مشاوره مالی خبره: مدیر دفتر باردار در امور مالی همه گیر لیورپول

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: شیرجه هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
مشتاق شکستن تابوی پول ، ما در حال گفتگو درباره همه امور مالی شخصی هستیم ، از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه از نظر مالی به ما کمک می کند و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …

فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید فیس بوک GLAMOUR ، Money Matters ، بپیوندید و از طریق آدرس [email protected] با ما در تماس باشید تا دفترچه پول ناشناس خود را ارائه دهید

من در خرده فروشی با هزینه 26 پوند کار می کنم و همیشه برای پس انداز تلاش کرده ام – چگونه می توانم پول را کنار بگذارم و هنوز تابستان زندگی اجتماعی داشته باشم؟

دیزی * 29 ساله مدیر دفتری است که با شریک زندگی خود در لیورپول زندگی می کند. او باردار است و نگران این است که پس از پرداخت قانونی بارداری ، چگونه می توانند مدیریت کنند. اینم ماه پولش

من و شریک زندگی ام در یک آپارتمان دو تخته در لیورپول زندگی می کنیم. ما سال گذشته آن را خریداری کردیم و بسیار خوشحال بودیم که توانستیم پا را روی نردبان ملک بگذاریم[/link] در همه گیر ما خوشمون میاد. فقط چند ماه دیگر که فهمیدم حامله هستم منتقل شدیم که از این موضوع بسیار هیجان زده ایم ، اما غیر منتظره بود. در واقع چند سال دیگر برای بچه دار شدن برنامه ریزی نکرده بودیم تا اینکه توانایی خرید جایی بزرگتر را داشتیم. اما ما یک اتاق اضافی داریم که به عنوان مهد کودک کار می کند.

من اکنون سه ماهه باردار هستم ، بنابراین شش ماه فرصت برای پس انداز و برنامه ریزی برای ورود جدید داریم. مشکل کار است – من یک مدیر دفتر در یک شرکت کوچک هستم و آنها فقط حقوق بارداری قانونی را پرداخت می کنند – که 90 درصد از حقوق من برای شش هفته اول است و بعد از آن حدود 150 پوند در هفته دریافت می کنم. بنابراین شریک زندگی من وام اصلی و صورت حساب ها را پرداخت خواهد کرد. من قادر خواهم بود كمك كمكی كنم زیرا پرداخت قانونی بسیار كمتر از حقوق فعلی من است.

راهنمای مدیریت پول به عنوان والدین شاغل (همه گیر یا غیراخلاقی)

ما در مورد آن بحث کرده ایم و هر دو می خواهیم که من بتوانم 39 هفته کامل را قبل از بازگشت به کار با کودک بگذرانم ، اما پس از آن هزینه های مراقبت از کودک نیز وجود دارد ، زیرا خانواده های ما در این نزدیکی زندگی نمی کنند.

علاوه بر این ، هر آنچه برای خرید نیاز خواهیم داشت – تختخواب ، حشره دار و غیره – که همه بسیار گران به نظر می رسد. من از بدست آوردن پول خودم ، فشار وارد شده بر شریک زندگی ام برای پرداخت قبوض و همچنین از دست دادن درآمد یکبار مصرف بسیار عصبی هستم. او همیشه خیلی حمایت می کند اما من از زمانی ترسناک هستم که مجبور شوم از او پول بخرم تا حتی یک قهوه یا هر چیز دیگری بخرم. ما هنگام خرید آپارتمان خود یک حساب مشترک ایجاد کردیم ، اما در حال حاضر فقط از آن برای انتقال هر ماه در نیمی از رهن استفاده می کنیم.

من می دانم که ما به نوعی آن را عملی خواهیم کرد ، اما احساس می کنم کمی خسته شده ام و می خواهم اکنون برنامه ریزی را شروع کنم تا وقتی اتفاق می افتد ، شوک بزرگی ایجاد نکند!

فمینیسم مالی: در اینجا نحوه ما می توانیم زنان را توانمند کنیم تا از ثروت خود برای ساختن جهانی بهتر استفاده کنند

حسابهای من

حساب جاری: 120 پوند
حساب پس انداز: 500 پوند – تمام پس انداز ما صرف خرید آپارتمان شد بنابراین من تازه شروع به ساخت مجدد می کنم. 100 پوند دیگر در دیگ پس انداز مونزو دارم.

درآمد من

حقوق سالانه: 24000 پوند ناخالص 19،984 پوند پس از کسر مالیات
دستمزد ماهانه: 2000 پوند ناخالص 1665 پوند پس از کسر مالیات
سایر پرداخت های دریافتی: 0 پوند

کارهای من

رهن: 560 پوند (من و شریک زندگی ام هر کدام نیمی را پرداخت می کنیم)
صورتحساب: تقریباً 120 پوند با احتساب نیمی از قبض های خانوار من ، به علاوه Netflix و تلفن من
دیگر: من 25 پوند به خیریه کمک می کنم ، و سعی می کنم 200 پوند برای پس انداز ماهانه کنار بگذارم
سرریز: بزرگترین سر و صدا ما در سال گذشته در تخت – مبلمان ، تزئینات و غیره بوده است
بودجه هفتگی: هیچ یک
آنچه در این ماه صرف کردم: 550 پوند

بدهی های من

کارت اعتباری: 250 پوند

فکرهای من

آنچه می خواهم ذخیره کنم برای: مرخصی زایمان!
چگونه می خواهم پول خود را برای آینده برنامه ریزی کنم: ما دوست داریم روزی خانه ای بخریم و اکنون با یک کودک در راه هستیم زودتر از آنچه انتظار می رفت از آپارتمان رشد خواهیم کرد.
بدترین عادت پول من: در حال حاضر ، خرید یک اسباب و اثاثیه منزل یک انگیزه است
نگرانی بزرگترین پول من: درآمدم را از دست می دهم و با حقوق قانونی زایمان روبرو می شوم.
حال و هوای کنونی پول: 🤔 👶

همه ما مقصر “سرریز آزادی” پس از قفل شده ایم ، بنابراین در اینجا نحوه بازگرداندن امور مالی خود به مسیر درست پس از آخر هفته پرتحرک آورده شده است.

1. در مورد آن صحبت کنید. اولا ، تبریک می گویم! اما قبل از شروع به کار در بودجه و پس انداز ، من قصد دارم برای شما و شریک زندگی خود یک تاریخ مالی تعیین کنم. یک شب را مسدود کنید و کاری را که می خواهید هر شب دیگری انجام دهید انجام دهید. مقداری غذای خوشمزه درست کنید ، تعدادی شمع روشن کنید ، تصویر را می گیرید.

2. برای شروع کار با احساسی که هر دو نسبت به امور مالی دارید شروع کنید. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، اکنون زمان آن فرا رسیده است که تمام نگرانی هایی را که در اینجا به اشتراک گذاشته اید به شریک زندگی خود بگویید ، از موارد عملی: نداشتن توانایی کافی برای گذراندن زندگی ، تا احساسات: شما ایده درآمد نداشتن را دوست ندارید پول خودت من مطمئن هستم که شریک زندگی شما نیز نگرانی هایی خواهد داشت. با س questionsالات بزرگ و ترس در فضای باز ، درباره آنچه می خواهید از گفتگوی خود خارج کنید صحبت کنید. این ممکن است چیزی مانند “یک برنامه عملیاتی باشد که امنیت مالی بیشتری به شما می دهد و برای هر دوی شما مفید است” ، اما این را به قول خودتان بگویید.

3. در حالی که اینستاگرام به شما می گوید که هر پدر و مادر شایسته ای باید چند صد مورد برای یک Bugaboo و DockADot هزینه کند ، این واقعیت نیست هزاران سال است که نوزادان با “چیزهای” بسیار کمی بزرگ شده اند و بسیار خوب شده اند. صندلی ماشین کنار (که شما باید همیشه جدید خریداری کنید) ، می توانید خرید دست دوم را به یک ورزش واقعاً سرگرم کننده تبدیل کنید. گروه های مادران محلی Ebay و محلی دوستان شما هستند بنابراین برای گرفتن این معاملات زودهنگام شروع کنید. در مورد بودجه ، اگر هزینه های خود را تماشا می کنید ، باید بتوانید کالاهای ضروری با کیفیت خوب را در کل با 500 تا 800 پوند بدست آورید. بنابراین برای شروع بودجه پس انداز خود ، بررسی کنید که برای تأمین این هزینه ها هر ماه چقدر باید کنار بگذارید.

4. حال سوال بزرگ: چگونه می توانید از پس مرخصی زایمان خود برآیید؟ پیشنهاد می کنم کمی گیج شوید و از صفحه گسترده اکسل برای این مورد استفاده کنید. برای هر هفته به یک ستون و یک ردیف برای “پس انداز” ، “درآمد” و “بودجه” نیاز دارید. دو سوال وجود دارد که باید به آنها پاسخ دهید 1) حداکثر چه مقدار می توانید به صورت هفتگی پس از ذخیره مرخصی زایمان ، پس انداز کنید؟ هزینه های فعلی خود را بررسی کرده و ویرایش کنید تا به آنجا بروید و این را در صفحه گسترده خود قرار دهید. و 2) با ورود کودک ، کل درآمد هفتگی شما چقدر خواهد بود؟ با تمام این اطلاعات ، شما باید بتوانید آنچه را که اکنون باید پس انداز کنید و میزان هزینه ای که در طول مرخصی خود را صرف می کنید ، ببینید.

5- این تمرین ممکن است مدتی طول بکشد – احتمالاً باید ارقام را تنظیم کنید و مکالمات روی حیله و تزویر در مورد آنچه می توانید و توانایی پرداخت آن را ندارید – ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که فعلاً غرق در وسایل خانه شوید. (ببخشید!) قبل از اینکه چیزها را جمع بندی کنید ، مطمئن شوید که جنبه عاطفی این مسئله را نیز پوشش داده اید: چگونه می توانید احساسات خود را برای بدست آوردن پول کنار بیاورید؟ آیا یک حساب مشترک برای هر دوی شما بهتر کار می کند؟ از همه مهمتر ، لذت بردن از روند کار را فراموش نکنید. این یک لحظه فوق العاده هیجان انگیز است و با دو کار ، یک سقف بالای سر شما ، شما (و کودک!) خوب خواهید شد.

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است. برای مشاوره و راهنمایی بیشتر در مورد پول ،gofundyourself را دنبال کنید.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید.
* نام تغییر کرده است.

بیشتر درآمد شما برای اجاره و صورتحساب است؟ بله ، ما نیز اما هنوز راههایی وجود دارد که باعث می شود پول شما بیشتر کشیده شود تا در واقع بتوانید از زندگی لذت ببرید – در اینجا نحوه ارائه این روش آورده شده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>