مشاوره مالی خبره: مدیر فروش تبلیغات امور سراسری

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: شیرجه هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
مشتاق شکستن تابوی پول ، ما در حال گفتگو درباره همه امور مالی شخصی هستیم ، از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه از نظر اقتصادی به ما کمک می کند و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بگذارید در مورد پول صحبت کنیم …

من یک کارگر اصلی با 42 هزار پوند در سال هستم ، اما جدایی باعث شده است که با بدهی ها دست و پنجه نرم کنم. چگونه می توانم همه آن را پرداخت کنم و پس اندازم را بسازم؟

آدل * 25 ساله است ، به طور تمام وقت به عنوان مدیر فروش تبلیغات کار می کند و با یکی از دوستانش در یک آپارتمان اجاره ای در لندن زندگی می کند ، اما او امیدوار است که پس از محاصره به خارج از کشور منتقل شود. این ماه پول او است …

من یک مدیر فروش تبلیغات 25 ساله هستم که با دوستم در یک آپارتمان اجاره ای در لندن زندگی می کنم. اجاره در لندن به معنای این است که بیشتر حقوق من به اجاره من تعلق می گیرد ، اما حدس می زنم این هزینه ای باشد که باید هنگام پرداختن به زندگی در پایتخت انگلیس پرداخت کنید. من خوش شانس هستم که در شرایط فعلی شغلی را حفظ کرده ام ، با این حال ایده آل من همیشه می دانم که به همان اندازه که لندن و انگلیس را دوست دارم ، همیشه می خواستم به خارج از کشور بروم.

من به طور خاص دوست دارم به آمستردام بروم تا به خانواده ام که در آنجا مستقر هستند نزدیک تر شوم. بزرگترین نگرانی من در حال حاضر این است که ممکن است مجبور شوم کار خود را ترک کنم و بدون منبع درآمد به خارج از کشور بروم زیرا من مشتاقم که به محض از سرگیری سفر به آنجا بروم. چگونه می توانم به خارج از کشور نقل مکان کنم و همچنین همچنان پس انداز می کنم تا بتوانم از نردبان ملک (احتمالاً در هلند) بروم؟

عکاسی شلوغی جانبی است که من بسیار علاقه مند به آن هستم و دوست دارم پولش را تأمین کنم ، اما فکر نمی کنم آماده باشم تا گام بردارم و کار خود را در تمام وقت انجام دهم. همچنین ، به عنوان یک عاشق مد که خود را اعلام می کنم ، مکنده پست های اسپانسر شده و تبلیغات هدفمند در اینستاگرام هستم. بیشتر سر و صدای من نتیجه مرور من در اینستاگرام است.

“درآمد منفعل” راز پول ساز ثروتمندان است و شما می توانید در حالی که می خوابید انجام دهید. در اینجا چگونگی …

حسابهای من

حساب جاری: 1000 پوند
حساب پس انداز: 14000 پوند

درآمد من

حقوق سالانه: 28000 پوند پیش مالیات ؛ 22،680 پوند پس از مالیات
دستمزد ماهانه: 1820 پوند پرداخت پس از مالیات و بازنشستگی
سایر پرداخت های دریافتی: 0 پوند

کارهای من

اجاره دادن: 825 پوند
صورتحساب: 145 پوند
سرریز: 200 پوند
بودجه هفتگی: 100 پوند
آنچه در این ماه صرف کردم: 600 پوند
پس انداز: 100 پوند در ISA سهام و سهام 100 پوند با ISA نقدی

بدهی های من

وام دانشجویی: 9603 پوند برای بازپرداخت باقی مانده است

فکرهای من

آنچه می خواهم برای آن ذخیره کنم: برای خرید آپارتمان خودم در آمستردام
چگونه می خواهم پول خود را برای آینده برنامه ریزی کنم: من می خواهم یاد بگیرم که چگونه برای آینده بهتر برنامه ریزی کنم
بدترین عادت پول من: خرید چیزهایی از تبلیغات در اینستاگرام
نگرانی بزرگترین پول من: هرگز توانایی مهاجرت به خارج از کشور و مالک شدن ملک را ندارید
حال و هوای کنونی پول: 🤔 🤑

10 روش نابغه (و آسان!) برای ایجاد کشش بیشتر در پول شما

کارشناس ما چه می گوید

1. تبلیغ شده
آه آگهی تبلیغاتی اینستاگرام … شما تنها کسی نیستید که در خرید آن تیغ ​​یا خوشبو کننده طبیعی اسکاندیناوی وسوسه شده اید که هرگز نمی دانید به آن احتیاج دارید (و احتمالاً این کار را نکرده اید). اگر احساس می کنید اینستاگرام شما را بهتر از بهترین همسرتان می شناسد ، چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید. ابتدا اشتراک را لغو کنید. چه لیبل های مد سریع و چه مارک های مراقبت از پوست ، از حساب هایی که دنبال می کنید عبور کرده و از بزرگترین وسوسه کنندگان خلاص شوید. برای تبلیغات ، وارد تنظیمات IG خود شوید ، به بخش تبلیغات بروید ، سپس “داده های مربوط به فعالیت خود از طرف شرکا” و گزینه “استفاده از داده های شرکا” را بردارید. Au revoir ، به اشتراک گذاری داده ها.

2. طرح بزرگ
من می دانم که شما می خواهید در اسرع وقت حرکت کنید ، اما قبل از انجام این کار ، به یک برنامه عملی نیاز خواهید داشت. مطمئن ترین و بدون استرس ترین راه برای انتقال به کشور دیگر ، ابتدا تأمین شغل است. حتی اگر این فقط موقتی باشد ، من به شما توصیه می کنم شروع به بیرون انداختن مأیوس کننده ها و درک بازار کار آمستردام کنید. به نفع شما صندوق اضطراری شماست – شما در حال حاضر قابلمه پس انداز مناسب و مناسبی دارید که هزینه های جابجایی را برای شما فراهم می کند و برای چند ماه شما را جبران می کند. اگر بدون کار نقل مکان می کنید ، باید بدانید که هر ماه چقدر هزینه می کنید و پس انداز شما چه مدت طول می کشد. برای محافظت از پس انداز خود ، زندگی در کنار خانواده ممکن است حرکت خوبی باشد.

3. بودجه جدید شما
هدف بلند مدت شما خرید مکانی در آمستردام است که به معنای ایجاد زندگی جدیدی است که به شما امکان پس انداز می دهد. برای اطمینان از وقوع آن ، باید بررسی کنید که شیوه زندگی و هزینه های فعلی شما به آمستردام ترجمه می شود. Numbeo.com منبعی درخشان برای درک هزینه های زندگی در شهرهای مختلف است. تمام داده های ممکن را جمع آوری کنید و بودجه ای را که عامل اصلی پس انداز ماهانه است ، مسخره کنید. این باید به شما ایده بهتری از هزینه های شما برای اجاره در طولانی مدت بدهد.

4. هزینه های جابجایی
Pfft ، چمدان بستن چند چمدان و انتقال به شهر دیگر چقدر می تواند گران باشد ؟! حقیقت صادقانه؟ خیلی علاوه بر بودجه سبک جدید زندگی شما ، به یک بودجه متحرک برای تمام هزینه های یکباره آزار دهنده که به ناچار رشد می کنند نیز نیاز دارید. این موارد شامل مواردی مانند هزینه استخدام یک شرکت در حال جابجایی ، بیمه ، پروازها ، AirBnb در حالی که مکان جدیدی پیدا می کنید و غیره ، صرفه جویی در آن و پیگیری پیشرفت برای تحقق آن.

5. کنسرت کناری را شروع کنید
شما ممکن است آماده نباشید که عکاسی را به صورت تمام وقت خود تبدیل کنید ، اما به کار انداختن بازی پهلو به پهلو یک ایده عالی است. به بهانه های مزخرف مانند “وقتی که تجهیزات جدیدی پیدا کردم” یا “وقتی آن دوره را گذرانده ام” گوش ندهید ، اکنون فرصت ها را جستجو کنید تا عکاسی خود را به آنجا برسانید. یک صفحه اینستاگرام راه اندازی کنید ، نمونه کارهای خود را بسازید و مهارت های خارق العاده خود را با همه کسانی که می شناسید به اشتراک بگذارید.

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید. * نام تغییر کرده است.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ از طریق [email protected] با ما در تماس باشید تا دفترچه یادداشت پول خود را ارائه دهید تا به مشاوره متخصص و متناسب با امور مالی ما دسترسی پیدا کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.
فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید GLAMOUR در فیس بوک ، Money Matters ، بپیوندید.

این 10 عادت ضروری پس انداز می تواند * بالاخره * به شما کمک کند تا یک بافر مالی برای سال 2021 و بعد از آن بسازید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>