مشاهده هر نگاه از نمایش پاییز / زمستان 2021 شانل

[ad_1]

نمایش های IRL شانل افسانه ای هستند … مجموعه ها فراتر از حماسه هستند. فارل ویلیامز باند پرواز را پیاده طی کرده است. برای پاییز 2014 ، Grand Palais به یک سوپرمارکت با قفسه هایی کاملاً انبارشده تبدیل شد که در آن می توانستید به میوه و سبزیجات کمک کنید (اگرچه نگهبانان شما را از مصرف مواد غذایی با مارک C جدا کردند.) این یک بار ، یک موشک واقعی در انتهای راه باریک. جیجی حدید مانند شیک ترین گلی که تاکنون دیده اید ، یک دروازه بان را از باند خارج کرد.

اما چگونه می توانید با ارائه دیجیتال آن جادو را از نو بسازید؟ برخی از طراحان به سادگی ویدئویی از باریک خود ضبط کرده اند ، برخی از آنها مجموعه خود را در یک جعبه با پارچه های پارچه ای و طرح هایی برای برش ارائه می دهند. دیگران برای انتقال پیام خود ، مینی فیلم حماسی ایجاد می کنند. Chanel شیک و جذاب آن را دوباره مرتبط کرده و آن را مرتبط و واقعی جلوه داده است.

در حالی که ساعت شمارش معکوس چند ثانیه تا آغاز نمایش امروز صبح دور می شد ، اعضای سفیران شنل (به صورت جداگانه) در یک استودیوی سفید آویزان بودند ، دقیقاً همان کاری را که ما در خانه بودیم. در انتظار. تعجب می کنید که آیا وقت داشتیم یک قهوه بخوریم؟ با خنداختن که ما به موقع آماده بودیم. مدل هایی که به صفحه ضربه می زدند و می پرسیدند آیا می توانیم آنها را بشنویم (آنجا بوده ایم) یا با زمزمه گفتند: “آیا این چیز روشن است؟” (این کار را انجام داده است.) کارولین دی میگرت در روپوش نشست و موهایش را در یک عمامه حوله ای قرار داد. جی اژدها رقصید. میشل گاوبرت دی جی.

25 مورد ضروری WFH برای تحمل بیشتر جلسات بزرگنمایی بدون وقفه

و سپس ، “نمایش” در کوچه پس کوچه های پاریس با مدل هایی که از خیابان به عنوان راه باریک خود استفاده می کردند (اثبات می کند که اصل سبک خیابان مرده نیست) قبل از رفتن به لانه زیرزمینی Castel – یک باشگاه خصوصی که از زمان دهه شصت ، میزبان لو موند پاریس است.

مدل ها – همه با خط چشم مشکی مرکب ، و بسیاری از آنها با موهای صاف اتو شده و حاشیه های بسیار تیز – لباس های خود را در چک کت رها کردند (به هیچ وجه نمی توانم یکی از کت های بزرگ سینه دوتایی سرسبز که در نمایشگاه ظاهر شد را چک کنم ) قبل از رفتن به بالا و پایین ، دست زدن به آرایش خود و به طور کلی الهام بخش برنامه ریزی طولانی مدت لباس غفلت شده Out Out.

در طول LFW دیجیتال ، این طراحانی هستند که به دنبال مد پایدار و تغییرات آگاهانه هستند

یک پارچه کریستال کریستال پوشیده شده احتمالاً همانند جوراب شلواری هایی که امسال در سراسر خوراک شما وجود داشته اند ، به عنوان شلوار جین شلوار جین خاکستری و با آرم های C دوتایی پراکنده می شوند ، به یک نماد اینستاگرام تبدیل می شوند. یک لباس لغزش پولکینی رنگین کمانی در فضای اتاق می درخشد در حالی که کت چرم طلایی می تواند لباس بیرونی ایده آل برای تشویق روزهای خاکستری پاییز باشد. کت های تویز و بزرگ سایز بزرگترین گزینه – و عمل گرایانه تر – برای جمع شدن در هنگام بازگشت به مسافرت خواهند بود در حالی که کت های شیک و کلاسیک به سبک شانل با خز جعلی مشکی فرفری و با تزئینات صورتی وارد می شوند.

لباس های مخصوص عروس و سالوت برای آرم اسکی وجود داشت. مدیر خلاق ویرجینی ویارد گفت که او از “فضای تعطیلات اسکی ، که من آن را دوست دارم ، و ایده خاصی از شیک پاریس ، از دهه 1970 تا کنون ، الهام گرفته است.” کفش های باله دنباله ای ، چکمه های پوشیده از پوست گوسفند و چکمه های پف دار مبتکرانه که برای نشان دادن چکمه های نقره ای “برای رقص” از حالت فشرده خارج می شوند ، همگی از موارد اضافی مطلوب و کاربردی در کمد لباس رویایی شما در این پاییز است.

هر نگاهی را اینجا ببینید See

شیک ترین مارک های مد فرانسوی با قیمت متوسط ​​برای بدست آوردن سبک بی نقص دختر پاریسی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>