مشاوره مالی خبره: طراح گرافیکی که با مشکلات سراسری افزونگی روبرو است

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: شیرجه هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
ما قصد داریم این تابو پول را بشکنیم ، ما درمورد همه امور مالی شخصی از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی چت می کنیم. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه از نظر مالی به ما کمک می کند و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …

فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید فیس بوک GLAMOUR ، Money Matters ، بپیوندید و از طریق آدرس [email protected] با ما در تماس باشید تا دفترچه پول ناشناس خود را ارائه دهید.

من یک معلم موسیقی آزاد با 29،220 پوند در سال هستم اما فقط 160 پوند پس انداز می کنم ، چگونه می توانم پس انداز خود را برای آینده ام شروع کنم؟

سارا * ، 31 ساله ، یک طراح گرافیک در لندن است که با اضافه کار مواجه است. او نگران است که اگر شغل جدیدی پیدا نکند پس اندازش چه مدت طول می کشد. اینم ماه پولش

من یک طراح گرافیک هستم و بیش از سه سال است که در نقش فعلی خود هستم ، اما تازه فهمیدم که از کارم بازمانده ام. من از آن لذت برده بودم ، اما شرکت من در حال کاهش است و چند نفر از جمله من آزاد می شوند. این یک شوک بود ، من قبلاً هرگز شغلی را از دست نداده ام ، و شخصاً نگرفتن آن بسیار سخت است ، بنابراین بسیار ناراحت شده ام. این واقعاً ترسناک است ، نگرانی در مورد گرفتن شغل دیگر و پرداخت اجاره و قبض های من.

بسته اضافه کار من یک هفته حقوق برای هر سالی است که کار کرده ام ، به علاوه به من اخطار پرداخت شده دو ماهه داده شده است. هنوز هم انتظار می رود که در این مدت کار کنم اما مدیر من به من اجازه می دهد که تمام تعطیلات باقیمانده را بگیرم ، بنابراین مجبور نیستم بیش از چند هفته کار کنم. من قصد دارم وقت خود را صرف شکار کنم.

من اندوخته ای دارم که می توانم از طریق بیماری همه گیر جمع کنم ، اما نگران هستم که اگر سریع کار جدیدی پیدا نکنم برای ادامه کار بیش از چند ماه کافی نیست. من نمی خواهم مجبور شوم که با پدر و مادرم برگردم ، اما حداقل من می دانم که این یک گزینه است.

من در حال بررسی این هستم که اگر نقشی تمام وقت دریافت نکردم ، به یک کار مستقل دست پیدا کنم ، اما مطمئن نیستم که چگونه می توانم این کار را انجام دهم – آیا باید برای مالیات ثبت نام کنم؟ همه چیز بسیار دلهره آور است زیرا من همیشه یک چک ماهانه دستمزد داشته ام تا بتوانم به آن اعتماد کنم.

چرا به صندوق af off off نیاز دارید: چگونه می توان یک پول درست کرد که به شما استقلال مالی از شریک زندگی خود و توانایی ترک شغل را بدهد

حسابهای من

حساب جاری: 342 پوند
حساب پس انداز: 4500 پوند با ISA نقدی ؛ 150 پوند دیگر در قابلمه پس انداز مونزو

درآمد من

حقوق سالانه: 32000 پوند ناخالص 25،424 پوند پس از کسر مالیات
دستمزد ماهانه: ناخالص 2،667 پوند ؛ 2،119 پوند پس از کسر مالیات
سایر پرداخت های ورودی: 0 پوند

کارهای من

اجاره: 825 پوند
صورتحساب: 280 پوند قبض خانگی ، تلفن ، Netflix ، لنزهای تماسی و غیره
دیگر: من سعی می کنم ماهانه حدود 400 پوند برای پس انداز کنار بگذارم
سرریز: نوشیدنی و شام بیرون
بودجه هفتگی: من یکی ندارم
آنچه در این ماه صرف کردم: 500 پوند

بدهی های من

من هیچی ندارم

نظرات من

امیدهای مالی من برای آینده: تا دوباره درآمد ثابت داشته باشم و پس اندازم را ادامه دهم تا بتوانم روزی مکانی خریداری کنم.
بدترین عادت پول من: نگران کننده من واقعاً درمورد پول و ارقام دچار استرس می شوم ، مخصوصاً الان کارم را از دست می دهم.
نگرانی بزرگترین پول من: اگر زودتر کار دیگری پیدا نکنم ، درآمدم را از دست بدهم و پس اندازم را بخورم.
حال و هوای کنونی پول: 🤯 💸

هزاره چگونه می توانند در 10 سال به آزادی مالی دست یابند (از شخصی که از بدهی 25000 پوند به پس انداز 500k پوند رسید)

1. مراحل بعدی
بسیار متاسفم که شما کار اضافی انجام داده اید. متاسفانه شما تنها نیستید اما من می دانم که شخصی نگرفتن آن چقدر دشوار است. نکته کلیدی در مدیریت زمانهای نامشخص و تغییر ، برنامه ریزی است. در واقع چندین. من در طی مراحل با شما صحبت خواهم کرد اما هدف این است که بدانید دقیقاً در هر شرایطی ، حتی بدترین موارد ، چه کاری انجام می دهید. این بدان معنی است که 3-4 برنامه وجود دارد و در هر برنامه ، شما از خود می پرسید “چه کاری می توانم انجام دهم تا شانس اجرای این طرح به حداکثر برسد؟”

2. برنامه A
چیه؟ من فرض می کنم این برای بدست آوردن شغلی است که با پایان یافتن شغل فعلی شما شروع می شود. مراجعه به آژانس ها ، مسواک زدن نمونه کارها / وب سایت خود ، ارائه درخواست در توییتر و LinkedIn ، همه این موارد (که می دانم شما انجام می دهید) شانس بازگشت مجدد به امنیت شغلی ASAP را به حداکثر می رساند. البته ، گرچه من امیدوارم که این اتفاق بیفتد ، اما داشتن یک برنامه B برای کمک به شما در گذراندن شرایط اقتصادی بدون کار در لندن و یافتن شغل جدید قبل از اینکه مجبور شوید با والدین خود زندگی کنید ، منطقی است.

3. برنامه B
اگر خود را در اینجا می بینید ، خبر خوب این است که بلافاصله در شکل New Style Job Seeker’s Allowance (JSA) افزایش یافته اید. برای واجد شرایط بودن باید بیکار باشید یا کمتر از 16 ساعت در هفته کار کنید و در دو یا سه سال گذشته به عنوان کارمند کمک هزینه کلاس 1 NI پرداخت کرده باشید. شاید برای 25 سال به بالا قیمت آن تا 74.35 پوند هم نباشد ، اما مطمئناً از دست دادن آن نیست. بعد ، بفهمید که واقعاً هر هفته در لندن چقدر می توانید دریافت کنید. با در نظر داشتن این موضوع ، می توانید از پس انداز کلی خود + دستمزد اضافی + پرداخت های JSA استفاده کنید تا دقیقاً چند هفته قبل از اینکه مشکل ایجاد شود ، کار کنید.

4. هول کردن
برای اینکه پولتان کمی بیشتر به شما برساند ، می توانید با کار آزاد درآمد خود را افزایش دهید. یا از شبکه یا سایت های فریلنسر خود مانند YunoJuno یا UpWork برای یافتن کنسرت ها استفاده کنید. از نظر مالیات وحشت نکنید. اگر درآمد مشاغل جانبی شما در این سال مالیاتی کمتر از 1000 پوند است ، پس مأمور مالیات نگران کننده نیست. این بدان معناست که نیازی به تهیه حساب یا تکمیل اظهارنامه مالیات خود ارزیابی نیست. اگر از مرز 1000 پوند هم بگذرید ، باید در HMRC ثبت نام کنید ، اما این یک پروسه زمانبر نیست.

5. برنامه C
بعید به نظر می رسد که چنین اتفاقی بیفتد اما اگر قبل از یافتن شغل جدید پس انداز کنید ، می توانید در مورد ادامه زندگی با والدین خود فکر کنید. من می دانم که آنچه شما می خواهید نیست اما سعی کنید این گزینه را به عنوان یک شبکه ایمنی موقت دوباره قاب کنید. افزونگی می تواند ویرانگر باشد ، اما به ندرت برای همیشه وجود دارد. من افراد زیادی را می شناسم که برای آنها این پیچ و خم دردناک دردناک بود و به آینده ای روشن تر از آنچه تصور می کردند منجر شد.

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است. برای مشاوره و راهنمایی بیشتر در مورد پول ،gofundyourself را دنبال کنید.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید.
* نام تغییر کرده است.

فرآیند ثروت سازی 3 مرحله ای که شما * باید بدانید تا مغز خود را دوباره آموزش دهید تا ثروتمندتر شود (بله ، واقعاً)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>