مشاوره تخصصی مالی: دانشجوی تمام وقت در زمینه امور مالی همه گیر Furlough

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: غواصی هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
ما قصد داریم این تابو پول را بشکنیم ، ما در مورد همه امور مالی شخصی از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی صحبت می کنیم. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه از نظر مالی به ما می پردازد و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …

من یک مدیر بازاریابی در یک کار جدید 32k £ در سال هستم. اکنون که در یک نقش تمام وقت هستم ، چگونه می توانم پس انداز خود را تنظیم کنم و از نظر مالی آینده خود را اثبات کنم؟

لیلی * دانشجوی 23 ساله ای است که در خانه با خانواده در ساکسکس غربی زندگی می کند. او در حال تحصیل برای مدرک خود است ، و در حال حاضر از کار نیمه وقت خود جدا شده است. این ماه پول او است …

من در حال حاضر برای یک مدرک تحصیل می کنم اما بدهی دانشجویی ندارم زیرا بورسیه کامل هستم. با این حال ، من کاملاً خودم تأمین مالی می شوم ، زیرا واجد شرایط مالی دانشجویان نیستم و این باعث ایجاد فشار مالی زیادی شده است.

من هنوز در خانه زندگی می کنم ، بنابراین از اجاره بها کمال تشکر را دارم زیرا می توانم در کنار مدرک تحصیلی خود ، یک کار نیمه وقت نیز انجام دهم. من در حال حاضر دستپاچه شده ام ، و این آرامش است زیرا در اولین قفل کار قبلی خود را از دست دادم.

من همیشه درمورد هزینه هایم محتاط بوده ام و دوست دارم در صورت بروز اتفاق غیرمنتظره ، مثلاً خراب شدن ماشینم ، یک شبکه ایمنی داشته باشم. قبل از قفل من به طور مداوم نگران هزینه های رفت و آمد / زندگی نیستم ، اما تحصیل در خانه به معنای فشار مالی کمتر است.

در آینده واقعاً دوست دارم چیزی داشته باشم و آزادی مالی داشته باشم. بعید است که برای خرید خانه از بستگانم کمک مالی دریافت کنم ، بنابراین من علاقه مندم که در انجام برنامه های مالی فعالی فعال باشم تا در آینده رویایم را به واقعیت تبدیل کنم. من همیشه مشتاقانه می دانم که مبلغ ایده آل برای پس انداز در هر ماه چقدر است و متوسط ​​مبلغ سپرده چقدر است ، بنابراین می توانم محک بزنم.

من در تابستان 2021 فارغ التحصیل می شوم و درخواست کارورزی را در نظر گرفتم ، اما بسیاری از آنها بدون حقوق هستند ، که برای من پایدار نیست. بنابراین در حالت ایده آل دوست دارم نقشی تمام وقت داشته باشم.

من مدیر رستوران هستم و فقط پس انداز کرده ام. چگونه می توانم از ماهیانه 1650 پوند خود نهایت استفاده را ببرم؟

حسابهای من

حساب جاری: 580 پوند
حساب پس انداز: 2900 پوند

درآمد من

حقوق سالانه: 6،960 پوند [untaxed, as it is below the income tax threshold]
دستمزد ماهانه: 580 پوند
هرگونه درآمد دیگر: 0 پوند

کارهای من

اجاره: 300 پوند
صورتحساب: تلفن ، 13 پوند ؛ مالیات جاده ای / بیمه ، 67 پوند
دیگر: سعی می کنم ماهی 50 پوند پس انداز کنم
سر و صدا این ماه: قهوه غذای آماده عجیب و غریب #lockdownlife؛ پیتزا آماده ، 10 پوند مراقبت از پوست ، 110 پوند (برگرفته از پس انداز – هزینه منظم نیست).
بودجه هفتگی: 20 پوند برای فروشگاه مواد غذایی ، 15 پوند برای سوخت
آنچه در این ماه صرف کردم: 580 پوند

بدهی های من

اضافه برداشت حساب بانکی دانشجویی: 500 پوند

نظرات من

آنچه می خواهم برای آن ذخیره کنم: من می خواهم در زمین سرمایه گذاری کنم / خانه ای بخرم.
چگونه می خواهم پول خود را برای آینده برنامه ریزی کنم: من می خواهم ISA سهام و سهام راه اندازی کنم ، اما گاهی اوقات مرا تحت تأثیر تأمین کنندگان و منابعی قرار می دهم که از شروع تأسیس یکی دیگر از آنها را جذب می کنم.
بدترین عادت پول من: هیچ هزینه ای بین من وجود ندارد. من یا هیچ پولی برای خودم خرج نمی کنم ، یا خیلی زیاد با یک بار هزینه می کنم.
نگرانی بزرگترین پول من: هیچ وقت آزادی مالی ندارم که خودم راحت زندگی کنم یا صاحب چیزی هستم.
حال و هوای کنونی پول: 🥴 😢

مطابق با طالع بینی ، در اینجا وضعیت مالی شما در سال 2021 نشان داده خواهد شد

کارشناس ما چه می گوید

1. شما کار خوبی انجام می دهید
من می دانم که در بشقاب شما در حال حاضر چیزهای زیادی وجود دارد ، اما باید گفت: شما یک جهنم زیادی برای افتخار دارید. شما 23 ساله هستید ، یک دانشجوی شاغل ، با از دست دادن شغل روبرو شده اید ، و به نتایج فعلی خود نگاه می کنید ، حداقل چهار ماه یک صندوق اضطراری دارید که می تواند شما را تحت پوشش قرار دهد. شما در جای خوبی هستید ، پس لحظه ای وقت بگذارید تا بفهمید چه چیزهایی را به دست آورده اید. این البته زندگی از طریق عدم اطمینان از آنچه در پیش است را آسان نمی کند. به جای اینکه تحت تأثیر تصویر کلان و امیدهای طولانی مدت قرار گیرید ، بیایید بر روی آنچه می توانید برای آینده کوتاه مدت خود انجام دهید تمرکز کنیم تا کمتر نگران شوید.

2. کوتاه مدت
اول ، این به معنای مواجهه با ترسهای بزرگ است. بگذارید بگوییم شما در ماه آوریل به کار خود بر نمی گردید ، یا یافتن کار چند ماه بیشتر از آنچه انتظار می رود طول می کشد. به این س questionsالات فکر کنید 1) برای دیدن خود چقدر باید پس انداز کنید؟ 2) فاصله پس انداز فعلی شما با این رقم چقدر است؟ با این حساب ، می توانید به راحتی محاسبه کنید که هر ماه باید چه مقدار کنار بگذارید. شاید ماهی 50 پوند شما آن را کاهش دهد؟ اما اگر نه ، پس بیایید در مورد بودجه صحبت کنیم.

3. رئیس بودجه
حال ، در حالی که من اولین کسی هستم که پیشنهاد می کند پیتزای آماده در این مرحله تقریباً یک سرویس ضروری است ، سعی کنید آن را در بودجه ماهانه لحاظ کنید. برنامه های بانکداری آزاد دوست شما هستند. یولت اساساً یک مادربزرگ پری برای امور مالی شماست. همه حسابهای خود را در یک مکان ببینید ، برای تقریباً هر چیزی بودجه تعیین کنید و هنگامی که از مسیر خارج می شوید به آرامی به شما یادآوری می کند. نبوغ خداحافظ اکسل

4. وقت دارید
بیایید بگوییم شما هر روز بین ژانویه 1970 و جولای 2017 را انتخاب کردید و تصمیم گرفتید فقط برای آن روز سرمایه گذاری کنید. بر اساس داده های تاریخی بورس ، شما 53.5٪ احتمال پول درامد دارید ، همچنین می توانید پول خود را در کازینو سیاه بپوشید. ده سال در آن دوره سرمایه گذاری کنید و شانس شما تا 98.6٪ افزایش می یابد! فراز و نشیب هنگام سرمایه گذاری اجتناب ناپذیر است ، اما در طولانی مدت است که این دست اندازها از بین می روند. کلید سرمایه گذاری داشتن منابع یا دانش مناسب نیست (از برادران معامله گر که چیز دیگری به شما نمی گویند چشم پوشی کنید). شما واقعاً فقط به زمان احتیاج دارید ، چیزی که بیل دارید.

5. ادامه دهید
بنابراین چگونه می توانید جوجه ریزی را متوقف کرده و سرمایه گذاری کنید؟ شما در حال حاضر در مسیر درستی هستید ، اما در مورد ISA سهام و سهام مادام العمر چطور؟ سالانه حداکثر 4000 پوند سرمایه گذاری کنید ، هیچ پولی که می گیرید هیچ مالیاتی پرداخت نکنید و تا 1000 پوند از دولت رایگان دریافت کنید. برد – برد. پس انداز پس انداز شده را می توان در یک خانه (زیر 450،000 پوند) قرار داد یا به بازنشستگی شما کمک کرد. شما می توانید در مورد آنها بیشتر بیاموزید و در انتخاب یک ارائه دهنده در من کمک بگیرید [link url=”https://www.gofundyourself.co/lisa”]راهنمای / پیوند LISA].

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید. * نام تغییر کرده است.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ از طریق [email protected] با ما در تماس باشید تا دفترچه یادداشت پول خود را برای دستیابی به مشاوره متخصص و متناسب با امور مالی ما ارسال کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند یا خیر.
فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید فیس بوک GLAMOUR ، Money Matters ، بپیوندید.

این 10 عادت ضروری پس انداز می تواند * بالاخره * به شما کمک کند یک بافر مالی برای سال 2021 و بعد از آن بسازید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>