد تصویر بدن و سلامت روان.

در سال های اخیر ، چهره های ساعت شنی غیرممکن مانند کیم کارداشیان ، کایلی جنر و کاردی B به صورت آنلاین در نظر گرفته شده اند و در بعضی موارد متأسفانه زنان برای رسیدن به چنین اندام های “ضخیم ضخیم” – یعنی کمر بسیار باریک با لگن های خمیده.

مستندی جدید برای بی بی سی سه با عنوان منحنی های خطرناک: Thicc دریافت می کنید ، بیمار می شوید؟ افزایش زنانی را که یک ماده محرک اشتها بدون مجوز و در عین حال به طور گسترده در دسترس دارند به نام Apetamin ، بررسی می کند. این مستند که امروز به نمایش در می آید ، توسط الوتو موواما ، مدل و تأثیرگذار 19 ساله ارائه شده است که وی همچنین از آپتامین برای بدست آوردن بدنی ضخیم و ضخیم استفاده کرده و عوارض جانبی از جمله خواب آلودگی و حالت تهوع را در پی داشته است.

Apetamin که توسط شرکت دارویی هند TIL Healthcare تولید شده است ، توسط سازمان تنظیم مقررات داروها و محصولات بهداشتی برای مصرف ایمن مورد تأیید قرار نگرفته است ، و همچنین حاوی یک آنتی هیستامین آرامبخش – هیدروکلراید سیپروهپتادین – است که برای درمان آلرژی استفاده می شود و از طریق نسخه در انگلیس در دسترس است. فقط.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

دولت در حال بررسی استفاده از BMI است – و برای کسانی که با استانداردهای زیبایی غیرممکن رشد کرده اند فوق العاده هیجان انگیز است

در این مستند ، آلتو می گوید: “من به كایلی جنر نگاه می كنم زیرا او بسیار تأثیرگذار است و بسیار الهام بخش است و بدن او را بسیار دوست دارم. احساس می كنم اگر می خواهید آن را بزرگ كنید باید به طریقی خاص نگاه كنید.”

شرح رسمی برای منحنی های خطرناک: Thicc را دریافت می کنید ، بیمار می شوید؟ خوانده می شود: “برای آلتو ، یک مدل 19 ساله ، داشتن اندامی ضخیم و ضخیم” کلید دوست داشتن بیشتر و کار بیشتر به نظر می رسد. او یکی از هزاران زن در سراسر جهان است که از آپتامین ، یک محرک اشتها برای تبلیغات اجتماعی استفاده می کند تأثیرگذارهای رسانه ای به عنوان یک راه حل سریع برای چهره ساعت شنی شدید که توسط مشاهیر مانند کیم کارداشیان محبوب شده است.

“به طور گسترده در اینترنت موجود است. اما آنچه بسیاری از آن مطلع نیستند این است كه آپتامین دارویی غیر مجاز است و استفاده نادرست از این شربت” معجزه گر “آسیب جدی می زند.

“وقتی آلتو آن را گرفت ، آنقدر خواب آلود بود كه پشت میز مدرسه اش خوابید. وقتی مادرش آن را گرفت ، به كما رفت. دیگران تصادف كردند ، از پله ها پایین افتادند و از كبد رنج بردند. آلتو تصمیم می گیرد كه تحقیق کنید ، و کشف کنید که مردم تا کجا می توانند ظاهر اینستاگرام را ببینند – و اینکه آیا واقعا ارزش خطر را دارد ، کشف کنید. “

آلتو پس از مخفی کاری در این مستند ، متوجه می شود که خرید آپاتامین به چه آسانی است. او می گوید: “واقعاً ناراحت کننده است که دختران آنجا وجود دارند که خود را به خطر می اندازند تا فقط به یک روش خاص نگاه کنند.”

“وقتی همه این شخصیتهای عمومی را می بینید – مانند کیم کارداشیان و کایلی جنر ، و همه این افراد مشهور دیگر که بدن زیبایی دارند – همه ما فراموش می کنیم که بدن واقعی آنها نیست. آنها هزینه آن را پرداخت کرده اند. شما به این هدف نخواهید رسید” نگاه کامل “؛ غیرواقعی است مگر اینکه جراحی شوید. خودتان را به خطر می اندازید.”

منحنی های خطرناک: Thicc را دریافت می کنید ، بیمار می شوید؟ از 21 آوریل در BBC iPlayer BBC تماشا می شود.

مونرو برگدورف می گوید حمله اینترنت به جنجال روتوش Khloe Kardashian “ضد انسانی ، ضد زن و ضد انسانی” است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>