مشاوره مالی خبره: مجری قطار در مبارزه با امور مالی همه گیر بدهی

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: غواصی هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
مشتاق شکستن تابوی پول ، ما در حال گفتگو درباره همه امور مالی شخصی هستیم ، از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه از نظر مالی به ما می پردازد و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …

من دانشجوی شغلی نیمه وقت 6.9 پوندی هستم – اکنون می توانم برنامه ریزی برای آینده مالی خود را شروع کنم؟

سارا * ، یک مدیر / نگهبان قطار تمام وقت 29 ساله است و در هرتفوردشایر زندگی می کند. این دفتر خاطرات پول اوست …

من در خانه ای که با شریک زندگی خود در سال 2014 و در 23 سالگی خریداری کردم تنها زندگی می کنم. در آن زمان ، هر ماه بیش از 100 ساعت اضافه کار کردم و سه سال پس انداز برای ودیعه را پرداخت کردم.

متأسفانه ما جدا شدیم و من او را در سال 2019 از خانه خریداری کردم ، که کاملا شوک مالی بوده است. قبلاً ، من همیشه با پول و بودجه و پس انداز خوب بودم ، اما نمی خواستم خانه ای را که دوست داشتم از دست بدهم و پس انداز زیادی برای آن صرف کردم. بنابراین من غوطه ور شدم و دوباره رهن گرفتم و همه صورتحساب ها و پرداخت وام ها را به تنهایی تحویل گرفتم.

من تمام وقت به عنوان نگهبان قطار استخدام شده ام – ما به عنوان کارگران اصلی دیده می شویم ، که اجازه می دهد مسافرت ایمن برای سایر کارگران اصلی در لندن و خارج از آن انجام شود. بسیاری از پزشکان ، پرستاران ، مراقبان ، نظافتچیان و کارمندان سوپرمارکت ها و غیره برای کار در شهر رفت و آمد می کنند. من عاشق کار در صنعت ریلی هستم که دوست دارم در آینده پیشرفت کنم. ما یک طرح بازنشستگی خوب داریم ، با یک طرح اضافی اختیاری ، که من در حال حاضر از آن استفاده می کنم.

من در حال حاضر تمام ساعات کار خود را انجام می دهم ، با این وجود از زمان همه گیر شدن ، در درآمد من کاهش عمده ای مشاهده شده است ، زیرا من معمولاً حدود 40 ساعت اضافه کاری در ماه داشتم. این مورد برای پرداخت کارت های اعتباری ، وام و هر گونه لوکس استفاده شد. در حال حاضر هیچ وقت اضافه کاری وجود ندارد بنابراین ماهانه کسری کسری می کنم. Eeek

من از کار نمی ترسم و دوست دارم پولم را بپردازم ، بنابراین داشتن گزینه اضافه کاری در صورت نیاز به پول بسیار خوب بود. بنابراین در حال حاضر برای خودم سخت است که سازگار شوم. من نگران نمره اعتباری ام هستم وقتی که صحبت از پرداخت مجدد می شود ، زیرا بسیاری از کارت های اعتباری خود را به حداکثر رسانده ام (در طول یک سال پر رونق قبل از Covid و پس از شکست ، با فرض اینکه کار اضافه کاری ادامه داشته باشد تا بتوانم آن را پرداخت کنم) – دوه!) من دوست دارم در جایی باشم که دوباره عاری از بدهی باشم و اندکی پس انداز داشته باشم.

من یک مدیر بازاریابی در یک کار جدید 32k £ در سال هستم. اکنون که در یک نقش تمام وقت هستم ، چگونه می توانم پس انداز خود را تنظیم کنم و از نظر مالی آینده خود را اثبات کنم؟

حسابهای من

حساب جاری: 96 -96.28 (سه هفته مانده به روز پرداخت ، اوه)
حساب پس انداز: 0 پوند

درآمد من

حقوق سالانه: پیش از مالیات 42000 پوند ؛ 29376 پوند پس از مالیات
دستمزد ماهانه: 2970 پوند کسر قبل از مالیات و پس از بازنشستگی 2280 پوند پس از مالیات
سایر پرداخت های دریافتی: 8000 پوند / 10،000 پوند اضافه کاری در سال اگر متوسط ​​40 ساعت اضافه کاری در ماه است ، اما این از زمان همه گیر متوقف شده است

کارهای من

رهن: 900 پوند
صورتحساب: مالیات شورای ، 122 پوند ؛ انرژی ، 73 پوند آب ، 28 پوند اینترنت و تلویزیون ، 36.50 پوند ؛ بیمه عمر ، 18.84 پوند ؛ تلفن ، 12 پوند سالن بدن سازی (آنلاین) ، 15 پوند ؛ بیمه حیوانات خانگی برای دو سگ ، 21.94 پوند
دیگر: بازپرداخت وام ، 360.26 پوند ؛ کارت های اعتباری ، 850 پوند (بیش از هفت کارت اعتباری)
سرریز: دیگر هیچ هزینه ای ، زن !!!
بودجه هفتگی: من یکی ندارم ، من فقط تا آنجا که ممکن است مشغول قلم زنی هستم
آنچه در این ماه صرف کردم: 200 پوند برای خرید مواد غذایی ، بنزین و پارکینگ برای کار

بدهی های من

اوه لردی ، اینجا هستیم!
وام: 10،726.22 پوند برای قبل از تجزیه آشپزخانه ، اما من در خرید کل سهم او از خانه تمام کار را کردم.
کارت اعتباری شماره 1: 2،744.19 پوند (0٪)
کارت اعتباری شماره 2: 3،992.16 پوند (0٪)
کارت اعتباری شماره 3: 1900 پوند
کارت اعتباری شماره 4: 3،745.92 پوند (0٪)
کارت اعتباری شماره 5: 5،778.82 پوند (0٪)
کارت اعتباری شماره 6: 69/534 پوند
کارت اعتباری شماره 7: 492.01 پوند
من برای کارت های اعتباری شماره 1 ، شماره 2 ، شماره 4 یا شماره 5 هزینه نمی کنم و برای بازپرداخت هرچه بیشتر ماهانه بیش از حداقل هزینه پرداخت می کنم. اما کارتهای اعتباری شماره 3 ، شماره 6 و 7 وقتی استفاده می شوند که اضافه برداشت من بیش از حد برای پارکینگ ، بنزین و خرید باشد. سقف اضافه برداشت من 500 پوند است.

این 10 عادت ضروری پس انداز می تواند * بالاخره * به شما کمک کند تا یک بافر مالی برای سال 2021 و بعد از آن بسازید

فکرهای من

آنچه می خواهم برای آن ذخیره کنم: اول اینکه می خواهم تمام بدهی هایم را پس بدهم ، اما یک ماشین جدید می خواهم (12 سال بعد هنوز ماشین اولم را رانندگی می کنم) ، برخی از پیشرفت های خانه و برخی از تعطیلات. من می خواهم با وضع مالی ام منظم باشم و در مورد بدهی آن حرف خنده پشت سرم را نداشته باشم.
چگونه می خواهم پول خود را برای آینده برنامه ریزی کنم: من می خواهم با بالا بردن ماهانه پرداخت “گلدان اضافی” ، کمک بیشتری به گلدان بازنشستگی خود کنم. سرانجام دوست دارم اگر می توانم در یک ملک دیگر سرمایه گذاری کنم ، که فاصله زیادی دارد.
بدترین عادت پول من: من قبلاً با پول خیلی خوب بودم و واقعاً هوشیار و باهوش بودم. با این وجود بهم خوردن رابطه من آسیب زیادی وارد کرد و من کمی دیوانه وار خرج کردم ، عمدتاً برای اینکه خانه را خودم بدارم و دیگر “مال ما” نباشم. من سلامت روان خود را به جای سلامتی مالی خود انتخاب کردم ، با این حال احساس می کنم ممکن است عادت شده باشد که با احساساتم کنار بیایم و وقتی احساس ناراحتی می کنم. من باید احساسات و سر و صدا را از هم جدا کنم.
نگرانی بزرگترین پول من: من نگران هستم که احمقیت من ممکن است در آینده هزینه های بسیار بیشتری برای من داشته باشد ، وقتی که من دوباره اقدام به ساخت مجدد می کنم و بر معاملات جدید تأثیر می گذارم یا نمره اعتبار من را برای برنامه های اعتباری آینده در صورت نیاز واقعی من تحت تأثیر قرار می دهم.
حال و هوای کنونی پول: 🤷🏼‍♀️ 😬

نحوه درخواست افزایش حقوق در همه گیری (و چه چیزی * نه * گفتن)

کارشناس ما چه می گوید

1. شما “احمق” یا “دیوانه” نیستید
شما یک جدایی آسیب زا را پشت سر گذاشته اید که بهترین های ما را در یک نقطه دشوار قرار می دهد ، بنابراین بیایید این کلمات را از زبان بدون بدهی خود منع کنیم! درست است که شما سلامت روان خود را در اولویت قرار دهید ، اما ما به راه حل های پایدار نیاز داریم. اگر در مکان پایین هستید و هنوز هم در هزینه های بیش از حد شما نقش دارد ، لطفاً از یک مشاور کمک بگیرید. با پزشک عمومی خود گپ بزنید یا به دنبال درمانگران “مقیاس کشویی” باشید که براساس درآمد دریافت می کنند. این ارزش هر پنی را خواهد داشت و شاید حتی در هزینه های شما صرفه جویی کند.

2. گزینه های شما
خوب ، بنابراین در مورد مدیریت بدهی دو راه وجود دارد که می توانید طی کنید: 1) DIY – که به معنای ارائه یک برنامه عملی توسط خودتان و پرداخت کامل بدهی های خود است ، یا 2) مشاوره بدهی. اینجاست که از یک موسسه خیریه بدهی که شما را با راه حل بدهی تدارک می بیند کمک رایگان دریافت می کنید (مواردی مانند طرح های مدیریت بدهی و IVA – تنظیمات داوطلبانه فردی). اگرچه تبلیغات در تلویزیون خلاف این را نشان می دهد ، اما این هیچ راه حل عصای جادویی نیست. آنها می توانند در آینده وام گرفتن را مشکل کنند اما برای برخی از افراد گزینه مناسبی هستند. اینکه کدام مسیر را طی کنید همیشه مربوط به میزان بدهی شما نیست ، بلکه درمورد میزان غیرقابل کنترل بودن بدهی شماست. س bigال بزرگی که ما با آن روبرو خواهیم شد این است: چقدر احساس اطمینان می کنید که بتوانید به بازپرداخت های اساسی خود (رهن ، حداقل کارت اعتباری ماهانه و تسهیلات و غیره) بپردازید؟ به هر پاسخی که رسیدید ، به هر حال ارزش مشاوره دارد. من در زیر چند سرویس رایگان درخشان پیشنهاد داده ام.

3. جلال و جلال را مهار کنید
چه از مسیر مشاوره بدهی استفاده کنید و چه نکنید ، صرف هزینه های کلیدی شما کلیدی است. این همه به سرمربی مالی شخصی OG برمی گردد: کمتر از درآمد خود هزینه کنید. همانطور که همه ما می دانیم ، چگونگی تحقق واقعی این مسئله چیز دیگری و دشوارتر است. اولین قدم این است که تعهد کنید دیگر از کارتهای اعتباری خود استفاده نکنید (مگر اینکه شرایط اضطراری مطلق “اوه ****” اتفاق بیفتد). در مرحله بعد ، از برنامه ای مانند Yolt برای رفتن عمیق به محل خرج کردن پول خود ، آنچه را می توان برش داد و بودجه ای را برای تمام گروه های هزینه ای خود تنظیم کرد ، استفاده کنید. یولت یک ویژگی مخصوصاً جالب دارد که به شما می گوید چه زمانی به حد بودجه نزدیک هستید. سرانجام ، هر هفته یک تقویم تکراری را ترتیب دهید تا با پول شما اعلام حضور کند و روند پیشرفت را کنترل کند.

10 روش نابغه (و آسان!) برای ایجاد کشش بیشتر در پول شما

4. عشق سخت
دریافت رایگان بدهی همچنین به معنای گفتگوهای دردناک با خودتان است. من می دانم که این مسئله بسیار دشوار است وقتی شما به تنهایی به سفر بدون بدهی می پردازید ، اما خود را به عنوان یک دوست حامی و در عین حال انتقادی تصور کنید که واقعاً به فکر آینده خود هستید. آیا واقعا رانندگی با اولین اتومبیل خود واقعاً به معنای نیاز به اتومبیل جدید است؟ شاید فکر خوبی باشد که تعطیلات بزرگ امسال را متوقف کنید.

5. رسیدگی به بدهی
با صرف هزینه و بودجه ای که در زره پوش خود دارید ، باید در پاسخگویی به این س firstال اول وضعیت بهتری داشته باشید. اگر پاسخ منفی است یا اصلاً شک دارید ، ASAP از کمک رایگان استفاده کنید. Citizens Advice و StepChange هر دو عالی هستند. اگر بله محکم است و مشاور بدهی موافقت می کند ، مسئله این است که برنامه پرداخت خود را ایجاد کنید و از ابزارهایی که در مورد آنها صحبت کردیم استفاده کنید تا واقعاً به آن پایبند بمانیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی انجام این کار ، این برنامه ریز بدهی رایگان به شما کمک خواهد کرد. به نظر می رسد ممکن است قبلاً مقداری از بدهی خود را به معاملات 0٪ تغییر دهید ، اما اگر نمره اعتباری شما متوسط ​​یا خوب است ، این قابل تأمل است. تو اینو داری

توجه: هیچ مشکلی در بدهی وجود ندارد که راه حلی نداشته باشد. اگر برای پرداخت پرداخت می کنید ، با وام دهنده خود صحبت کنید و از یک موسسه خیریه بدهی رایگان کمک بگیرید.

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید. * نام تغییر کرده است.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ از طریق [email protected] با ما در تماس باشید تا دفترچه یادداشت پول خود را ارائه دهید تا به مشاوره متخصص و متناسب با امور مالی ما دسترسی پیدا کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.
فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید GLAMOUR در فیس بوک ، Money Matters ، بپیوندید.

راهنمای مبتدی بدون BS برای سرمایه گذاری

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>