مشاوره مالی خبره: امور مالی همه گیر کارگران مراقبت های اجتماعی NHS

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: غواصی هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
ما قصد داریم این تابو پول را بشکنیم ، ما در مورد همه امور مالی شخصی صحبت می کنیم ، از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه از نظر مالی به ما کمک می کند و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …

فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید فیس بوک GLAMOUR ، Money Matters ، بپیوندید و از طریق آدرس [email protected] با ما در تماس باشید و دفترچه یادداشت پول ناشناس خود را ارائه دهید.

من 31 ساله هستم ، تازه مجرد هستم و قابلمه پس انداز 12 هزار پوندی دارم – آیا ممکن است خودم بتوانم یک آپارتمان بخرم؟

لوئیز * یک مددکار اجتماعی 25 ساله است که در استفوردشایر زندگی می کند. او پس از جدایی وام خود را به تنهایی پرداخت می کند و نگران مسئولیت مالی این است که لذت 20 سالگی خود را از دست داده است. این ماه پول او است …

من چهار سال است که یک مددکار اجتماعی هستم و در یک تیم مراقبت اجتماعی بزرگسالان در NHS کار می کنم – به همین دلیل به دلیل Covid هیچ وقفه ای در کار نداشته ام. من علیرغم استرس شغل خود را دوست دارم و می دانم که خوش شانس هستم که در تمام بیماری های همه گیر استخدام شده ام.

من بعد از شروع اولین قفل در حالی که من و همسر سابقم با هم در حال خرید خانه بودیم مجرد شدم. من مجبور شدم از فروش خود عقب بروم اما خوشبختانه هنوز در موقعیتی بودم که بتوانم خودم بخرم و در اکتبر سال گذشته یک خانه دو طبقه تختخوابی خریداری کردم.

همانطور که خودم هستم (به غیر از دو گربه خودم) ، بیشتر درآمد من به رهن و صورت حساب ها می رود. چند ماه گذشته نیز گران بود زیرا مجبور به خرید چیزهایی مانند ماشین لباسشویی ، خشک کن و ماشین چمن زنی شدم. ماشین من در طول یک سال گذشته یا در تعمیرات هزینه های زیادی برای من داشته است و من باید یک ماشین قابل اعتماد برای کار داشته باشم بنابراین در چند ماه آینده باید یک ماشین جدید بخرم. پس انداز من به من اجازه نمی دهد که هر چیز قابل اطمینان را به طور کامل خریداری کنم و من واقعاً نگران این هستم که وارد معامله مالی شوم زیرا این کار حتی درآمد بیشتری از ماهانه من را خواهد گرفت.

اگرچه تاکنون از نظر مالی تصمیمات معقول و منطقی گرفته ام ، اما نگرانم که به اندازه کافی از 20 سالگی لذت نمی برم و به دوستانی که به تعطیلات خارق العاده می روند – که توانایی پرداخت آنها را ندارم – حسادت می کنم. آیا من خیلی نگرانم؟ چگونه می توانم اطمینان حاصل کنم که همه وسایل ضروری من پوشیده شده اما هنوز پول کافی برای احساس لذت بردن از زندگی را دارم؟

می خواهید پس انداز برای خانه اول خود را شروع کنید؟ اینها نکات کاربردی است * همه * می توانند امتحان کنند

حسابهای من

حساب جاری: تقریباً 500 پوند
حساب پس انداز: 4500 پوند

درآمد من

حقوق سالانه: 31،365 پوند پیش از مالیات ؛ 22،050 پوند مالیات و کسورات
دستمزد ماهانه: 2،613.75 پوند قبل از مالیات ؛ 1.837.26 پوند مالیات و کسورات
سایر پرداخت های دریافتی: هیچ یک

کارهای من

رهن: 440 پوند
صورتحساب: حدود 310 پوند در ماه بابت مالیات شورا و خدمات شهری. ماهیانه 30 پوند برای لنزهای تماسی من. ماهیانه 15 پوند برای بیمه حیوانات خانگی. ماهیانه 12 پوند برای قبض تلفن (فقط به این دلیل که من تلفن را دارم) 60 پوند در ماه بیمه اتومبیل. من همه اینها را یک روز بعد از روز پرداخت به یک حساب جاری جداگانه وارد می کنم بنابراین نمی توانم آنها را خرج کنم.
دیگر: 10 پوند Netflix ، 10 پوند در Spotify. £ 60-80 پوند سوخت برای مسافت پیموده شده شخصی (می توانم مسافت پیموده شده کار را ادعا کنم).
من همچنین ماهیانه 280 پوند پس انداز کردم.
سرریز: من هزینه های زیادی را برای کارهای خودمراقبتی مانند ماسک صورت / بمب حمام و آرایش صرف می کنم – احتمالاً ماهیانه حدود 60 پوند اما سعی می کنم این موضوع را کاهش دهم.
بودجه هفتگی: من واقعاً بودجه هفتگی ندارم ، فقط آنچه را که پس از پرداخت صورتحساب ، وام مسکن پرداخت شده و به حساب پس انداز خود وارد کردم ، خرج می کنم.
آنچه در این ماه صرف کردم: 250 پوند تاکنون در حدود نیمی از ماه (به استثنای رهن ، اسکناس و قابلمه پس انداز)

بدهی های من

من کارت اعتباری دارم ، اما سعی کنید اغلب از آن استفاده نکنید و در صورت پرداخت هر ماه آن را پرداخت کنید. تنها بدهی های من وام دانشجویی من است (که ماهیانه کمتر از 40 پوند در ماه به طور خودکار از حقوق من کسر می شود) و وام من.

نظرات من

آنچه می خواهم برای آن ذخیره کنم: یک اتومبیل اولویت اصلی است. من همچنین واقعاً احتمالاً سال آینده با دوستانم به تعطیلات خوبی می روم ، که احساس می کنم پس از کار در همه گیری ها و جدایی از آنها ، لیاقت آنها را دارم!
چگونه می خواهم پول خود را برای آینده برنامه ریزی کنم: من می خواهم احساس کنم که یک پس انداز پس انداز دارم در صورتی که هر لحظه اوضاع به اشتباه پیش برود. من یک برنامه خوب بازنشستگی دارم بنابراین نگرانی نیست. من ایده سرمایه گذاری را دوست دارم اما واقعاً نمی دانم از کجا شروع کنم.
بدترین عادت پول من: از آنجا که من اغلب از کار خود تحت فشار قرار می گیرم ، فکر می کنم برای راحتی کار بیشتر هزینه می کنم – به عنوان مثال سفارشات آنلاین و پرداخت هزینه تحویل یا استفاده از چیزهایی مانند Hello Fresh برای غذای خود برای صرفه جویی در وقت.
نگرانی بزرگترین پول من: من احساس می کنم که همه دستمزد من صرف “زندگی” و تصمیمات معقول با مقدار زیادی درآمد قابل استفاده به جای لذت بردن از زندگی است و من نگرانم که همیشه اینطور باشد.
حال و هوای کنونی پول: 😞 🤯

من 26 سال دارم که 29 هزار پوند درآمد دارم ، چگونه می توانم پس انداز خود را افزایش دهم و اکنون امتیاز خوبی کسب کنم تا خودم را برای آینده تنظیم کنم؟

آنچه کارشناس خبره ما می گوید آلیس

برای داشتن ماشین جدید خود: اگر چرخ های جدید اولویت اصلی هستند و اتومبیل فعلی شما واقعاً روز خودش را داشته است ، ابتدا اجازه دهید این سوال را حل کنیم. خرید نقدی بدیهی است ارزانترین گزینه است ، اما اگر این واقعا امکان پذیر نیست و می خواهید در پایان مالکیت کامل ماشین را داشته باشید ، دو گزینه پیش رو دارید (هشدار دهید: این مورد به همان اندازه خشک شدن مالی شخصی است) A) خرید با کارت اعتباری 0٪. برخی از فروشندگان کارت های اعتباری را می پذیرند اما اگر این مسیر را ادامه دهید ، بسیار مهم است که بتوانید در مدت 0٪ کل مبلغ را پرداخت کنید (در حال حاضر حداکثر 20 ماه است) ب) وام شخصی. وقت بیشتری برای پرداخت آن خواهید داشت (حداکثر 7 سال) و ممکن است بیش از کارت اعتباری بتوانید وام بگیرید. با توجه به اینکه پس انداز مناسبی داشته اید ، می توانید با قرار دادن سپرده ای بیشتر ، آنچه را پرداخت می کنید کاهش دهید اما فقط مطمئن شوید که هنوز یک صندوق اضطراری مناسب دارید. سرانجام ، خرید اجاره در جایی که وام در مقابل خودرو تأمین شده و توسط فروشنده تنظیم شده است ، دارید. شما با یک برنامه بازپرداخت موافقت می کنید ، سپرده گذاری می کنید (معمولاً 10٪ +) و فقط هنگامی که آخرین پرداخت انجام می شود مالک ماشین هستید. نکته قابل تامل این است که آیا می خواهید جدید خریداری کنید یا نه. شما همیشه برای اتومبیل های جدید حق بیمه پرداخت می کنید و با خرید کرایه ای ، احتمال معامله رقابتی با یک دیگر کمتر است.

برای اینکه ماشین جدید خود را نداشته باشید: اگر مالکیت کامل برای شما مهم نیست ، گزینه هایی مانند خرید قرارداد شخصی (PCP) دارید. PCP مشابه خرید اجاره ای است اما به جای وام گرفتن هزینه تمام شده اتومبیل ، این وام برای تفاوت قیمت جدید آن و ارزش تخمینی در پایان قرارداد است. این وسوسه انگیز است زیرا به شما امکان می دهد هر چند سال یک ماشین جدید براق تهیه کنید و بازپرداخت ماهانه آن کمتر است اما در کل می توانید هزینه های بیشتری نسبت به خرید اجاره پرداخت کنید. شما هنوز هم به یک ودیعه نیاز دارید و برخی از افراد درگیر پرداخت بالون می شوند که اگر می خواهید ماشین را نگه دارید باید در پایان دوره پرداخت کنید. معمولاً محدودیت های مسافت پیموده شده ای را نیز باید در نظر گرفت که عامل مهمی برای شماست. هر آنچه را که انتخاب کردید ، اطمینان حاصل کنید که توانایی پرداخت ، هزینه های احتمالی و هرگونه پرداخت بالونی در آینده را دارید.

هزینه حسابرسی: وقتی خواستید در مورد ماشین چه کاری انجام دهید ، وقت آن است که میزان هزینه های خود را ارزیابی کنید. شما باید هزینه های خود را به دو رقم تقسیم کنید: مبلغی که برای وسایل ضروری (وام مسکن ، آب و برق) هزینه می کنید و سپس آنچه باقی مانده است. اولین س isال این است که آیا می توانید در این شکل اول بهتر عمل کنید؟ به عنوان مثال ، بررسی کنید که در سایت های مقایسه ای مانند U-Switch بهترین معامله را در برنامه های خود دریافت می کنید یا از سرویس سوئیچینگ خودکار مانند Look After My Bills استفاده کنید که تمام تلاش شما را انجام خواهد داد. اشتراک اشتراکی را لغو کنید در حالی که در آن هستید.

هزینه فرصت: با موارد ضروری در نظر گرفته شده و به حداقل رسانده شده ، می توانید به آنچه مانده است رجوع کنید. طبق محاسبات من ، این هزینه باید در حدود 1000 پوند باشد که برای همه چیز از مواد غذایی ، تعطیلات تا ماسک های صورت هزینه شود. (به خاطر داشته باشید ، هرگونه پرداخت خودرو در آینده نیز از این مبلغ حاصل خواهد شد ، بنابراین از این تمرین استفاده کنید تا به آنچه در واقع می توانید هر ماه پرداخت کنید ، فکر کنید.) اینجاست که باید از خود بپرسید: به چه چیزی اهمیت می دهید و بنابراین اولویت های شما چیست؟ این بمکد ، اما واقعیت سختی که اکثر ما (مگر اینکه خیلی خوش شانس باشیم) باید بپذیریم این است که نمی توانیم همه آن را داشته باشیم. به معنای واقعی کلمه در هر انتخاب مالی که انجام می دهیم یک معامله وجود دارد. آیا صرف ماهیانه 60 پوند برای آرایش و بمب های حمام ، یک حلقه نجات برای شما محسوب می شود یا ترجیح می دهید سالانه 720 پوند برای تعطیلات داشته باشید؟ آیا راحتی HelloFresh عصرهای دوشنبه شما را کمی قابل تحمل می کند یا ترجیح می دهید ماهانه 25 پوند سرمایه گذاری کنید؟ در اینجا هیچ درست و غلطی وجود ندارد اما شما باید پاسخ ها را خودتان پیدا کنید.

درمان مقایسه ای: آنچه این کل کار را حتی دشوارتر می کند این است که به نظر می رسد بقیه افراد همه چیز را دارند. بله ، آنها ممکن است تعطیلات ، دوست پسر و ماشین جدید داشته باشند اما من تضمین می کنم که بسیاری از دوستان شما به عنوان یک صاحب خانه 25 ساله به شدت از شما غبطه می خورند. همچنین بعید به نظر می رسد که خرید خانه امری باشد که از آن پشیمان شوید. به نظر می رسد بزرگترین مانع بین شما و لذت بردن از بیست سالگی شما کمتر مسئله مالی است و بیشتر به فکر تنظیم اولویت های شما است. اگر می خواهید برای تعطیلات پس انداز کنید آیا مواردی وجود دارد که در حال حاضر برای آنها پول خرج می کنید و می توانید آنها را فدا کنید؟ حرف آخر: به آنچه داشته اید احساس غرور کنید و لذت ببرید. خانه ، صندوق اضطراری مناسب و عادت های خوب پس انداز. من فکر می کنم شما در جایی بهتر از آنچه می دانید هستید.

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید. * نام تغییر کرده است.

افزایش COVID به اعتبارات مالیاتی با یک بار پرداخت جایگزین می شود – در اینجا آنچه شما باید بدانید ، از جمله افراد واجد شرایط

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>