مشاوره مالی خبره: دستیار مدیر خرده فروشی در امور مالی همه گیر لندن

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: شیرجه هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
ما قصد داریم این تابو پول را بشکنیم ، ما درمورد همه امور مالی شخصی از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی چت می کنیم. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه از نظر مالی به ما کمک می کند و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …

فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید فیس بوک GLAMOUR ، Money Matters ، بپیوندید و از طریق آدرس [email protected] با ما در تماس باشید و دفترچه یادداشت پول ناشناس خود را ارائه دهید.

من در دبی 84 هزار پوند بدون مالیات درآمد کسب می کنم ، پس انداز می کنم تا یک مجموعه املاک بسازم و یک روز میلیونر شوم. اینجا ماه پول من است

ناتاشا * ، 25 ساله است و در یک خانه مشترک در لندن زندگی می کند. او دستیار مدیر خرده فروشی است و در تلاش برای پس انداز خود است. اینم ماه پولش

من در لندن در یک خانه مشترک با سه نفر دیگر زندگی می کنم. بسیاری از حقوق من اجاره می رود ، اما این برای لندن کاملاً طبیعی است – اکثر دوستان من یکسان هستند. من یک دستیار مدیر در یک فروشگاه لباس هستم ، از آنجا که قبل از همه گیری همه گیر بوده ام. من خاموش و روشن خسته شده ام ، اما اکنون تمام وقت مشغول کار هستم. کار خوب است و من تخفیف می گیرم ، اما مدیر من یک کابوس است و هنگامی که با هم در شیفت هستیم جو وحشتناکی ایجاد می شود.

من دوست دارم که بروم اما کمی گرفتار می شوم زیرا در حال حاضر مشاغل کمی وجود دارد. به علاوه احساس می شود دیگر امنیت شغلی در خرده فروشی زیاد نیست. اخیراً در شرکت من تعدیل نیرو شده است ، اما اگر بخواهم از کار بیفتم ، من برای بسته کامل واجد شرایط نخواهم شد زیرا کمتر از دو سال است که آنجا هستم. بنابراین این مسئله من را بسیار نگران کرده است.

همه چیز در لندن بسیار گران است ، من احساس می کنم پول من هر ماه ناپدید می شود و مطمئن نیستم که چگونه – من واقعاً مضطرب می شوم که تراز بانکی خود را کنترل کنم و از مواجهه با مسائل مالی خود جلوگیری می کنم. برخی از دوستانم در مورد گلدان های پس انداز و شروع به سرمایه گذاری صحبت می کنند ، و من فقط احساس می کنم خیلی بی خبر هستم و درمورد این موضوع استرس دارم که سرم را در ماسه فرو می کنم. من می دانم که باید بدهی کارت اعتباری خود را پرداخت کنم اما فقط نمی دانم از کجا شروع کنم.

من واقعاً در اولین گام ها برای دستیابی به کنترل نیاز به کمک دارم. من واقعاً مریض هستم که در هفته آخر ماه کاملاً بیهوده هستم ، یا مجبورم مقدار کمی را که پس انداز کرده ام ، فرو ببرم. مخصوصاً اکنون ما از قفل خارج شده ایم و من دوباره با دوستانم بیرون خواهم رفت ، من نمی دانم که چگونه می توانم از پس هزینه های زندگی اجتماعی برآیم!

در اینجا نحوه شما می توانید به عنوان خریدار تنها پا را روی نردبان ملک قرار دهید (بدون نیاز به حساب لولا)

حسابهای من

حساب جاری: 135 پوند
حساب پس انداز: 200 پوند

درآمد من

حقوق سالانه: 26000 پوند ناخالص 21344 پوند پس از کسر مالیات
دستمزد ماهانه: ناخالص 2،167 پوند ؛ 1،779 پوند پس از کسر مالیات
سایر پرداخت های دریافتی: 0 پوند

کارهای من

اجاره: 800 پوند
صورتحساب: 120 پوند بابت قبض های خانگی ، 80 پوند دیگر برای تلفن ، Spotify و Netflix ، 20 پوند برای کمک خیرخواهانه
سرریز: احساس می کنم خیلی چیزهای گران قیمت را غرق نمی کنم ، اما پول من باید جایی برود. حدس می زنم معاشرت داشته باشم.
بودجه هفتگی: من یکی ندارم ، فکر می کنم این بخشی از مشکل باشد!
آنچه در این ماه صرف کردم: 500 پوند ، بدون احتساب اجاره و صورتحساب

بدهی های من

کارت اعتباری: 350 پوند – من از پرداختن به آن اجتناب کرده ام ، فقط هر ماه حداقل هزینه را پرداخت می کنم و این واقعاً باعث استرس من می شود. من می خواهم آن را پرداخت کنم و کارتم را لغو کنم.

نظرات من

امیدهای مالی من برای آینده: من می خواهم یک بافر را پس انداز کنم تا در پایان هر ماه در انتظار روز پرداخت سیم نباشم. من واقعاً به مقداری امنیت احتیاج دارم – دوست دارم به جایی برسم که ماه به ماه زندگی نکنم. سرانجام من می خواهم مکان خودم را بخرم اما در لندن زندگی می کنم بنابراین مطمئن نیستم که آیا این کار امکان پذیر است یا نه.
بدترین عادت پول من: بیرون رفتن برای نوشیدنی و شام.
نگرانی بزرگترین پول من: کمبودش! و نگران از دست دادن شغل خودم هستم.
حال و هوای کنونی پول: 🥴 🤔

بیشتر درآمد شما برای اجاره و صورتحساب است؟ بله ، ما نیز اما هنوز راههایی وجود دارد که باعث می شود پول شما بیشتر کشیده شود تا در واقع بتوانید از زندگی لذت ببرید – در اینجا نحوه ارائه این روش آورده شده است

1. حقیقت ناراحت کننده
چیزهایی که احساس می کنید علامت بد بودن با پول نیست ، این واقعیت تأسف آور زندگی در شهری با اجاره گران قیمت و کار در بخشی است که حقوق کافی برای مردم ندارد. “بیرون رفتن برای نوشیدنی و شام” یک “بدترین عادت پول” نیست ، بلکه زندگی است. من نمی توانم به شما کمک کنم تا با ریشه های اساسی ساختاری که ما در اینجا در مورد آن صحبت می کنیم ، مقابله کنید ، اما آنچه که من می توانم انجام دهم این است که شما را از طریق مراحلی که باید انجام دهید با شما صحبت کنم تا با آنچه اکنون دارید احساس بهتری داشته باشید و سپس ببینید که چه عملی ممکن است در نظر بگیرید در میان مدت و بلند مدت

2. بدهی در مقابل پس انداز
آیا شما سود پرداخت می کنید؟ اگر پاسخ مثبت است ، پس پیشنهاد می کنم اولویت بدهی خود را پس انداز کنید. این ایده که قبل از رسیدگی به بدهی ها باید یک صندوق اضطراری شش ماهه داشته باشید ، توصیه بدی است و برای حل آن یک کوه بدهی بزرگتر هم به شما خواهد داد. در حالی که پس انداز 200 پوندی بهتر از 200 پوند بدهی کمتر به نظر می رسد ، اما نرخ بهره در پس انداز بسیار کم است (و در کارت های اعتباری نسبتاً زیاد است!) پس انداز شما را از دست می دهد. اگر داشتن یک قابلمه کوچک پول نقد باعث می شود احساس راحتی بیشتری داشته باشید ، عالی است ، اما در حال حاضر ، بدهی خود را در اولویت قرار دهید و به محض پرداخت هرچه می توانید نسبت به آن بدهید.

3. کلمه B
البته ، برای تحقق این امر شما به بودجه ای نیاز خواهید داشت. شما هر ماه چقدر نیاز دارید و می خواهید هزینه کنید و چقدر واقعاً می توانید بدهی خود را کنار بگذارید؟ فقط شما می توانید پاسخ ها را پیدا کنید. برای گذراندن هزینه های ماهانه خود کمی وقت بگذارید و همچنین هزینه های بزرگ و یکباره ای را که در طول سال با آن روبرو هستید در نظر بگیرید (تعطیلات ، تلفن ، تصویر را می گیرید). از این ارقام برای تخمین بودجه ماهانه و سپس هفتگی برای اهداف خود (بدهی / پس انداز) ، نیازها (مواد غذایی ، اجاره) و خواسته های خود (نوشیدنی ، لباس نو) استفاده کنید. نیازها و خواسته های خود را حدود 5-10٪ بیش از حد ارزیابی کنید تا از این کار به کارت اعتباری خود و جلوگیری از پس انداز خود بپردازید.

4. زندگی لندنی
با بودجه مورد بحث ، امیدوارید که بتوانید نفس بکشید و فکر طولانی مدت را شروع کنید. حقیقت وحشیانه این است که شما حق دارید ؛ مجرد بودن در لندن و نداشتن حقوق 50 كيلو به بالا ، سوار شدن به نردبان مسكن را سخت مي كند. همیشه ISA برای کمک به خرید و مادام العمر وجود دارد (که باید کاملاً آنها را بررسی کنید) ، اما چالش واقعی کسب درآمد کافی برای پس انداز سپرده و وام کافی برای جبران تفاوت است. از طریق همه گیری ، همین فشار است که بسیاری از ما را زیر سال می برد: آیا واقعاً زندگی در شهری که حتی نمی توانم از آن کوکتل تهیه کنم ، چه رسد به یک خانه ، ارزشش را دارد؟ این س aالی است که فقط شما می توانید به آن پاسخ دهید.

5. اثبات آینده
س secondال دومی که بسیاری از ما می پرسیم این است: آیا کار من آینده ندارد؟ اگر اقامت در لندن و خرید ملک آنچه شما واقعاً می خواهید ، پس ممکن است لازم باشد یک تغییر بزرگتر در زندگی خود در نظر بگیرید. من می دانم که آن را بمکد؛ این یک صنعت است که شما برای آن وقت صرف کرده اید اما امروزه ادامه کار و حفظ آینده شغلی ما یک الزام است. تغییر فناوری همه چیز را تغییر می دهد اما اینطور نیست که سالهای شما صرف کار خرده فروشی بی فایده باشد. با مهارتهای مدیریتی ، بصورت آنلاین و آفلاین ، همیشه محلی برای کارگران سخت وجود خواهد داشت. به این فکر کنید که چگونه می توانید مهارت های خود را بالا ببرید تا بتوانید خود را با اشتغال بیشتری کار کنید. دوره ها را بگذرانید و به توصیف شغل رویایی بپردازید تا درک کنید که مجموعه مهارت های شما در کدام قسمت کم است. موفق باشید – این را دارید!

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است. برای مشاوره و راهنمایی بیشتر در مورد پول ،gofundyourself را دنبال کنید.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید.
* نام تغییر کرده است.

بنابراین وام روزپرداخت دریافت کردید – در اینجا نحوه جلوگیری از بدهی پرداخته شده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>