مشاوره مالی خبره: دستیار شخصی در امور مالی همه گیر لندن

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: شیرجه هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
ما قصد داریم این تابو پول را بشکنیم ، ما درمورد همه امور مالی شخصی از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی چت می کنیم. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه از نظر مالی به ما کمک می کند و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …

فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید فیس بوک GLAMOUR ، Money Matters ، بپیوندید و از طریق آدرس [email protected] با ما در تماس باشید تا دفترچه پول ناشناس خود را ارائه دهید

من 23 سال با 20 هزار پوند پس انداز دارم و رویای ساختن نمونه کارهای املاک خریداری شده را دارم. از کجا آغاز کنم؟

میا * 25 یک PA است که با خانواده اش در لندن در خانه زندگی می کند. او به دنبال پس انداز برای ودیعه اجاره است تا بتواند از خانه خود خارج شود و می خواهد پس اندازهای خود را هنگام پرداخت بدهی های خود بسازد. این دفتر خاطرات پول اوست …

من در خانه با مادر ، پدر و خواهر کوچکترم زندگی می کنم. ما بیشتر کارها را شروع می کنیم و از نظر مالی نیز عالی بوده است ، به این معنی که من توانسته ام بدهی هایم را پرداخت کنم ، اما من برای ترک خانه آماده هستم! یکی از دوستان من در فکر انتقال چند ماه دیگر از خانه اش است ، بنابراین ما امیدواریم که پس از آن یک آپارتمان دو تخته برای اجاره با هم پیدا کنیم.

هدف من در حال حاضر پس انداز برای ودیعه و پرداخت بدهی هایم است. در وهله اول احساس بسیار احمقانه ای برای گرفتن دو وام روزپرداخت می کنم ، به نظر می رسید در آن زمان یک راه حل آسان بود اما اکنون احساس گناه می کنم که نسبت به پول خیلی بی مسئولیت بوده ام ، زیرا در خارج از خانه و خرید بسیار هدر داده ام. من مصمم هستم که دیگر هرگز این کار را انجام ندهم ، و احساس خوبی است که اکنون ، دو سال دیگر ، هزینه آنها را پرداخت می کنم. من واقعاً دوست دارم تا زمان نقل مکان از هر دو آنها پاک شود و من نمی توانم صبر کنم تا آخرین پرداخت را انجام دهم.

من سه سال در کارم بوده ام ، تیم خوبی است و بیشتر از آن لذت می برم. در هنگام برخورد قفل ، من موفق به جلوگیری از خستگی شدم ، اگرچه مجبور شدم کار بیشتری انجام دهم. من واقعاً سخت کار کرده ام و از رئیس خود بازخورد خوبی گرفته ام ، بنابراین امیدوارم که وقتی از محاصره خارج شدیم ، خواهان ارتقا a سطح شوم.

من همچنین قصد دارم برخی از لباس ها و کیف هایم را به صورت آنلاین بفروشم ، یکی از دوستانم چیزهای زیادی را در Depop فروخته است ، بنابراین من فکر می کنم که می تواند روش خوبی برای کسب درآمد بیشتر قبل از نقل مکان باشد.

اکنون که پایان پرداخت بدهی های من در معرض دید است ، اولویت اصلی من عادت های مالی خوب و ساختن پس اندازهای خود به درستی است ، اما من واقعاً نمی دانم از کجا شروع کنم. من هر روز پرداخت را با نیت زیادی شروع می کنم و بلافاصله پول را کنار می گذارم ، اما در پایان پس انداز معمولاً پس انداز می کنم ، بنابراین ساختن آنها برایم سخت است. من نمی خواهم در یک چرخه معیوب دوباره گرفتن وام قرار بگیرم. من در مورد پول خیلی بی ادبی احساس می کنم و می خواهم یاد بگیرم با آن هوشمندتر باشم!

* راهنمای نهایی * پرداخت بدهی از شخصی که 27 هزار پوند پرداخت کرده است

حسابهای من

حساب جاری: 210 پوند
حساب پس انداز: 1554 پوند

درآمد من

حقوق سالانه: 23،500 پوند پیش از مالیات ؛ 19،644 پوند پس از کسر مالیات و کسورات
دستمزد ماهانه: 1،958 پوند پیش از مالیات ؛ 1،637 پوند پس از کسر مالیات و کسورات
سایر پرداخت های ورودی: 0 پوند

کارهای من

اجاره: 300 پوند کمک به خانواده
صورتحساب: حدود 200 پوند از جمله قبض تلفن ، سالن بدن سازی ، نتفلیکس ، کمک های خیریه ، خرید مواد غذایی و غیره
دیگر: هدف من * این است که هر ماه 300 پوند پس انداز کنم … این همیشه اتفاق نمی افتد.
سرریز: بعد از قفل کردن ، خودم را با مانی پدی پذیرفتم و برای چند وعده ناهار میخانه با دوستانم رفتم.
بودجه هفتگی: من یکی ندارم
آنچه در این ماه صرف کردم: 490 پوند

بدهی های من

بدهی دانشجویی: 55،475 پوند ، این مبلغ هنگفتی است که من هر وقت آن را می بینم کمی بیمار می شوم و احساس می کنم هیچ وقت آن را پرداخت نمی کنم.
بدهی های دیگر: من ماهانه 60 و 75 پوند برای دو بدهی وام روزپرداخت پرداخت می کنم که 360 و 500 پوند باقی مانده است.

نظرات من

آنچه می خواهم برای آن ذخیره کنم: سپرده ای که بتوانم یک آپارتمان را با دوستم اجاره کنم ، به نظر من حدود 2000 پوند نیاز دارم ، به علاوه مبلغ اضافی برای پرداخت مبلمان و غیره. من احتمالاً به صندوق بافر / اورژانس نیز نیاز دارم.
چگونه می خواهم پول خود را برای آینده برنامه ریزی کنم: من همچنین دوست دارم امسال با دوستانم به تعطیلات بروم و در نهایت برای خرید خانه خودم پس انداز کنم. فاصله زیادی وجود دارد ، اما اگر اکنون بتوانم پس انداز خود را ایجاد کنم حداقل احساس می کنم که در تلاش هستم.
بدترین عادت پول من: انضباط! غرق شدن در پس اندازها وقتی در پایان ماه تمام شدم.
نگرانی بزرگترین پول من: که من برای همیشه با پدر و مادرم زندگی خواهم کرد
حال و هوای کنونی پول: 🥴 🆘

این را از یک متخصص پس انداز پول بگیرید ، این 6 نکته مدیریت بدهی است که باید برای بازگشت به سال 2021 بدانید

1. خودتان را کمی شل کنید
من می دانم که شما در مورد وام های روز پرداخت احساس بدی دارید اما به من اعتماد کنید ، همه ما اشتباهات مالی داشته ایم. فقط ولش کن و بخند. شما با اطلاعاتی که در آن زمان داشتید بهترین تلاش خود را انجام دادید. مواجه شدن با مشکلات مالی و بدهی های شما اولین قدم به سمت مسئولیت مالی است و این دقیقاً همان کاری است که شما انجام می دهید. به جای سکونت در گذشته ، بیایید به آینده روشن شما بپردازیم. البته ، همیشه جای پیشرفت دارد اما در ابتدا لطفاً کمی لقی بردارید.

2. 3 هدف ، 3 مرحله
شما سه هدف بزرگ دارید: پرداخت بدهی خود ، ایجاد صندوق اضطراری و پس انداز برای سپرده اجاره ای. کلید تحقق این اهداف در سه مرحله است: اولویت بندی ، برنامه ریزی و ایجاد روال مالی. از نظر اولویت های شما ، تقریباً مطمئناً منطقی است که شما بدهی های خود را در اولویت قرار دهید. من فرض می کنم که شما نرخ بهره بسیار بالایی را پرداخت می کنید و با توجه به اینکه سقفی تضمین شده بر روی سر خود قرار داده اید ، یک صندوق اضطراری بزرگ حیاتی نیست. اگر من درست باشم و جریمه ای برای پرداخت زودهنگام در نظر گرفته نشود ، احتمالاً ارزش استفاده از پس انداز خود را دارد تا بدهی خود را یکجا پرداخت کنید. من می دانم که پس انداز و پرداخت یکجا بدهی می تواند وسوسه انگیز باشد اما اگر نرخ بهره بسیار بالایی پرداخت می کنید و احتمال اینکه با یک وضعیت اضطراری مالی بزرگ روبرو شوید ، به ندرت منطقی خواهد بود. بدهی خود را پرداخت کنید ، شما چند صد فرصت اضافی خواهید داشت و به طور بالقوه یک قطعه سود نیز پس انداز خواهید کرد.

3. طرح
هنگامی که بدهی خود را آزاد کردید ، می توانید توجه خود را به چیزهای جالب توجه جلب کنید: پس انداز صندوق اضطراری و جابجایی در خانه. اینجاست که برنامه ریزی و بودجه شما مفید است. با پرداخت بدهی و پرداخت قفل زندگی ، چه مقدار نیاز دارید و می خواهید هر ماه هزینه کنید و چقدر می توانید واقعاً کنار بگذارید؟ آیا رقم 300 پوندی شما واقعاً قابل دستیابی است؟ می توانید بیشتر پس انداز کنید؟ فقط شما می توانید پاسخ ها را پیدا کنید. کمی وقت بگذارید تا هزینه های ماهانه خود را انجام دهید و همچنین هزینه عمده ای را که در طول سال با آن روبرو خواهید شد در نظر بگیرید (تعطیلات ، تلفن ، تصویر را می گیرید.) از این ارقام برای تخمین بودجه ماهانه اهداف خود استفاده کنید (پس انداز اجاره ودیعه) ، نیازها (مواد غذایی ، اجاره) و خواسته ها (ناهار میخانه ، لباس نو). از نظر آنچه شما به صندوق اضطراری و سپرده اجاره خود می گذارید ، این مسئله زمان و سبک زندگی است. چه زمانی می خواهید از محل والدین خود خارج شوید و چه مقدار برای تأمین شرایط اضطراری باید کنار بگذارید؟ همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که هزینه های حمل و نقل ، از مبلمان تا حمل و نقل ، ناگزیر از هزینه های یکباره آنها خواهد بود.

4. چک لیست پول
با تصمیم گیری در مورد بودجه و برنامه ، زمان آن رسیده است که آن را با یک روال مالی فعال کنید. نکته اصلی برای برنده شدن واقعی در بازی پس انداز این است که برای خود لیستی از اقدامات مهم مالی که در روز پرداخت و کل ماه اتفاق می افتد ، تهیه کنید. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید اما یک قسمت از آن ابتدا پرداخت هزینه خودتان است. این به معنای تنظیم یک دستور پایدار است تا بلافاصله پس از ورود حساب فعلی شما ، آنچه را پس انداز می کنید به صندوق اضطراری یا صندوق سپرده خود انتقال دهید. برای ذخیره صندوق اضطراری خود یک حساب پس انداز دسترسی آسان (یا اگر از یک بانک رقیب استفاده می کنید) یک گلدان جداگانه باز کنید.

5- این یک مداخله است
اگر متوجه شدید که در پس اندازهای غیر ضروری خود صرفه جویی می کنید ، چند روش برای تزریق کمی خودکنترلی وجود دارد:

  • گزینه الف) یک شریک پاسخگویی ؛ از یکی از دوستان یا اقوام خود بخواهید که ماهانه با شما چک کنند تا پس انداز شما را کنترل کرده و شما را در مسیر خود قرار دهند.
  • گزینه ب) قانون 72 ساعته: خریدهای تکانه ای را محدود کنید و همیشه 72 ساعت بین خواستن چیزی و خرید آن فاصله بگذارید.
  • گزینه C) یک دفترچه یادداشت هزینه – همه چیزهایی که می خرید باید یادداشت شوند. این همچنین می تواند یک روش مفید برای نظارت بر عوامل محرک (به عنوان مثال PMS ، عصرهای یکشنبه) و کاهش آن باشد.

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید.
* نام تغییر کرده است.

روش های بسیار سریع و آسان برای افزایش درآمد خود از خانه (از انجام نظرسنجی های آنلاین تا فروش در eBay)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>