مشاوره مالی خبره: مسئول ارتباطات در امور مالی همه گیر لندن

[ad_1]

به Money Matters خوش آمدید: غواصی هفتگی GLAMOUR به دنیای امور مالی – امور مالی شما. این اوقات نامشخص به ما یادآوری کرده است که درک پول ما چقدر مهم است و هنوز هم … چقدر کم در مورد آن صحبت می کنیم و چقدر در محرمانه بودن است.
این اکنون متوقف می شود.
مشتاق شکستن تابوی پول ، ما در حال گفتگو درباره همه امور مالی شخصی هستیم ، از نکات پس انداز پول تا ISA و حقوق بازنشستگی. هر هفته ، زنی که در یک موقعیت منحصر به فرد قرار دارد ، صادقانه از نظر اقتصادی به ما کمک می کند و متخصص ما نکات آسان در مورد چگونگی مقابله با آن را به او می گوید. بنابراین ، یک کوپا را بگیرید ، یک صندلی بنشینید ، و بیایید در مورد پول صحبت کنیم …
و فراموش نکنید که برای دریافت محتوای اختصاصی مالی ، به گروه جدید فیس بوک GLAMOUR ، Money Matters ، بپیوندید.

آیا می خواهید پس انداز برای خانه اول خود را شروع کنید؟ اینها نکات کاربردی است * همه * می توانند امتحان کنند

مندی * 37 ساله افسر ارتباطات است که در لندن زندگی می کند. اینجا ماه پول اوست …

من تمام وقت به عنوان افسر ارتباطات کار می کنم. من کار فعلی خود را در اواخر سال گذشته و پس از ماهها جستجو در کار شروع کردم. من قبل از بیماری همه گیر یک استراحت شغلی برای رفتن به مسافرت انجام داده بودم ، بنابراین وقتی برگشتم در حین قفل کردن بدنبال کار سخت بودم. در حالی که شغل کار می کردم ، با پس انداز خود زندگی می کردم چون درآمدی نداشتم ، اما پس از به دست آوردن شغل خود دوباره پس انداز کردم. شروع کار جدید از راه دور عجیب بوده است – من منتظر ملاقات حضوری با همکارانم هستم که محدودیت های Covid کاهش یابد.

من با دو هم خانه در لندن زندگی می کنم – اجاره می دهم. بعد از سالها اشتغال در خانه ، دوست دارم مکان خودم را بخرم. فکر می کنم برای فرار از قیمت ملک در آسمان ، از لندن خارج شده ام. اگر در لندن بمانم ، احتمالاً مالکیت مشترک را انجام خواهم داد.

نگرانی اصلی من در مورد پول در حال حاضر این است که آیا من قادر به پس انداز برای خرید یک ملک توسط خودم هستم. خرید خانه اول برای من در اولویت است. همچنین می خواهم کنار گذاشتن پول برای بازنشستگی را شروع کنم. من نگرانم که خیلی دیر شروع به پس انداز در حقوق بازنشستگی خود کردم. من فقط چند سال پیش حقوق بازنشستگی خود را شروع کردم و از آن زمان به بعد دیگر مستمری پرداخت نشده است. اما درعین حال ، من می خواهم از زمان حال لذت ببرم ، نه اینکه همیشه به آینده فکر کنم (دوست دارم یک سفر سافاری رویایی داشته باشم ، وقتی سفر دوباره امن باشد).

من همچنین تعجب می کنم که آیا بهتر است اکنون پول بیشتری به حقوق بازنشستگی خود اضافه کنم ، یا باید یک ISA سهام و سهام خود را باز کنم و در عوض پول نقد اضافی در آن قرار دهم؟ آیا باید پول بیشتری به ISA نقدی خود بگذارم یا بهتر است کمتر از 85 هزار پوند در یک بانک داشته باشم؟

6 قانون ساده برای مدیریت امور مالی خود پس از قفل کردن که همه می توانند به آن پایبند باشند

حسابهای من

حساب جاری: 560 پوند
حساب پس انداز: 7000 پوند
راهنما برای خرید ISA: 7900 پوند
ISA نقدی: 71000 پوند

درآمد من

حقوق سالانه: 32000 پوند ناخالص 24000 پوند پس از کسر مالیات و کسورات
دستمزد ماهانه: ناخالص 2،666 پوند ؛ 2000 پوند پس از کسر مالیات و کسورات
سایر پرداخت های دریافتی: هیچ یک

کارهای من

اجاره: 450 پوند
صورتحساب: مالیات و خدمات شهری 100 پوند در دقیقه ، 8 پوند همراه ، 160 پوند در ماه برای غذا ، 60 پوند لباس ، سالن ورزشی 20 پوند (فعلاً به حالت تعلیق درآمده است) در حال حاضر هزینه سفر برای من از خانه نیست.
دیگر: 200 پوند کمک به خرید ISA ، 300 پوند ISA نقدی)
سرریز: در حال حاضر ، پس از همه گیری ، من دوست دارم به مسافرت بروم
بودجه هفتگی: من یکی ندارم
آنچه در این ماه صرف کردم: من در این ماه حدود 1400 پوند هزینه کردم (که شامل پول پس انداز من نیز می شود)

بدون بدهی

من در دبی 38 هزار پوند بدون مالیات معلم هستم – اما وقتی به خانه بروم حقوقم نصف می شود. چگونه می توانم اکنون پس انداز خود را به حداکثر برسانم و برای آینده خود برنامه ریزی کنم؟

فکرهای من

آنچه می خواهم برای آن ذخیره کنم: اولین خانه من ، تعطیلات رویایی ، بازنشستگی من
چگونه می خواهم پول خود را برای آینده برنامه ریزی کنم: من به ISA سهام و سهام فکر می کنم تا به سمت صندوق بازنشستگی بروم
بدترین عادت پول من: تعطیلات
نگرانی بزرگترین پول من: حقوق بازنشستگی من
حال و هوای کنونی پول: 🙏 🤞

کارشناس ما چه می گوید

1. قاتل پس انداز
بسیار خوب ، بنابراین از نظر مدیریت پول کاملاً آن را خرد می کنید ، اما قبل از اینکه بخواهیم با پس انداز شما چه کار کنیم ، یک مفهوم مهم وجود دارد که باید در مورد آن بدانید. در حالی که داشتن پول نقد زیاد در بانک ، با نرخ بهره بسیار پایین احساس خوبی دارد ، اما ممکن است ضرر کنید. تورم یک افزایش ناخالص قیمت است و به معنای واقعی کلمه پس انداز شما را برای صبحانه می خورد. اگر نرخ تورم بالاتر از میزان پس انداز شما باشد (در سال 2021 انتظار می رود نرخ تورم 1.5 درصد باشد) ، پول شما قادر خواهد بود در طی یک سال ، دو سال و غیره چیزهای کمتری برای شما بخرد …

2. درمان
شما قبلاً به راه حل اشاره کرده اید: سرمایه گذاری. حقوق بازنشستگی به عنوان سرمایه گذاری حساب می شود ، اما اگر حداقل پنج سال وقت دارید که پول خود را از پول نقد نگه ندارید ، ممکن است یک ISA سهام یا سهام یا یک ISA مادام العمر نیز باز کنید (اگر میزان کمک هزینه ISA امسال را حداکثر نکرده باشید) 20،000 پوند ، تا 5 آوریل 2021 فرصت دارید این کار را انجام دهید!). اگر خرید خانه خیلی زود روی کارت است و به کل پول نقد نیاز دارید ، ممکن است سرمایه گذاری بسیار خطرناک باشد زیرا شما فرصت ندارید دست و پا بزنید در بازار. این مستر کلاس سرمایه گذاری مکان خوبی برای شروع است.

3. LISA و Pension
نفس عمیق برای برخی از حقایق بسیار خسته کننده پول. از نظر بازنشستگی ، ISA مادام العمر برای افرادی که از حقوق بازنشستگی محل کار که کارفرما به آنها کمک می کند ، بهره مند نیست ، بهترین حالت را دارد. حقوق بازنشستگی ISA مادام العمر را با اجازه دادن به شما برای کمک های قابل توجه (4000 پوند در سال برای LISA در مقابل 40،000 پوند در سال برای مستمری) و انجام این کار بعد از 50 سال (شما فقط از پاداش ISA مادام العمر سالانه 1000 پوند بهره مند می شوید) شکست می دهد. تا 50 سالگی) مزیت اصلی LISA برای بازنشستگی این است که پس از رسیدن به 60 سال می توانید تمام درآمد حاصل از آن را بدون مالیات برداشت کنید. و فراموش نکنیم که ISA مادام العمر نیز می تواند به خانه منتقل شود ، بنابراین می توانید از آن برای افزایش ودیعه خانه خود استفاده کنید. با این حال (برای پیچیده شدن مسائل بیشتر) ، شما باید راهنمای خرید ISA خود را به ISA مادام العمر تبدیل کنید ، زیرا فقط می توانید یک پاداش یک ودیعه را به خانه خود بدهید. پیو

4- اشتراک گذاری همیشه بهترین نیست
مالکیت مشترک تقریباً درست به نظر می رسد که بیش از حد خوب باشد: درصدی از یک ملک را بخرید و سپس در حالی که در آنجا زندگی می کنید به خرید قطعه ادامه دهید. با این وجود ، اگرچه آنها برای برخی گزینه بسیار خوبی هستند ، اما اطمینان حاصل کنید که از نکات مثبت و منفی نیز آگاهی دارید. به عنوان مثال ، فروش آنها دشوارتر است ، بنابراین اغلب برای افرادی که قبل از فروش می توانند به 100٪ مالکیت برسند ، بهتر است. همچنین ایده خوبی است که در مورد شرایط اجاره نامه کاملاً واضح صحبت کنید ، غیرمعمول نیست که مردم در اثر افزایش نرخ اجاره و خدمات گزگز شوند. در اینجا راهنمای Insta برای مالکیت مشترک آورده شده است.

5. صرفه جویی در امنیت
این سوال که آیا می توانید بیش از 85000 پوند با یک موسسه پس انداز کنید ، سوال بسیار خوبی است. اگر آشنایی ندارید ، طرح جبران خدمات مالی سازمانی است که در صورت شکست شرکت های مالی از شما محافظت می کند. آنها در یک بانک مجاز انگلستان ، جامعه ساختمان یا اتحادیه اعتباری 85000 پوند از پول شما را پوشش می دهند. اگر شرکت شکست بخورد ، FSCS پول شما را پس می دهد. آسان به عنوان. اگر بیش از 85000 پوند پس انداز می کنید ، پس بهتر است پس انداز خود را گسترش دهید و بررسی کنید که بانک های شما ارتباطی ندارند. برای اینکه بفهمید پول شما محافظت شده است می توانید از جستجوگر محافظت FSCS استفاده کنید.

آلیس تاپر نویسنده و بنیانگذار Go Fund Yourself است.
این ستون راهنمایی ارائه می دهد ، نه مشاوره مالی. برای مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، همیشه بهتر است با یک مشاور مالی صحبت کنید. * نام تغییر کرده است.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ با ما در تماس باشید [email protected] دفترچه یادداشت پول خود را ارائه دهید و به مشاوره متخصص ما که متناسب با امور مالی شماست دسترسی پیدا کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.

بهترین (کاملاً رایگان!) ابزار مدیریت پول برای کمک به شما در پس گرفتن امور مالی خود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>