مشاوره مالی خبره: امور مالی همه گیر حرفه ای رسانه ها

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: شیرجه هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
ما قصد داریم این تابو پول را بشکنیم ، ما در مورد همه امور مالی شخصی از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی صحبت می کنیم. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه از نظر اقتصادی به ما کمک می کند و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …

من ماهیانه 1800 پوند در تبلیغات کار می کنم – اما تقریباً نیمی از آن با اجاره من در لندن است. چگونه می توانم پس انداز کافی برای ترک کار و مهاجرت به خارج از کشور داشته باشم؟

سوزی * 31 ساله است ، تمام وقت در رسانه ها در لندن کار می کند و به تازگی یک خانه جدید با همسرش خریداری کرده است. احساس عدم امنیت شغلی او را مضطرب می کند که اگر بخواهد شغل خود را از دست بدهد دیگر قادر به پرداخت وام خود نیست. این دفتر خاطرات پول اوست …

من با شوهرم در لندن زندگی می کنم. ما تازه به خانه دوم خود نقل مکان کرده ایم – از اولین آپارتمان خود برای خرید یک خانه کوچک دو تخته بزرگتر استفاده کردیم تا از تعطیلات تمبر استفاده کنیم و بیش از 25 هزار پوند صرفه جویی کنید.

من تمام وقت در رسانه ها در لندن کار می کنم و پنج سال است که در شغل فعلی خود مشغول به کار هستم. من از کارم لذت می برم ، اما بازسازی های مداوم وجود دارد ، بنابراین من همیشه نگران این هستم که آیا از کار من خلاص خواهد شد یا خیر. با این حال ، امنیت پنج سال بودن در آنجا وجود دارد ، بنابراین من می دانم که اگر این اتفاق می افتد حداقل من باید کمی مراقب باشم.

در شرایط کنونی همه گیر و با توجه به هزینه رهن من ، این نگرانی را برای من ایجاد می کند که اگر شغل خود را از دست بدهم ، نمی توانم شخص دیگری پیدا کنم. و من نگران هستم که هرگونه پول اضافی به سرعت خشک شود ، بنابراین من برای پوشش وام خود تلاش خواهم کرد.

من خوش شانس بوده ام که Covid-19 تاثیری در شغل و امور مالی من نداشته است و به دلیل مسافرت نکردن یا بیرون رفتن در هنگام قفل کردن ، قبل از خرید خانه جدید موفق به پس انداز شدم. اما من نگران هستم که ما ممکن است با رهن جدید کمی خودمان را کشیده باشیم ، بنابراین اگر هر یک از ما شغل خود را از دست بدهیم ، برای پرداخت وام های رهن مشکل است.

5 درس مالی ضروری که ما از TikTok آموخته ایم و شما * باید * بدانید

حسابهای من

حساب جاری: 900 پوند
حساب پس انداز: 1000 پوند

درآمد من

حقوق سالانه: 53000 پوند پیش مالیات ؛ 34،440 پوند پس از مالیات
دستمزد ماهانه: پیش از مالیات 4،416 پوند ؛ 2،870 پوند پس از مالیات
سایر پرداخت های دریافتی: 0 پوند

کارهای من

رهن: 2000 پوند (به طور مساوی با همسرم تقسیم می شود)
صورتحساب: (همه به طور مساوی با شوهر تقسیم می شوند) گاز و برق ، 150 پوند ؛ مالیات شورا ، 250 پوند باند پهن ، 50 پوند ؛ آسمان ، 40 پوند قبض تلفن ، 30 پوند
دیگر: 500 پوند پس انداز
سرریز: 100 پوند (معمولاً آمازون)
بودجه هفتگی: من یکی ندارم
آنچه در این ماه صرف کردم: 3000 پوند کارت اعتباری ام ، و روزهای تعطیل را رزرو کردم.

وام دانشجویی: ماهیانه 400 پوند
کارت اعتباری: در حال حاضر 400 پوند برای پرداخت کردن

نظرات من

آنچه می خواهم برای آن ذخیره کنم: یک خانواده ، یک شیروانی ، تعطیلات
چگونه می خواهم پول خود را برای آینده برنامه ریزی کنم: من حقوق بازنشستگی دارم ، اما برای آینده نیز کمی به ارث بستگی دارم.
بدترین عادت پول من: وقتی حوصله ام سر می رود در آمازون هزینه می کنم.
نگرانی بزرگترین پول من: شغل خود را از دست داده و قادر به پرداخت هزینه های وام خود نیستم.
حال و هوای کنونی پول: 😟 😧

من یک کارگر اصلی با 42 هزار پوند در سال هستم ، اما جدایی باعث شده است که با بدهی ها دست و پنجه نرم کنم. چگونه می توانم همه آن را پرداخت کنم و پس اندازم را بسازم؟

کارشناس ما چه می گوید

1. تنظیم ترس
اضطراب مالی واقعی است اما به نظر می رسد آنچه واقعاً شما را نگران کرده ناشناخته و بعید است. بیایید با “تنظیم ترس” شروع کنیم. این یک روش مفید برای این نوع نگرانی است و به شما کمک می کند اضطراب را به مرحله عمل تبدیل کنید.
برای هر سناریویی که نگران آن هستید ، س throughالات زیر را انجام دهید:

  • تعریف – بدترین اتفاقاتی که می تواند بیفتد چیست؟
  • جلوگیری کنید – چگونه می توانم از بروز هر یک جلوگیری کنم؟
  • تعمیر – در صورت بروز بدترین حالت ، چگونه می توانم آن را برطرف کنم؟

برای هر سناریوی ترس آور ، باید بررسی کنید که آیا از نظر اقتصادی آمادگی دارید.

2. شبکه ایمنی
یک قدم بزرگ برای مقابله با این ترس از عدم پرداخت وام های رهنی ، ایجاد صندوق اضطراری شما است. خبر خوب ، شما قبلاً می دانید که می توانید پس انداز کنید (برای اثبات آن خانه دارید!) اما بودجه در اینجا کمک بزرگی خواهد کرد. یک استراتژی بودجه بندی که من آن را دوست دارم ، مدل تطبیق یافته 50:30:20 است. به طور خلاصه ، هزینه های خود را به نیازها ، خواسته ها و اهداف تقسیم کنید و اهداف ماهانه * واقعی * را برای هر گروه تعیین کنید. در حال حاضر ، اولویت شما “اهداف” است ، به طور خاص ، پس انداز برای آن صندوق اضطراری. به یاد داشته باشید ، شما همچنین باید در مورد موارد گران قیمت یکبار مصرف و نیازهای بزرگ (یک لپ تاپ جدید ، آن مکالمه اتاق زیر شیروانی ، تعطیلات رویایی و غیره) حساب کنید. در مورد آنچه در سال آینده خریداری خواهید کرد فکر کنید و به عقب کار کنید: چقدر آیا شما نیاز به کنار گذاشتن؟ از همه مهمتر ، بودجه شما باید به شما اجازه دهد بدون تکیه بر کارت اعتباری خود به خوبی زندگی کنید و پس انداز کنید.

3. برنامه شما B
ناامنی شغلی بمکد ، اما تمرکز بر آنچه می توانید کنترل کنید و واقعیت فعلی راهی برای پیش بردن است. نگرانی از اینکه هرگز شغل دیگری پیدا نخواهید کرد قابل درک است ، اما بعید است چنین اتفاقی بیفتد. در عوض ، یک برنامه بازی ایجاد کنید. در محل کار ، با اعتماد به نفس ، حرفه ای باشید و یک کار عالی را ادامه دهید. قرارداد خود را برای جزئیات دوره های اعلامیه بررسی کنید و حقوق شغلی خود را روشن کنید. خارج از وظیفه ، یک طرح پشتیبان تهیه کنید. سایر فرصتهای شغلی را از نزدیک تحت نظر داشته باشید و با استخدام کنندگان دوست شوید. گاهی اوقات اضافه کاری می تواند یک نعمت باشد.

4. برنامه بازنشستگی
هنگامی که با ترس فوری کنار آمدید ، می توانید کمی دورتر به جاده نگاه کنید. اعتماد به ارث هرچقدر وسوسه انگیز باشد ، کاری خطرناک است. مالیات بر ارث و هزینه مراقبت از چشم فقط ممکن است افزایش یابد. آنچه می توانید انجام دهید تا بیشترین استفاده را از حقوق بازنشستگی خود ببرید. در مورد آنچه که کارفرمای شما ارائه داده است مطلع شوید و آنچه را که می توانید کمک کنید. برخی حتی سخاوتمندانه با آنچه شما در آن مشارکت دارید تا٪ مشخصی مطابقت دارند. هنوز احساس گیجی می کنید؟ این دوره مستر کلاس بازنشستگی رایگان می تواند مفید باشد.

5. بزوس ها را بزنید
اگر یک نفر وجود داشته باشد که توانایی پس انداز شما را از بین ببرد و شما را در درک آنچه در واقع این پول صرف شده است درک کند ، این جف بزوس آمازون است. تا به حال به تاریخ آمازون خود پرداخته اید تا هزینه سالانه خود را ببینید؟ وحشتناک یا ترسناک تر ، به درصد خریدهایی که دوباره انجام می دهید نگاه کرده اید؟ اگر واقعاً با عادت آمازون خود دست و پنجه نرم می کنید ، و می خواهید Bezos را از بین ببرید ، می توانید Prime (خسته نباشید …) را خسته کنید. اولا ، این 95 پوند اضافی در سال است که می توانید پس انداز کنید و ثانیا ، بدون تحویل شیرین روز آینده ، آمازون کمی جذاب تر می شود.

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید. * نام تغییر کرده است.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ از طریق [email protected] با ما در تماس باشید تا دفترچه یادداشت پول خود را برای دستیابی به مشاوره متخصص و متناسب با امور مالی ما ارسال کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.
فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید GLAMOUR در فیس بوک ، Money Matters ، بپیوندید.

یک راهنمای واقعا ساده برای ISA و نحوه انتخاب یک روش مناسب برای پس انداز خود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>