مشاوره مالی خبره: امور مالی همه گیر PR Temp

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: غواصی هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
مشتاق شکستن تابوی پول ، ما در حال گفتگو درباره همه امور مالی شخصی هستیم ، از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه از نظر مالی به ما می پردازد و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …

کیران * 28 ساله با یک قرارداد موقت که در این ماه به پایان می رسد در روابط عمومی / ارتباطات کار می کند. او با پدر و مادر و خواهرش در لندن زندگی می کند. این ماه پول او است …

در آغاز همه گیری اوقات سختی را سپری کردم. من در فوریه سال 2020 کار خود را رها کردم و پس از آن همه گیر شدم و بدون درآمد و درآمد و بدون اینکه بتوانم از تابستان لذت ببرم مانند دوستانم خود را پیدا کردم. از آنجا که برای چندین ماه قادر به خرید لباس جدید یا مسافرت / مسافرتهای اقامتی در انگلیس نبودم ، این باعث دلسردی من شد. بنابراین ، من واقعاً خوشحال شدم که در ماه آگوست کار را شروع کردم حتی اگر کار موقتی باشد اما این ماه در حال پایان است).

از آنجا که در کنار پدر و مادرم و خواهر بزرگترم زندگی می کردم ، کاملاً خوش شانس بودم که در این مدت نگران اجاره یا قبض نبودم. پدر و مادر من کاملاً مشتاقند که پس انداز یک خانه را پس انداز کنم ، بنابراین علی رغم اینکه در برابر آن بحث می کنم ، از پرداخت هرگونه اجاره / اسکناس خودداری کنید.

پس از از دست دادن دستمزدهای چند ماهه از مارس-ژوئیه سال 2020 ، احساس فشار برای بازی کردن “عقب افتادن” کردم. همانطور که می دانستم قرار است قراردادم در پایان ماه مارس به پایان برسد ، این انگیزه من شد که چند هزار را به عنوان بافر پس انداز کنم. اما پولی که من برای هزینه کردن کنار می گذارم سریع خرج می شود – من در یک زندگی همیشگی گیر کرده ام “روز سختی را پشت سر گذاشتم ، با خودم رفتار کنم چون بعداً نمی توانم” ذهنیت ، این بدان معنی است که می توانم “صندوق” را بزنم ‘دکمه’ چند بار در هفته.

یک راهنمای واقعا ساده برای ISA و نحوه انتخاب یک روش مناسب برای پس انداز خود

من فکر می کنم که در حال انجام مرحله بعدی خود روی حیله و تزویر هستم – هدف اولیه من پس انداز برای یک ودیعه در خانه بود ، اما قیمت های لندن بسیار زیاد است و من مطمئن نیستم که آیا می خواهم مسئولیت یک خانه را داشته باشم یا خیر. گزینه دیگر من (که بسیار هیجان انگیزتر به نظر می رسد!) استفاده از پس انداز در سفر دور دنیا است که همه گیر تمام شده است. در غیر اینصورت ، من و خواهرم یا حتی دوست پسرم می توانیم پس اندازهای خود را کنار هم قرار دهیم و اگر تصمیم بگیریم که می خواهیم در نردبان ملک قرار بگیریم ، مکان ارزان تری در لندن / خارج از شهر پیدا کنیم. نمی توانم درمورد مراحل بعدی زندگی ام تصمیم بگیرم و اغلب باعث می شود شب بیدار بمانم!

احساس می کنم در یک دوراهی مالی قرار گرفته ام – من می دانم که در موقعیت خوشبختی قرار دارم زیرا پس اندازهای من بهتر از سالهای گذشته به نظر می رسند – 2020 اولین باری بود که در حدود چهار سال پس انداز فعال داشتم. اما می توانم اضطراب محصول تابستان آینده را دوباره احساس کنم. اگر در چند ماه آینده نقشی را تضمین نکنم ، محدودیت ها ممکن است برداشته شود و دیگر نمی توانم از چیزهایی که دوستان حقوق بگیرم می توانند به عنوان مثال در بیرون غذا خوردن ، خرید لباس های جدید یا اتاق خواب استفاده کنند لذت ببرم. اگر نتوانم نقشی را بدست آورم چگونه پس اندازم را حفظ کنم بدون اینکه احساس کنم از دست رفته ام؟

من ماهیانه 2،870 پوند در رسانه کار می کنم ، اما نگران این هستم که کارم را از دست بدهم و نتوانم وام خود را پرداخت کنم. چگونه برای آینده ای نامشخص برنامه ریزی کنم؟

حسابهای من

حساب جاری: 17.30 پوند
حساب پس انداز: 19،112.40 پوند

درآمد من

حقوق سالانه: 28،500 پوند پیش از مالیات ؛ 23،020 پوند پس از مالیات
دستمزد ماهانه: پیش از مالیات 2،478.33 پوند ؛ 979/1916 پوند پس از کسر مالیات
سایر پرداخت های دریافتی: گهگاه 100-200 پوند برای نوشتن اشباح و سایر شلوغی های جانبی

کارهای من

اجاره / رهن: 0 پوند
صورتحساب: 0 پوند
دیگر:

  • پس انداز: سعی می کنم ماهیانه بین 550 تا 1200 پوند هزینه کنم
  • بدهی های مستقیم خیریه: 38.50 پوند
  • کمک های خیریه اضافی: هرجای بین 20-40 پوند اضافی
  • وب سایت: معمولاً بین 20-28 پوند
  • ارسال نامه / هدیه به روزنامه آمریکایی من: 20 پوند
  • لوازم بهداشتی: 20-30 پوند
  • فروشگاه محلی لوازم ضروری: 30 پوند

سرریز: لباس ، 307 پوند ؛ هدیه برای دوست پسر ، خواهر و پدر و مادر من ، 89.24 پوند
بودجه هفتگی: من سعی می کنم هر ماه بین 400-500 پوند به خودم بدهم ، اما این معمولاً در دو هفته اول بلعیده می شود زیرا من به بودجه پایبند نیستم!
آنچه در این ماه صرف کردم: 400 پوند

وام دانشجویی

چرا داشتن یک “ذهنیت بدون عنوان” شما را از نظر اقتصادی عقب می اندازد

نظرات من

آنچه می خواهم برای آن ذخیره کنم: تعطیلات (من می خواهم ماجراهایی در خاور دور داشته باشم !، به طور بالقوه خرید ملک، موارد اضطراری.
چگونه می خواهم پول خود را برای آینده برنامه ریزی کنم: برای صرفه جویی در حد توان و متوقف کردن سرقت در مورد چیزهایی که نیازی به آنها ندارم.
بدترین عادت پول من: Deliveroo! من کاملاً شوکه شدم که متوجه شدم بیش از 1000 پوند برای Deliveroo در سال 2020 هزینه کردم و در ژانویه ، حدود 200-300 پوند را فقط برای آماده سازی هزینه کردم.
من یک مشکل مشابه سر و صدا با لباس دارم – من گاهی اوقات در پس انداز خود فرو می روم اما پس از آن مجبورم آن را از چک پرداخت بعدی ام بگیرم تا پس انداز کنم.
همچنین وقتی می فهمم که دو هفته مانده به حساب من فقط 40 پوند یا قبل از چک بعدی پرداخت است ، من با مشکل ضرب و شتم خودم رو به خاطر هزینه هایی که صرف شده و اغلب می تواند به اضطراب تبدیل شود ، دچار مشکل می شوم.
نگرانی بزرگترین پول من: از دست دادن تمام پول من در تصمیمات مالی ضعیف. یا اینکه همه اینها را در سفر منفجر کنید و بعداً متوجه شوید که می خواهم ملک بخرم و باید دوباره شروع کنم.
حال و هوای کنونی پول: 😖 🧐

از ثور با صرفه تا جوزای مجلل ، آنچه در فال شما درباره نگرش شما به پول می گوید ، در اینجا است

کارشناس ما چه می گوید

1. برخورد با “چه می شود”
به نظر می رسد که بسیاری از موارد “چه می شود” در جریان است ، بزرگترین “اگر من نتوانم کار دیگری پیدا کنم” چه خواهد شد. از این احتمالات ، یک عالمه دیگر از “چه می شود” ها و با آنها ، اضطراب زیادی دارد. این خیلی قابل درک است. هر روز دیگر با آمارهای وحشتناکی در مورد وضعیت بازار کار مواجه می شویم که جوانان بیشترین ضربه را می بینند. شما در مورد چگونگی شکار کار چیز زیادی نگفته اید اما با داشتن تجربه خوب زیر کمربند خود ، پیدا کردن یک شغل دیگر تقریباً اتفاق می افتد ، فقط سوال این است که چه موقع. اگر قبلاً تلاش نکرده اید (و مطمئن هستم که انجام داده اید) همه تلاش خود را انجام داده اید تا احتمالات را به نفع خود جمع کنید. LinkedIn خود را صیقل دهید ، هشدارهای شغلی را تنظیم کنید ، مهارت های خود را در سایتهایی مانند Coursera و Skillshare تقویت کنید.

2. پشتیبانی دریافت کنید
اگر شکار مدتی طول کشید ، از استفاده حداکثر پشتیبانی از پیشنهادات نترسید. دسترسی به مزایایی که به شما تعلق می گیرد هیچ شرمنده ای نیست (تکرار می کنم ، هیچ شرمنده ای نیست). معیارها متفاوت است ، اما به طور معمول ، اعتبار جهانی به معنای آزمایش است ، بنابراین پس انداز شما در نظر گرفته می شود اما کمک هزینه جویندگان شغل این کار را نمی کند ، بنابراین شما حتی با پس انداز قابل توجه خود واجد شرایط هستید. برای افراد 25 سال یا بالاتر حداکثر 74.35 پوند در هفته دریافت خواهید کرد. برای برخی از درآمد اضافی ، شما می توانید با سایت های فریلنسر مانند Yuno Juno ، UpWork یا به سادگی تبلیغ مهارت های خود در شبکه ، به دنبال بازی هیجان انگیز جانبی خود باشید.

3. ماجراجویی بزرگ
اکنون بیش از یک سال است که در خانه های داخلی همکاری می کنیم ، بنابراین باور کنید ، من در رویای بزرگ شما را می شنوم که همه چیز را بسته بندی کرده و به جهان سفر می کنم. این دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید! کاش همه پاسخ های بلاتکلیفی شما را داشتم اما متأسفانه این جواب خود شما بود. آنچه من در برابر آن هشدار می دهم انتخاب گزینه “جالب تر” و از پس ترس از تعهد به هر كاری ، پس انداز خود را تمام می كند. با تشکر از قفل کردن ، ماجراجویی بزرگ شما در حال حاضر گزینه ای نیست ، بنابراین تا زمانی که این اتفاق بیفتد ، توجه شما را به یافتن شغل جدیدی متمرکز می کنم که به شما در کنار آمدن اضطراب های مالی نیز کمک کند. یک شغل همچنین یک ماده اصلی برای خرید یک ملک است ، بنابراین همین س questionsالات بزرگ را فعلاً پارک کنید و یکبار گام بردارید.

4- هزینه های خود را کوتاه کنید
تحویل کالا و خرید لباس باید از بزرگترین نقاط ضعف نسل ما باشد. اولاً ، خوب است که به بررسی آمار چشم نواز میزان واقعی شما در اینجا می پردازید. با در نظر گرفتن این موضوع ، بیایید بودجه ای در نظر بگیریم. این لازم نیست که در کل هزینه های شما باشد (حداقل برای شروع کار نیست) اما حداقل ، محدودیت های مشخصی را برای این دو گروه تعیین کنید. از نظر برنامه ریزی های خود برای تابستان ، به زمان نزدیکتر و زمانی که احساس بهتری از درآمد یکبار مصرف خود دارید ، برای آن نیز بودجه اختصاص دهید. اگر دوست دارید یک صندوق سرگرمی بعد از Covid داشته باشید. این دروغ ها را خریداری نکنید که شما باید برای سرگرمی هر کاری که دیگران انجام می دهند را انجام دهید. “ادامه دادن” یک بازی بازنده است که هیچ کس به درد آن نمی خورد.

5. دور باطل
پول و سلامت روان به طور جدایی ناپذیری با هم ارتباط دارند بنابراین جای تعجب نیست که در مورد مارپیچ های اضطرابی مبتنی بر پول خود بشنوید. بهداشت روانی ضعیف به معنای دشواری مدیریت پول است و نگرانی در مورد پول سلامت روان را بدتر می کند. امیدوارم توصیه های من شروع خوبی باشد اما علاوه بر این می تواند به داشتن یک دفترچه یادداشت از هزینه های شما کمک کند. سعی کنید آنچه را که خرج می کنید و دلیل آن را ثبت کنید و همچنین حال و هوای خود را نیز ثبت کنید. این می تواند به شما کمک کند تا در انتهای هر عامل یا الگو قرار بگیرید.

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید. * نام تغییر کرده است.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ از طریق [email protected] با ما در تماس باشید تا دفترچه یادداشت پول خود را برای دستیابی به مشاوره متخصص و متناسب با امور مالی ما ارسال کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.
فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید GLAMOUR در فیس بوک ، Money Matters ، بپیوندید.

چرا داشتن یک “ذهنیت بدون عنوان” شما را از نظر اقتصادی عقب می اندازد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>